top of page

Enshrouded Avcı Nerede Bulunur?

Enshrouded'daki kürk eşyalarından faydalanabilmek için Avcının nerede olduğunu keşfedin.Antik Kasa - Avcı'ya ulaşmanın en iyi yolu, daha sonra bir ara nokta haline gelen Springlands Antik Kulesi'ni temizlemektir. Bu, Planörünüzü etkinleştirmeden önce kuleden atlamanızı sağlar . Oradan doğuya doğru uzanan çimenli platoyu takip etmeniz yeterli. Yol boyunca çöpçü ve kurt düşmanlarına dikkat edin.


Antik Kasa - Avcı iç mekanı


Örtülü Avcı konumuna ulaştığınızda, birkaç düşman ayı adamla karşılaşacaksınız. Onları dışarı çıkarın ve harabelere girin. İçeride duvarlardan fırlatılan elektrikli kürelere dikkat etmeniz gerekecek. Daha sonra bir sonraki platforma ulaştığınızda Yakalama Kancanızı kullanarak karşı tarafa sallanmanız yeterli . Hunter NPC'yi serbest bırakan parlayan kapsülle etkileşime geçebileceksiniz.


Önceden kurtardığınız Demirciye benzer şekilde Avcı, Çağırma Asası aracılığıyla üssünüzde ortaya çıkarılabilir. Üstelik onu daha önce oluşturduğunuz herhangi bir kapalı binanın içinde doğurabilirsiniz (yani duvarları, kapısı ve çatısı olması gerekir). Bunu yapmak onun yan görevini tamamlar.Avcı işçiliği işlevleri


Hunter'ın üretim işlevlerine gelince, planları öncelikle Kürk Yaması ve Hayvan Kürkü malzemelerinin kullanımına odaklanıyor. Ayrıca kürklerin korunmasına yardımcı olan Kurutma Rafı yapısının yanı sıra Tahta Oklara kıyasla daha fazla hasar veren işlenebilir Hurda Okları da var. Temel zırh setlerine gelince, aşağıdaki özelliklere sahip:


Ranger Zırh Seti - Menzilli kritik vuruş şansı bonusuna sahip en az bir parçaya sahiptir ve geri kalanında dayanıklılık bonusları bulunur.

Marksman Zırh Seti - Menzilli kritik şansı, dayanıklılık ve beceri atışı bonuslarının bir karışımına sahiptir.

Scout Zırh Seti - Menzilli kritik şansı, menzilli hasar ve dayanıklılık bonuslarının bir karışımına sahiptir.


Son olarak Avcı, yolculuğunuz boyunca çok işinize yarayacak Sırt Çantası Uzantıları yapmanızı sağlar. Envanter yükseltme kılavuzumuzdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz .


Enshrouded'da Avcıyı bu şekilde bulabilirsiniz. Crafting işlevlerine sahip başka NPC'lerin de bulunduğunu ve bunların hepsinin oyun dünyasının çeşitli yerlerine dağıldığını unutmayın. Bunlara Marangoz , Çiftçi ve Simyacı dahildir .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page