top of page

Enshrouded Üs Nasıl İnşa Edilir

Base, Enshrouded'da sizi ölümcül yaratıklardan korur ve dinlenmek için güvenli bir yer sağlar. İşte bunu nasıl yapabileceğiniz.Enshrouded , sizi ölümcül düşmanlarla ve zorlu patronlarla savaşacağınız devasa bir dünyaya sokan aksiyon dolu bir RPG'dir. Oyunda ilerledikçe bu düşmanlarla savaşabilir, çeşitli malzemeler üretebilir ve gizli kaynakları bulabilirsiniz. Tehlikeli zombilerden zorlu patronlara kadar Embervale dünyasında oyuncular için her türlü heyecan verici mücadele var. Ancak tüm bu aksiyona rağmen açık havada çok uzun süre kalmak güvenli değil ve geri dönmek için güvenli bir yere ihtiyacınız var.


Enshrouded'da düşmanlardan sığınabileceğiniz ve saldırı korkusu olmadan sonraki hareketlerinizi planlayabileceğiniz, sığınak görevi gören bir üs inşa edebilirsiniz . Enshrouded'da nasıl üs oluşturulacağını öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin .


Enshrouded'da Üs Nasıl İnşa EdilirÜs oluşturmak önemli olduğundan oyunun başından itibaren bunu yapmanız istenecektir. Üssünüzü kuracağınız bir alanı talep etmeniz gerekecek. Taş sunağınızı dilediğiniz bir yere koyarak alanı sahiplenebilirsiniz. Oyun dünyasında oldukça kolay bulunabilen beş taş kullanılarak yapılabilir. Taş sunak, çevresinde düzgün bir arazi alanıyla birlikte üssünüzün merkezi olarak hizmet edecek.

Sunağı kurduktan sonra üssünüzü harekete geçirmek için birkaç araca ihtiyacınız olacak:

Balta: 1 Taş, 1 Tel ve 4 Dal ile üretilebilir

Kazma: 1 Taş, 1 Tel ve 4 Dal

İnşaat Çekici: 1 Taş

Bir Çalışma Tezgahı: 8 Ahşap Kütük ve 3 Tel

Bitkisel Fiber Çatı Bloğu, Kaba Taş Blok ve Kaba Ahşap Blok

DemirciTıpkı Simyacı gibi Demircinin de kurtarılması gerekiyor. Braelyn Köprüsü yakınında bulunabilirler ve çeşitli eşyalar üretmenize yardımcı olabilirler.


Gerekli malzemeleri topladıktan sonra bu yapı malzemelerini kullanarak tabanınızın çatısını, zeminini ve duvarlarını oluşturabilirsiniz. Bunları bir araya getirdiğinizde üssünüz şekillenmeye ve basit bir bina gibi görünmeye başlayacak.


İnşaat Modunda hazır çatılar, zeminler ve duvarlar bulacaksınız. Ancak aklınızda belirli bir düzen varsa İnşaat Modundan çıkıp malzemeleri istediğiniz gibi manuel olarak yerleştirebilirsiniz. Ancak bu yöntemin oldukça uzun süreceğini ve önceden hazırlanmış yapıları kullanmak kadar kolay olmadığını unutmayın.


Üssünüze herhangi bir öğe eklemek için bunları tezgahta oluşturmanız gerekir . Pencereler, kapılar veya başka herhangi bir şey olsun, bunları tezgahta oluşturmanız ve ardından üssünüzde istediğiniz yere yerleştirmeniz gerekecek.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page