top of page

Enshrouded'da Kemik Eti Nasıl Elde Edilir

Bonemeal, Enshrouded'ın erken aşamalarında hayati öneme sahip olabilir. İşte oyuncuların bu değerli kaynağa nasıl sahip olabilecekleri.Bonemeal, Enshrouded'daki benzersiz kaynaklardan biridir ve oyunda birçok yararlı öğeye dönüştürülebilir. Esas olarak Simya amaçlı kullanılır ve oyuncuların Chain Lightning, Fireball l ve Heal Channel gibi güçlü cephaneler oluşturmasına olanak tanır. Bu cephaneler, çeşitli durumlarda avantaj elde etmek için kullanılabilecek gelişmiş becerilere sahiptir.


Ek olarak, Çiftçilik ile ilgilenen oyuncular, Tarım Toprağı üretmek için Bonemeal'i kullanabilirler. Bu toprak, oyunda farklı bitkileri hasat etmek ve yetiştirmek için kullanılabilir. Ancak hızlı bir şekilde toplanabilen diğer kaynakların aksine Bonemeal oyuncular için yanıltıcıdır. Ayak işlerini kesin ve Enshrouded'da Bonemeal yapmak için gerekli tüm bilgileri almak için bu kılavuzu baştan sona izleyin .


Kemik Ezmesi Nasıl Yapılır


Belirtildiği gibi Bonemeal, Enshrouded'da toplanabilen bir kaynak değildir , bu da oyuncuların bu seçeneği kullanmak için biraz daha çaba harcaması gerektiği anlamına gelir. İhtiyaçlarına ve gereksinimlerine ayak uydurmak için oyuncuların oyunda Bonemeal üretmesi gerekecek. Sonuç olarak, bu kaynağı hazırlamak için tarife, yeterli kaynağa ve bir üretim istasyonuna ihtiyaçları olacak.

Yeterli Kaynak Toplayın


Bonemeal durumunda oyuncuların Bones'a ihtiyacı olacak . Kemikler, Enshrouded'daki işçilik öğelerinden biridir ve Bonemeal'a kıyasla kolayca toplanabilir. Oyuncuların Bones toplamak için oyunda farklı düşmanları öldürmeleri gerekecek. Ek olarak, oyuncular ganimetlerinden Kemik elde etmek için koyun gibi çeşitli hayvanları da kesebilirler, bu nedenle bu kaynağı yetiştirmek o kadar da zor olmasa gerek.


Bir Üretim İstasyonu inşa edinİkinci adım bir üretim istasyonunu içerir. Daha önce de belirtildiği gibi, her istasyon benzersiz olduğundan ve farklı öğeler ürettiğinden, oyuncuların herhangi bir öğeyi üretmek için bir üretim istasyonuna ihtiyacı olacak. Bonemeal durumunda oyuncuların Öğütme Taşlarına ihtiyacı olacak .


Bu istasyon, Örtülü oyuncular tarafından Üslerinde bir Simyacı Zanaatkar tarafından inşa edilebilir . Bu Zanaatkar, Kadim Mahzende bulunabilir ve oyuncuların sadece Zanaatkarı üslerine geri getirmeleri yeterlidir. Bunu yapmak için belirtilen konumu ziyaret edin, Zanaatkar ile etkileşime geçin ve onu üssünüze çağırın.


Üretime Başla


Son olarak oyuncular, Kemikleri kullanarak Öğütme Taşı'nda Kemik unu yapmalılar. Öğütme Taşları işlendikten sonra oyuncular onun menüsüne erişmelidir. Kemikleri envanterine ekleyin ve 1 dakika bekleyin. Kemik unu oluşturulacak ve oyuncuların almasına açık olacak!


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page