top of page

Enshrouded'da Karakterinize Nasıl Saygı Duyarsınız?

Enshrouded'daki karakteriniz beceri puanlarına saygı gösterebilir ve yapısını yaklaşan projelere veya karşılaştığınız tehlikeli karşılaşmalara daha iyi uyum sağlayacak şekilde değiştirebilir.Belirli istatistikleri güçlendirmek için Enshrouded'da karakterinize beceri puanları yatırılır , ancak üssünüzdeki doğru yapıyla bu özelliklere saygı duyabilirsiniz. Niteliklerinizin dağıtılmış değerini sıfırlamak, seçtiğiniz herhangi bir şekilde yedekleyebileceğiniz temiz bir sayfa oluşturur. Bu esneklik, karakterinizi farklı durumlara göre ayarlamanıza olanak tanır, ancak yalnızca belirli bir öğeye yeterince sahipseniz.


Beceri Ağacınız ve Birincil Karakter Nitelikleriniz, karakterinizin bir yeniden değerlendirme sırasında yeniden oluşturmanız gereken iki yönüdür. Hayati Bilgiler ve Savaş İstatistikleri de etkilenecek, ancak Enshrouded'daki kilidi açılmış diğer becerilere göre daha az doğrudan bir şekilde . Ölümcül Shroud sisi ve diğer zindanlar daha zorlu hale geldikçe, karakterinizin hangi yönlerinin gelen tehditlere uyum sağlaması gerektiğinin farkında olmanız gerekir.


Enshrouded'da Beceri Puanları Nasıl SıfırlanırEnshrouded'da oyunun başlangıcına doğru inşa ettiğiniz Alev Altarı yapısında beceri puanlarını sıfırlayabilirsiniz . Tamamlamanız gereken ilk görevlerden biri , başlangıç ​​manzaralarının çevresinde bulunan 5 Taş kaynağını kullanarak üssünüzün bu temel taşını inşa etmektir . Bu eşya aynı zamanda sizi yayılan Kefenden de korur ve size dış dünyanın tehlikelerinden uzakta bir ev kurmanız için alan sağlar.


Altar ile etkileşime geçmek size yapıyı yükseltme, alevini güçlendirme veya beceri puanlarınızı sıfırlama istemi dahil olmak üzere üç seçenek sunar. Her seferinde karakterinize saygı göstermeye başlamak 10 Rune'a mal olur , bu nedenle bu işlemi tekrarlamak için bu öğeden yeterince almanız gerekecektir. Rünler, tuhaf yerlerde bulunan veya Enshrouded'da halihazırda sahip olduğunuz bazı öğelerin parçalanmasıyla elde edilen nadir nesnelerdir .


Rünler haritanızın her tarafına dağılmış sandıklarda bulunur , ancak bu kapların rastgele ödülleri o kadar güvenilir değildir. Enshrouded'da inşa ettiğiniz yapıları veya diğer öğeleri kurtardığınızda , nesnenin yok edilmesinin bir yan ürünü olarak bir veya iki Rune elde edebilirsiniz. Rünleri elde etmenin en kolay yolu aslında Shroud sislerinde savaşan ve yenilgileri üzerine her zaman 1-3 Rün düşüren düşmanlardandır.


Beceri puanlarınızı sıfırlamanın üssünüzde tutarlı bir şekilde yapılabilmesi için Rünleri yetiştirmeye devam edin. Enshrouded'da karakterinize nasıl saygı duyacağınızı öğrenmek, maceralarınız boyunca karşılaştığınız zorluklara karşı yeni fikirleri kolayca planlamanız, uyarlamanız ve hayata geçirmeniz için size zaman tanır.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page