top of page

Enshrouded'da Envanter Alanı Nasıl Artırılır

Enshrouded'da taşıyabileceğiniz kaynak sayısı, envanter alanınızı artırmak için yükseltebileceğiniz sırt çantanızın boyutuna bağlıdır.Enshrouded'daki maceralarınız sırasında birçok eşya toplayabilirsiniz ancak envanter alanınızı arttırmadan bulduğunuz her şeyi depolayamayabilirsiniz. Bulduğunuz tüm malzemeleri taşıyacak yeriniz olmadığında, tehlikeli bölgelere yapacağınız uzun yolculuklar kısa kesilecektir. Sırt Çantanıza yapılacak yükseltmeler, yeni kaynaklar toplamaya devam ettiğinizde ekstra alan açabilir.


Karakteriniz için farklı iyileştirmeler Enshrouded'daki The Hunter adlı satıcıdan satın alınabilir . Bu NPC , haritanızdaki Ancient Spire - Springlands Hızlı Seyahat noktasının yakınındaki Ancient Vault - Hunter konumunun yakınında bulunabilir . Avcının aslında parlayan bir bölmede hapsolduğu harabelere ulaşana kadar hızlı seyahat noktasından doğuya doğru ilerleyin .


Enshrouded'da Küçük Bir Sırt Çantası Nasıl YapılırEnvanter alanınızı arttırmanın tek yolu, Hunter ile 3 Yırtık Kumaş , 5 İp ve 4 Kurutulmuş Kürk harcayarak bir Sırt Çantası Uzantısı veya Küçük Sırt Çantası yükseltmesi oluşturmaktır . String'i toplamak yeterince kolay olsa da, diğer iki öğe Enshrouded'da bulunması zor malzemelerdir . Torn Cloth, genellikle haritanızdaki tehlikeli Shroud bölgelerinde ortaya çıkan Fell düşmanları tarafından düşürülür .


Bu arada, Kurutulmuş Kürk, yalnızca Avcıdan satın alabileceğiniz bir kurutma rafı yapısında Hayvan Kürkü ve Tuzunun birlikte işlenmesiyle elde edilir . Avcıyı serbest bıraktığınızda, sizi en yakın tuz yatağına yönlendiren "Tuz Madeni Konumu" adlı yeni bir göreve sahip olacaksınız . Bu konuma ulaşmak için Avcı'ya ulaşmak için kullandığınız hızlı seyahat noktasının batısındaki Egerton Tuz Madenlerine doğru ilerleyin .


Madenlerdeki taşların içine gömülü beyaz küplerin bulunduğu kayaları arayın, ardından Tuz toplamak için Kazma veya benzeri bir madencilik aleti kullanın. Yeterli malzeme topladıktan sonra Avcı'ya dönün ve 10 Tahta Kütük ve 6 İp ile kurutma rafını oluşturun . Buradan Küçük Sırt Çantası'nı oluşturabilir ve bu yeni eşyayı karakterinize taktığınızda Enshrouded'daki envanter alanınızı 8 yuva kadar artırabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page