top of page

En Son Helldivers 2 Yaması İnişler ve Çıkışlarla Geliyor

Helldivers 2'ye her zaman yamalar geliyor ve en son sürüm, karışık tepkilere yol açabilecek bazı yeniden dengelemelerin yanı sıra düzeltmeler de getiriyor.  • Helldivers 2 için yeni yayınlanan bir yama, hataları ve ağ sorunlarını düzeltiyor ve ayrıca oyunun bazı yönlerini yeniden dengeliyor.

  • Yeniden dengeleme, meteorlar ve volkanlar gibi çevresel tehlikelerdeki değişiklikleri içerir.

  • Yeniden dengelemeye yönelik tepkiler karışık oldu; bazı oyuncular değişiklikleri överken diğerleri buna katılmıyor.


Özgürlük ve yönetilen demokrasi için galaksiler arası savaş Helldivers 2'de devam ediyor . Oyun piyasaya sürüldüğünde gerçek bir hit oldu, ancak mevcut olan tek hata Terminidler değildi. O zamandan bu yana Arrowhead Game Studios, sorunları düzeltmek ve savaşa kaç Cehennem Dalgıcının katılabileceği konusunda bir sınır olmamasını sağlamak için yoğun bir şekilde çalışıyor.


20 Mart'ta yayınlanan en son yama, hayranlar için bir nimet olması gereken bir dizi düzeltmeyle birlikte geliyor. Ancak Helldivers 2'nin bazı yönleri de yeniden dengelendi ve bu durum tartışmalara yol açma şansına sahip. Şu ana kadar dengelemeye yönelik tepkiler karışıktı.


Helldivers 2 Düzeltmeleri 1.000.103En son yamadaki düzeltmeler çoğunlukla küçüktür, ancak yaşam kalitesinde bazı ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri sağlarlar. Yama aynı zamanda Terminidlere ve Otomatlara karşı normal oynanışı engelleyen bazı hataları da ortadan kaldırıyor .

Düzeltmelerin listesi aşağıdaki gibidir:


  • Oyuncuların üzerinde devriyelerin ortaya çıkması vakaları azaltıldı.

  • Exosuit artık dönerken bir füze ateşlendiğinde kendini yok etmeyecek.

  • Exosuit hasar gördüğünde bile yakın dövüş işlevini korur.

  • Düşen Automaton dropship'leriyle ilgili ağ senkronizasyon sorunu düzeltildi.

  • Elgato Stream Deck Ayak Pedalı desteği düzeltildi .


Bazı senaryoların oyunun aniden çökmesine neden olduğu bildirildi. Aşağıdakiler onarıldı:


Tam ekran modunda ALT+Sekme tuşu kullanıldığında

Seslendirme dilini değiştirdikten sonra

PS5 önyükleme sorunu

Bir el bombası kullanırken Exosuit'in içinde bir uyarıcı kullanmak

Devam eden bir göreve katılırken

Başlık ekranında boştayken


Helldivers 2 Artık Hatasız mı?


Pek değil. Hala Helldivers 2 sunucu sorunları var. Dahası, yama ironik bir şekilde birkaç yeni sorunu da beraberinde getiriyor. Stüdyo bu sorunların farkında ve beklenmedik derecede popüler olan PvE nişancı oyununu geliştirmek için hâlâ yoğun bir şekilde çalışıyor.


Helldivers 2 Dengeleniyor


Düzeltmelerin yanı sıra birkaç değişiklik de yapıldı. Örneğin, Blitzer av tüfeği gibi yay tabanlı silahlardan ateşlenen atışlar artık "Atılan atışlar" ve "Vurulan atışlar" istatistiklerine dahil ediliyor ve bu da çoğu oyuncu için iyi bir haber olmalı.


0 görüntüleme0 yorum

Comments