top of page

Enshrouded, Efsanevi Silahlar ve Ekipmanlar Nasıl Farmlanır (Sonsuz Rün Arızası)

Mümkün olan en iyi başlangıcı yapmak isteyenler, Enshrouded'da nadir silahlar ve rünlerin nasıl yetiştirileceğini anlatan bu kılavuza kesinlikle göz atmak isteyeceklerdir.Geçtiğimiz on yıl boyunca , işçilik mekaniği içeren çok sayıda harika hayatta kalma oyunu çıktı , ancak çok azı Enshrouded kadar büyük bir etki yaratmayı başardı . Oyunun erken erişim sürümü, geliştiricilerin çok kısa bir süre içinde yüzbinlerce kopya satmasına yardımcı olarak inanılmaz miktarda heyecan yaratmayı başardı.


Bununla birlikte, erken erişim oyunlarında sıklıkla olduğu gibi, Enshrouded'ın da kendi payına düşen aksaklıklar ve açıkları var; bunlardan biri, oyuncuların Efsanevi silahları ve ekipmanları toplamasına ve sonsuz sayıda Rün kaynağına sahip olmasına olanak tanıyor. Oyuncular bu istismarı oyunun çok erken safhalarında gerçekleştirerek mükemmel bir başlangıç ​​yapabilirler.


Enshrouded'da Efsanevi Silahlar Nasıl Farmlanır?


Enshrouded'daki hemen hemen her sandık, oyuncular oyunu özel bir sunucuda ilk kez başlattıklarında yeniden doğacak, bu da oyuncuların silah ve teçhizat toplamasını çok kolaylaştıracak. Böyle bir sandık, oyuncunun ilk üssünün bulunduğu yere çok yakın bir yerde bulunabilir , bu da oyuncuların en başından itibaren güçlü silahlar ve ekipmanlar üretmeye başlayabilecekleri anlamına gelir. Bunu yapmak için, yukarıdaki resimde (veya sayfanın üst kısmına yerleştirilmiş videoda) gösterilen noktaya gitmeli ve ardından planörü kullanarak kefenin hemen kuzeydoğusundaki küçük yapıya doğru ilerlemelidirler. .Enshrouded Sonsuz Rünler Aksaklığı


Oyuncuların Enshrouded'daki ekipmanları yükseltmek için Runes'a ihtiyacı olacak , bu da onları oyun içinde çok aranan bir ürün haline getirecek. İlk başta bunları elde etmek zor olabilir, ancak yukarıda bahsedilen istismarın yardımıyla oyuncular, sonsuz bir Runes kaynağına oldukça kolay bir şekilde el koyabilirler. Bunu yapmak için, bir grup silahı toplamaları ve ardından envanter menüsünden silahları seçtikten sonra Kurtarma seçeneğini seçmeleri gerekecek. Kurtarılan Rünlerin sayısı 9 (Ortak) ile 205 (Efsanevi) arasında değişecek ve bu, oyuncuların Enshrouded'da Rün toplamanın en iyi yolu olacak .

Nadirlik

Kurtarılan Rünler

Yaygın

9

Yaygın olmayan

18

Nadir

27

Epik

58

Efsanevi

205

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page