top of page

Enshrouded Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

Hızlı seyahat, devasa Enshrouded dünyasında bir yerden diğerine hızla gitmenize yardımcı olan kullanışlı bir özelliktir. Bunu nasıl etkinleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Enshrouded , Shroud adlı yozlaşmış bir sisin etkisi altındaki Embervale'in uçsuz bucaksız dünyasında geçen bir açık dünya oyunudur. Kefen tehlikelidir çünkü dokunduğu her şeye zarar verir. Embervale'in dünyayı geri almak ve Shroud'u yenmek için son umudu olan Flameborn olarak oynuyorsunuz.


Enshrouded'ın devasa bir dünyası var ve bir uçtan diğer uca yürümek veya koşmak gerçekten çok uzun zaman alabiliyor. Hızlı seyahat özelliği burada devreye giriyor. Sadece bir saniyede önemli mesafeler kat etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sizi düşmanlar ve Kefen gibi tehlikelerden de korur. Ancak bu kullanışlı özelliğin kilidi varsayılan olarak açık değildir. Enshrouded'da nasıl hızlı yolculuk yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.


Enshrouded'da Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır?Neyse ki, Alev Altarlarını kullanarak oyunun oldukça erken safhalarında hızlı seyahat etmeye başlayabilirsiniz. Bu yapılarla kendi hızlı seyahat ağınızı kurabilir, böylece işler korkutucu hale gelirse anında kaçabilirsiniz.


Oyunun başında oyunculara hızlı seyahat edebilecekleri iki sunak verilir. Bunlardan biri Kül Mahzeni'nde, diğeri Kadim Kuleler'de. Kendi Alev Sunaklarınızı kurarak kendi hızlı seyahat ağınızı kurabilirsiniz. Alev Sunakları kolayca üretilebilir çünkü ihtiyaç duydukları tek şey beş taştır. Bu Alev Altarlarını yerleştirdiğinizde, aralarında hızlı bir şekilde seyahat edebileceksiniz. Tek yapmanız gereken haritayı açıp 'R' tuşuna basmak.


Çerçeve Altarlarınızı Enshrouded'da da yükseltebilirsiniz. Bunu yapmak için Wraith düşmanlarını yenerek elde edebileceğiniz Shroud Core'lara ihtiyacınız olacak . Bu düşmanlar çoğunlukla İksir Kuyuları yakınında bulunur, ancak onları başka yerlerde de bulabilirsiniz. Bu Wraith'leri yendiğinizde Speren Çekirdekleri düşürürler. Ve evet, bir süre sonra ortaya çıkarlar, bu da Sır Çekirdeklerini kendi başınıza yapmak zorunda kalmadan toplamaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.


Bunun dışında Kefen Çekirdeklerini Alchemist'te de bulabilirsiniz. Bir Kefen Çekirdeği oluşturmak için 10 Kefen Sıvısına ve 10 Kefen Sporuna ihtiyacınız olacak .


Başlangıçta aynı anda yalnızca iki sunağı aktif hale getirebileceğinizi unutmamak önemlidir . Üçüncü bir Alev Sunağını etkinleştirmek istiyorsanız iki aktif olandan birini devre dışı bırakmanız gerekecektir. Bir kalıcı Alev Altarı'na ve bir başkasına yer açmak için devre dışı bırakılabilen bir geçici Altara sahip olmak iyi bir fikir olacaktır.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page