top of page

Enshrouded: Kuzey Setinin Muhafızı Nerede Bulunur?

Enshrouded'daki beş The Guard of the North zırh seti parçasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.Enshrouded'da tümü oyunun açık dünyasının çeşitli yerlerinde saklanmış güçlü büyüler, silahlar ve zırh setleri bulunur. Oyunda yeni alanları keşfederken saldırı hayati öneme sahip olsa da, en iyi zırhı donatmak ve savunmayı arttırmak da aynı derecede önemlidir.


Kuzeyin Muhafızı seti oyunda alınabilecek en iyi zırh setlerinden biridir. Oyunun ortasından sonuna kadar boss dövüşleri ve daha yüksek seviyeli düşmanlar için yeterince iyi olan yüksek fiziksel ve büyülü direnç sunar. Bu kılavuz, oyunda The Guard of the North setinin beş parçasının tamamının nasıl alınacağını açıklıyor.


Kuzey Setinin Muhafızı Nasıl Bulunur?


Kuzeyin Muhafızları seti dört bölgeye dağılmış beş zırh parçasından oluşur : Huckster Meydanı, Pike Limanı, Gecekondu Barakaları ve İmparatorluk Bahçeleri .


Beş parçanın tamamını toplamak size oyunun hikayesini daha yüksek hasar koruma istatistikleriyle donatmak ve ilerletmek için tam bir The Guard of the North seti verecektir . İstatistik değerlerinin yanı sıra bu zırh seti aynı zamanda oyundaki en havalı setlerden biri; bronz-altın rengi ve ateşle parlayan taç benzeri bir miğferi var .


Kuzey Pantolonunun Muhafızı


Kuzey Pantolonunun Muhafızı, elde edilmesi en kolay zırh parçasıdır ve Pike Limanı bölgesinde bulunur . Buraya ulaşmanın en hızlı yolu kuzeybatıdaki tepeden Pike Limanı bölgesine doğru süzülerek gitmektir.Yüzeyin altındaki bir sandıkta, Pike Limanı'nın kuzeybatı tarafında bulunan delikten aşağı atlayarak ulaşabileceğiniz zırh parçası bulunmaktadır . Oraya indikten sonra ortada küçük bir ölümcül kefen havuzu ve uzak tarafta bir sandık bulacaksınız .


Ahşap bir platform, havuzun iki ucunu birbirine bağlıyor, böylece ölümcül kefenin üzerine inmeden kolayca geçebiliyorsunuz.


Kuzey Çizmelerinin Muhafızı


Gecekondu Barakaları bölgesindeki bir kulenin tepesindeki bir sandıkta Kuzey Çizmelerinin Muhafızı bulunur . Kule, Gecekondu Kulübesi'nin güneybatı tarafında bulunur ve ona haritanın güney tarafından karayoluyla veya yukarıda önerdiğimiz gibi Pike Limanı yakınındaki tepenin üzerinden süzülerek yaklaşabilirsiniz.Kuzey Eldivenlerinin Muhafızı


Shanty Shacks bölgesinin ortasında size Kuzeyin Muhafızı Eldiveni zırh parçasını veren bir sandık bulunur . Huckster Meydanı'nı geçtikten sonra sol tarafında sandık bulunan bir kapıyla karşılaşacaksınız.


Bu kapı açılamıyor ve sandığa ulaşmanın tek yolu sağa gitmek, ardından solda bir ara sokak sizi kapının diğer tarafındaki bölüme götürecek.Bu bölgede birkaç güçlü düşman olacak, bu yüzden doğrudan yüzleşmekten kaçının ve doğrudan sandığa koşun . Zırh parçası yağma eşyasını alın ve ardından geldiğiniz girişten bölgeden çıkın.


Kuzey Göğüs Plakasının Muhafızı


Kuzeyin Muhafızı Göğüs Plakası zırhını içeren sandık İmparatorluk Bahçelerinde bulunabilir . Bu konuma ulaşmak için, harap evlerin kapalı kapılarını bulacağınız İmparatorluk Bahçeleri'nin merkezine gelmeniz gerekiyor.Bu kapılardan birinin hemen girişinde bodruma inen merdivenler bulunmaktadır . Merdivenleri kullanın, ardından sizi bu harap evin başka bir katına götürecek olan sol girişe gidin.


Oraya vardığınızda ön tarafında kafatası bulunan bir tabut göreceksiniz. Bu sandığı açtığınızda Kuzeyin Muhafızı Göğüs Plakasını alacaksınız .


Kuzey Miğferinin Muhafızı


Oyunun İmparatorluk Bahçeleri bölümünde uzak uçtaki kuleye giden birkaç yol var. Rotalardan biri, Fell Wispwyvern patronunu yenmenizi, İmparatorluk Bahçeleri kulelerine erişmek için "Pike'ın Anahtarı" öğesini almanızı gerektiriyor .Ancak kulenin doğu tarafında bulunan sandığa ulaşmanın en hızlı yolu karşıdaki tepeye tırmanıp kulenin platformuna doğru süzülmektir .

13 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page