top of page

Enshrouded Bina Menzili ve Alanı Nasıl Artırılır?

Doğru yükseltmeleri takip ederek Enshrouded'da kendinize daha fazla bina aralığı ve çalışabileceğiniz alan kazandırın.Her ne kadar Enshrouded'ın büyük bir kısmı oyuncuların kaynak toplamasını, zanaat yapmasını ve Shroud'un tehditlerine karşı savaşmasını gerektirse de, bir üs inşa sistemi hayatta kalma deneyimini tamamlıyor . Sonuçta, uzun bir günün sonunda geri çekilebilecek güvenli bir sığınak yoksa, bu durum hayatta kalmayı neredeyse imkansız hale getirecektir.


Bununla birlikte, Embervale dünyası oyuncuların istediklerini ve istedikleri yerde inşa etmelerine tam olarak açık değil, dikkate alınması gereken belirli sınırlar var. Enshrouded'da üs inşa alanını ve menzilini arttırmanın bir yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz.


Enshrouded'da Yapı Alanı ve Menzilini GenişletmeÖncelikle oyun, oyuncuları Alev Altarı konseptiyle oyunun çok erken safhalarında tanıştıracak. İlk etapta bir temel inşa etmek ancak bu yapının inşası yoluyla mümkündür. Yerleştirildiğinde ilk inşaat başlangıç ​​alanı 40x40x40 alanla sınırlıdır. Başlangıç ​​için oldukça geniş bir alan, ancak oyuncular daha fazla NPC'nin ve ardından daha fazla tarifin kilidini açtıkça, alan yakında bir ayrıcalık haline gelecek.

Enshrouded'da Yapı Alanı ve Menzilini Genişletme


Bu nedenle daha fazla alan bulunması zorunludur ve bu Alev Sunağı aracılığıyla da yapılabilir. Oyunda bina alanını ve menzilini arttırmanın tek yolu Alev Altarını Kefen Çekirdeklerini kullanarak yükseltmektir . Sunak tarafından kazanılan her seviye, oyuncuların üzerinde çalışabileceği inşaat alanını genişletecek ve deneme ve özelleştirme için daha fazla alan bırakacaktır .


Enshrouded'da Shroud Çekirdekleri Alma


Shroud Cores gibi değerli bir kaynak ortalıkta durmayacak, yalnızca alınmayı bekleyecek. Bunun yerine, bu hayati yükseltme malzemesini ele geçirmek için oyuncuların dünya çapında bulunabilecek birçok patronu yenmeleri gerekecek. Yenilen her patron bir Shroud Core düşürecektir; bu nedenle her zaman üsse geri döndüğünüzden ve mümkün olduğunca inşa alanını ve menzilini genişlettiğinizden emin olun.Çalışmak için daha fazla alan arttıkça, oyuncunun sonunda kurtaracağı çeşitli NPC'ler için uygun barınaklar ve mağazalar inşa etmek daha kolay hale gelecek ve Shroud tehdidinin üstesinden gelmenin yolu açılacak .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page