top of page

Enshrouded: Ektoplazma Parçaları Nasıl Elde Edilir

Ektoplazma Parçaları, Enshrouded'da birçok eşyayı üretmek için ihtiyaç duyacağınız değerli bir malzemedir. Bunları nasıl edinebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Keen Games tarafından geliştirilen Enshrouded , bir zamanlar muhteşem ama şimdi harap olmuş Embervale krallığında geçen bir hayatta kalma aksiyon RPG'sidir. Oyun, memleketini Kefen'in tehditkar vebasından kurtarmaya ve onu doğal ihtişamına kavuşturmaya yemin etmiş bir savaşçı olan Flameborn'un hikayesini konu alıyor.


Embervale'in zorlu dünyasında hayatta kalmak için yemek pişirmek ve zanaat yapmak çok önemlidir. Oyun dünyasında birçok öğeyi pişirmek ve üretmek için kullanabileceğiniz çok sayıda malzeme bulunmaktadır. Bu tür malzemelerden biri, son güncellemede tanıtılan Ektoplazma Parçasıdır. Enshrouded'da Ektoplazma Parçalarının nasıl alınacağını ve kullanılacağını öğrenmek için okumaya devam edin .


Enshrouded'da Ektoplazma Parçaları Nasıl Elde EdilirEktoplazma Parçaları, Enshrouded'da oyundaki birçok temel öğeyi üretmek için kullanılabilecek önemli bir kaynaktır . Oyuncular bu eşyayla ilk kez Simyacı tarafından verilen "İçi Boş Salonları Keşfet" görevini tamamlarken karşılaşırlar . Güncellemede tanıtılan çoğu kaynağın aksine, Ektoplazma Parçalarına ulaşmak kolay değil.


Bu parçaları , Hollow Salonlarında gizlenen Hollow düşmanlarını yenerek elde edebilirsiniz . Daha fazla Ektoplazma Parçası ve diğer değerli ganimet öğeleri düşürdükleri için daha güçlü iskeletleri yenmeye odaklanın. Daha küçük iskeletlerde ise yalnızca birkaç kemik düşer. Her iskeletten yalnızca az miktarda Ektoplazma Parçası alacağınızı unutmayın, dolayısıyla bu maddeden yeterince toplamak için birkaçını yenmeniz gerekecek.Alternatif olarak kazma kullanarak Ektoplazma Parçaları elde edebilirsiniz. Hollow Halls'ın zindanlarını keşfederken kemik yığınlarının arasında parlayan yeşil kristallere dikkat edin. Karakterinizin Mason becerileri ne kadar yüksek olursa, bu parçaları o kadar hızlı toplayabilirsiniz.


Enshrouded'da Ektoplazma Parçaları Nasıl Kullanılır?


Ektoplazma Parçaları Kemik Anahtarları yapmak için gerekli olduğundan Enshrouded'da çok önemli bir kaynaktır . Bu anahtarlar oyundaki Revelwood Halls ve Nomad Highlands gibi yeni alanların ve zindanların kilidini açar. Aynı zamanda çeşitli eşyaların yapımında gerekli olan Ektoplazma Taşları için de bir malzemedir. Ayrıca Kollektörün kilidini açtıktan sonra, Ectoplasm Press'i kullanarak bu parçaları Ectoplasm adı verilen bir sıvıya dönüştürebilirsiniz .


Ektoplazma'ya sahip olduğunuzda, onu Ektoplazma Çorbası üretmek için kullanabilirsiniz , bu da hasarınızı önemli ölçüde artırabilir. Bu çorbayı hazırlamak için ihtiyacınız olan malzemeler şunlardır:


1 x Ektoplazma

1 x Bal


Enshrouded'da nasıl bal alacağınızı bilmiyorsanız bu rehbere göz atabilirsiniz .


4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Bình luận


bottom of page