top of page

En İyi Fantastik Manhwa Hangisi?

Fantezi, medya tüketiminde en popüler türdür, bu nedenle Lumine'den Noblesse'ye, işte en iyi fantezi manhwaları.Fantezi, sınırsız ve yaratıcı konusu nedeniyle manhwa okuyucuları arasında en popüler türdür. Hayranların eğlenmesi için bir fantezi manhwa cephaneliği olsa da, diğer faktörlerin yanı sıra özellikle yaratıcı temaları, karmaşık hikayeleri, karmaşık ilişkileri ve zorlayıcı duygusal dramaları nedeniyle bazı diziler diğerlerinden daha iyidir. İşte piyasadaki en iyi fantezi manhwaları ve onları şu anda nerede okuyacağınız.


Lore OlympusWebtoon platformundaki en popüler dizi olan Lore Olympus , okuyucularına Yunan Mitolojisinden Hades ve Persephone arasındaki aşk hikayesine modern bir bakış sunuyor . Bu uzun soluklu fantastik seri, Yunan tanrı ve tanrıçalarının hızlı arabaların ve akıllı telefonların modern dünyasında nasıl yaşadıklarını tasvir ettiği için büyülü sanat eserleriyle dolu. Bir üniversite öğrencisi olarak, bahar tanrıçası, kendini keşfetme yolculuğunda ilişkili büyüme sancıları çekerken dünyadaki yerini bulmak için mücadele eder. Ağır temaları ele alan karmaşık aile dinamikleri ile bu fantastik romantizm, popüler web çizgi roman platformunda en üst sıradaki yerini aldı. Lore Olympus , her Pazar yayınlanan yeni bölümleriyle Webtoon uygulamasında okuyuculara açıktır.


The Abandoned Empress


Bir başka popüler fantezi romantizm, Terkedilmiş İmparatoriçe , şu anda piyasada bulunan en tanınmış manhwa oyunlarından biridir. Dizide, Castina İmparatorluğu'nun Monique Hanesi'nden gelen bir sonraki imparatoriçesi Aristia rol alıyor. Ancak, erken bir ölüme maruz kalır ve yedi yıl sonra kaderini yeniden yazmak için yeniden doğar. Aristia karşılıksız aşkın acısını yaşar ve geçmiş travmasının üstesinden gelmeyi öğrenir. Karmaşık kraliyet politikalarına karşı savaşırken, okuyucular dizinin sunduğu yoğun romantizm ve drama ile eğlenirler. Terkedilmiş İmparatoriçe , tam serisiyle şimdi Tappytoon'da okunabilecek tamamlanmış bir manhwadır.


LumineLumine , Kody adında bir çocuk cadının koruması olarak tutulan kaçak bir kurt adamın başrolde olduğu fantastik bir manhwadır. Lumine umutsuzca Kody'nin arkadaşı olmaya ve onun güvenini kazanmaya çalışır, ancak Kody soğuk ve mesafelidir. İyi kalpli ve beceriksiz genç bir kurt adam olarak , sık sık insanlara daha az güçlü ve tehditkar görünmelerini söyler. Yaşlandıkça ve doğaüstü yeteneklerini mükemmelleştirdikçe dizi boyunca çeşitli dönüşümler yaşar. Bu arada Kody, hayatı tehdit eden birkaç anın üstesinden gelerek dostlukları arttıkça Lumine'i kabul etmeyi öğrenir. Lumine , her Pazar yeni bölümleriyle Webtoon platformunda okunabilir.


UnOrdinary


Ünlü bir süper kahraman ve fantezi manhwa olarak, Sıra dışı , benzersiz yeteneklere sahip sosyal seçkinlerin etrafında toplanıyor . Dizide, olağanüstü yeteneklere sahip olanlar için prestijli Wellston Özel Lisesine giden John Doe rol alıyor. Ancak John, sıradan ve güçsüz olduğu için sakat olarak kabul edilir , bu da onu aşağılık olarak gören sınıf arkadaşları tarafından zorbalığa ve dövülmesine neden olur. Bununla birlikte, John'un amaçlanan kaderine ulaşırsa tüm sosyal düzeni tehdit edebilecek gizli bir geçmişi vardır. unOrdinary , her Perşembe yayınlanan yeni bölümleriyle Webtoon'da okunabilir.


Noblesseİnanılmaz derecede başarılı bir vampir manhwa olarak Noblesse , zaten geniş hayran kitlesini artıran bir anime uyarlaması aldı. Dizi, 820 yıl uyuduktan sonra günümüz Kore'sinde uyanan soylu ve güçlü bir vampir olan Rai'yi canlandırıyor. Rai , sayısız teknolojik ve bilimsel gelişmeyle modern topluma uyum sağlamalıdır . Kısa süre sonra hizmetçisi Frankenstein ile birlikte bir Kore lisesine girer. Seri devam ederken, The Union adlı gizli bir topluluğa karşı önemli ama tehlikeli bir görev üstlenirken vampirler ve Rai'nin gizemli geçmişi hakkında daha fazla sır ortaya çıkıyor. Noblesse , tamamlanmış bir fantezi manhwa'dır ve tüm seri Webtoon'da okuyuculara açıktır.

11 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page