top of page

En İyi 25 League Of Legends Görünümü

League of Legends , her biri çok çeşitli satın alınabilir kaplamalara sahip çok sayıda karaktere sahiptir. Oyuncuların en sevdiği şampiyonların sevimli ve renkli çeşitleriyle bazıları diğerlerinden daha sıra dışı.


Popüler ve sevimli Cafe Cuties gibi görünüm serileri ve canlı, büyülü Yıldız Muhafızı görünümleri de mevcuttur. Bu liste League of Legends'ın sunduğu harika görünümlerin yalnızca bir kısmını kapsasa da , aşağıdaki görünümler estetik açıdan mevcut en iyi görünümlerden bazılarıdır.


League of Legends'ın 160'tan fazla şampiyondan oluşan bir kadrosu var ve her şampiyonun, oyuncuların Hextech Crafting ganimet sistemi aracılığıyla ücretsiz olarak satın alabileceği veya kilidini açmayı umabileceği çeşitli görünümler var. Doğal olarak daha yaşlı ve daha popüler şampiyonlar, kadroya yeni eklenenlerden çok daha fazla kostüme sahip ancak teknoloji ve sanat sürekli olarak geliştikçe, en iyi League of Legends kostümleri de genellikle en yeni kostümler arasında yer alıyor.

Açılış resminden oyun içi modele, yeni seslendirmelere ve diğer benzersiz efektlere kadar LoL'de harika görünümler yaratan pek çok faktör var. Tüm bu faktörleri tutarlı bir şekilde birleştirebilen görünümler, oyunda gerçekten benzersiz deneyimler sağlar ve oyuncular en iyi LoL görünümlerini bir kez ele geçirdikten sonra, temel görünümleri kullanmaya geri dönmek zordur.

1Gerçek Hasar Yankısı

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • 8 krom

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

True Damage, ilk olarak 2019 Dünya Şampiyonası ile birlikte piyasaya sürülen, Lig şampiyonlarından oluşan sanal bir pop grubudur. Yıldızlardan biri Ekko'ydu ve oyuncular, True Damage Ekko görünümüyle oyun içinde heyecanı sürdürebiliyorlar. Kesinlikle büyüleyici görünmesinin yanı sıra dış görünümün en önemli özelliği, yeni SFX ve VFX'in birlikte ne kadar kusursuz bir şekilde çalıştığıdır. Oyuncular bir yeteneği her kullandıklarında kendilerini bir DJ gibi hissedecekler; Ekko ise rapçi Umar 'Thutmose' Ibrahim'in sesiyle dalgın bir şekilde bazı replikler söylüyor.

Efsanevi bir görünüm olarak oyuncular, seslendirme ve efektlerin yanı sıra, Ekko'nun hareketlerine ekstra bir akıcılık düzeyi katan yeni animasyonlar da bekleyebilirler. Ek olarak, sarı şampiyonların ve görünümlerin nadir göründüğü bir oyunda, sarı vurguları gerçekten dikkat çekici.

2Kafe Tatlıları Gwen

Destansı Görünüm: 1350 RP

 • 8 krom

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni geri çağırma

Cafe Cuties seti duyurulduğunda oyuncular son derece heyecanlandı. League of Legends hayranları nihayet hizmetçi elbiseleri giyerken en sevdikleri şampiyonlar olarak oynayabildiler, sevilmeyecek ne var ki? Gwen'in orijinal görünümü zaten harika, ancak Cafe Cuties'in versiyonu ona pembe spiral vurgularla sarı ikiz kuyrukları veriyor.

Altın ve mor detaylarla süslenmiş pastel mavi fırfırlı hizmetçi elbisesine uyum sağlamak için büyüleyici bir hizmetçi başlığı takıyor. Bu, temel görünümüne harika bir alternatif ve hatta benzersiz makas silahına bazı ekstra ayrıntılar bile ekliyor .

3Pijama Muhafızı Soraka

Destansı Görünüm: 1350 RP

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni geri çağırma

Pijama Muhafızı görünüm seti, zaten mükemmel olan Yıldız Muhafızı setinin sevimli bir versiyonudur ve önde gelen iyileştirme desteği Soraka gibi popüler şampiyonların sevimli ve büyülü tulumlar giymiş olduğunu görür.

Soraka'nın aşağı doğru uzanan uzun dalgalı turkuaz saçları ve daha kabarık ve sevimli bir alternatife dönüştürülen sivri kulaklarıyla, rahat hisler büyük ölçüde güçleniyor. Tulumun kapüşonu sevimli kedi benzeri bir tasarıma sahipken Soraka'nın ikonik boynuzu kaküllerinin arasından görünüyor.

4Tanrının Yumruğu Lee Sin

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

Daha eski bir şampiyon olmasına rağmen Lee Sin'in forması modern League of Legends'ta bile son derece eğlenceli olmaya devam ediyor , ancak görsellerini güncel tutmak için yakın zamanda tamamen estetik bir güncelleme alacak. Ancak efsanevi kostümler, yeni yapılmış modeller ve animasyonlar kullanarak eski şampiyonlara yeni bir soluk getiriyor.

Tanrı Yumruğu Lee Sin bunun harika bir örneğidir ve kör keşişe ilahi bir yön katar. Gözlerinin ve yumruğunun sıcak altın rengi, açılış sanatının iki ana çizim noktasıdır, ancak oyunda Lee'nin çoğu, yetenekleri de dahil olmak üzere altın gibi görünüyor. Örneğin Q'sunun ikinci kısmı, Lee'nin yalnızca tanrısal olarak tanımlanabilecek bir altın yağmuru içinde havada uçtuğunu görüyor.

5Ruh Savaşçısı Naafiri

Destansı Görünüm: 1350 RP

 • 9 krom

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni geri çağırma

Mahalledeki yeni köpeklerden biri olan Naafiri'nin şu anda yalnızca bir görünümü var ancak yeni sanat tarzı, Ruh Savaşçısı Naafiri'yi bir bütün olarak LoL'deki en iyi görünümlerden biri haline getiriyor. Ekrandan fırlayan cesur siyah çizgiler ve parlak renklerle, Soul Fighter dış görünüm serisinin tamamı oyundaki hiçbir şeye benzemiyor ve gerçek bir görsel ziyafet.

Oyuncular özellikle, yalnızca Naafiri'nin değil aynı zamanda paket arkadaşlarının da rengini değiştiren Soul Fighter Naafiri renklerinden keyif alacaklar. Tartışmasız en iyi renk, Naafiri'yi siyaha ve tazılarını beyaza çeviren renktir.

6Tahmin Janna

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

LoL'de güzel görünümler ve komik görünümler var ve ikinci kategorinin tartışmasız en komik örneklerinden biri Tahmin Janna'dır . Tamamen rüzgar ve fırtınalarla ilgilenen bir destek şampiyonu olarak , bir hava tahmincisine dönüşümü mükemmelin de ötesinde.

Büyük bir mikrofon ve şemsiye taşıyan bu Janna derisi, neredeyse uçup gideceğini gösteren sayısız animasyon ve şakayla komedi altın renginde. Efsanevi bir görünüm olarak oyunculara yeni bir seslendirme sunuluyor; Janna, Sihirdar Vadisi'nden haber veren haber ekibinin bir üyesi rolünü üstleniyor.

7Nunu ve Beeump

Destansı Görünüm: 1350 RP

 • 8 krom

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni geri çağırma

Arı derileri birkaç yıl önce ilk kez piyasaya sürüldüklerinden bu yana oldukça ses getirdi ve tartışmasız bunların en iyisi, Nunu ve Willump'un derisi olan Nunu ve Beelump'tu. Devasa bir bal küresini yuvarlamanın şaşırtıcı efektleri ve sesleri olmasa bile, Willump'ın modeli gerçekten hayret verici; yeti, aynı anda hem sevimli hem de korkunç derecede büyük bir arıya dönüşüyor.


Özellikle sarı ve kahverengi saçlar sanki oyuncular uzanıp çekebilecekmiş gibi görünüyor ve bu görseller oyunun estetiğinin yıllar içinde ne kadar ileri gittiğinin gerçek bir kanıtı. Mevcut 8 renk sayesinde oyuncular Willump'ın ceketi için farklı renklerle oynayabilirler, ancak arıların neye benzediği göz önüne alındığında standart sarının en iyisi olduğu tartışılabilir.

8Gerçek Ejderha Yasuo

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

Yasuo pek çok muhteşem kostüme sahip bir şampiyon, ancak ne yazık ki bunların hiçbiri oyuncuların o meşhur on ölümlü güç artışına daha hızlı ulaşmasına yardımcı olamayacak. Yine de Yasuo'nun tartışmasız en güzel derisi Efsanevi Hakikat Ejderhası derisidir. Aynı zamanda onun neredeyse aynı derecede çarpıcı Dream Dragon derisinin ikizidir.

Siyah ve altın arasındaki kontrast ve açılış görselindeki oryantal sanat tarzı ile Yasuo'nun oyun içi modeli bu görünüme zarafet katıyor ve oyuncular , orta koridordaki minyonların arasından süzülürken yetenekleri üzerindeki ejderha efektlerinin tadını çıkarmalıdır .

9Karanlık Kozmik Jhin

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

 • Dönüşümler

Jhin'in Efsanevi Karanlık Kozmik görünümü onu yıldızlararası bir varlığa dönüştürüyor ve oyuncular, rakiplerini yıkıma uğratmak için onun nihai yeteneği olan Perde Çağrısı'nı açtıklarında damarlarında gücün aktığını hissedecekler.

Ruhani yeni seslendirme, tüyler ürpertici derecede güzel efektler ve Jhin'i neredeyse her şeye gücü yeten bir varlığa dönüştüren oyun içi modelle, bunun neden şimdiye kadar yapılmış en iyi LoL görünümlerinden biri olduğunu anlamak kolaydır . Bu görünümü beğenen oyuncular, çok sayıda bulunan Dark Star ve Cosmic görünümlerini de sevecek.

10Bozulan Anlaşma Cho'Gath

Destansı Görünüm: 1350 RP

 • 8 krom

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni geri çağırma

Broken Covenant Cho'Gath görünümü, Cho'Gath'ın modası geçmiş oyun içi modeli ve animasyonları yüzünden ne yazık ki biraz bozulsa da, açılış görseli kesinlikle LoL'ün en iyilerinden biri . Bu ürkütücü konsept Elden Ring'deki yürüyen mozoleleri anımsatıyor çünkü Cho'Gath'ın sırtında bir tür tapınak var.

Doğal olarak, Cho'Gath'ın boyutu oyun boyunca büyüdükçe, görünüm gerçekten kendine geliyor. Bu kostümün heyecan verici yanı, Cho'Gath'ın kesinlikle bir güncellemeyi hak eden eski bir Lig şampiyonu olduğu göz önüne alındığında , bu kostümün ileride yeni boyutlara ulaşabileceğidir.

11Prestij Empyrean K'Sante

Prestij Görünümü: Bazen Mythic Mağazadan Alınabilir

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

League of Legends'taki görkemli görünümler söz konusu olduğunda , Prestige Empyrean K'Sante'nin ilk sırada yer almasına karşı çıkmak zor. Bu görünüm, 2022 Dünya Şampiyonası marşında Riot'la işbirliği yapan rapçi Lil Nas X tarafından ortaklaşa tasarlandığı için gerçekten türünün tek örneği.

Diğer birçok Prestige kostümünün aksine, normal Empyrean kostümünden tamamen farklıdır ve onu oyundaki en iyi giyinen erkek şampiyonlardan biri yapar. Çoğunlukla mor ve altın rengi olan görsel efektler her krala layıktır ve buna uygun olarak aynı derecede güzel ses efektleriyle tamamlanır.

12Şafak Getiren Soraka

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

 • Dönüşümler

Nightbringer ikiz görünümüne sahip Dawnbringer Soraka, oyundaki en nefes kesici karakterlerden biri ve Soraka'yı oldukça çirkin bir şampiyondan meleksi bir vizyona dönüştürüyor. Her ne kadar açılış görseli biraz daha koyu olsa da oyun içi model daha açık ve bol beyaz olduğundan neredeyse iki bacaklı bir tek boynuzlu at gibi görünüyor.

Tüm oyunlardaki en ikonik şifacılardan biri olan Soraka'nın küresel iyileştirme ultisi, cildin inanılmaz görsel efektleriyle hiç bu kadar güzel görünmemişti.

13Ruh Çiçeği Akraba

Destansı Görünüm: 1350 RP

 • 8 krom

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni geri çağırma

Ruh Çiçeği görünüm serisi, yıllar içinde pek çok harika taksitle oyundaki en güzellerden biri oldu. Bunların arasında Ruh Çiçeği Kindred en iyiler arasında yer alıyor ve Kindred oyuncuları yeni bir görünüm almak için dört yıldan fazla beklemek zorunda kalsa da beklemeye değdi.


Hem Kuzu hem de Kurt, hem oyunda hem de açılış görselinde inanılmaz görünüyor. Görsel efektler muhteşem ve canlılık hissi veriyor, rahatlatıcı oryantal ses efektleri de cildi dolduruyor. Kindred zaten zarif animasyonlara sahip olduğundan, bu görünümün yalnızca bir Destan olması ve dolayısıyla yenilerini almaması önemli değil.

14Tanrı-Kral İpliği

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

Tanrı-Kral Garen, kesinlikle adının hakkını veren, efsanevi bir seviye kostümüdür. İki Top Lane rakibi arasındaki karşılaşmanın bir parçası olarak 2018'de başka bir harika görünüm olan God-King Darius ile birlikte piyasaya sürüldü .

Görünüm, görünümün ve Garen'in animasyonlarının önemli bir yönünü oluşturan hayalet aslan ile görkemli beyaz bir temaya sahiptir. Bu görünümü piyasaya sürülmesinden yarım on yıl sonra bile bu kadar güzel kılan şey, bu benzersiz animasyonlar ve efektlerin yanı sıra yeni seslendirmedir.

15Elementalist Lux

Nihai Görünüm: 3250 RP

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

 • 10 farklı forma dönüşür.

Elementalist Lux, oyundaki birkaç Ultimate görünümünden biridir ve çalışma şekli bakımından benzersizdir. Oyuncular bu görünümü satın aldıklarında sadece bir harika görünüm değil, on tane harika görünüm elde edecekler.

Lux, oyunun başlangıcında Işık formunda başlayacak, ancak oyun boyunca oyuncular iki dönüşümden geçebilir; bunlardan ilki Hava, Doğa, Su ve Ateş arasında bir seçimdir. İlk tercihe göre oyuncular Magma, Storm, Mystic, Ice veya Dark olabilirler.

16Prestij Gerçek Hasar Senna

Prestij Görünümü: Bazen Mythic Mağazadan Alınabilir

 • Ek teklifler

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni geri çağırma

Prestige True Damage Senna , dünyaca ünlü moda markası Louis Vuitton ile işbirliği içinde tasarlanan iki görünümden biri olduğundan League of Legends'ta gerçekten benzersiz bir görünümdür .

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, görünüm dudak uçuklatıyor ve muhtemelen Sihirdar Vadisi'ni süsleyen en göz alıcı görünüm. Senna'nın kıyafetinin her yönü göz kamaştırıyor ve efektler ve sesler özellikle dikkat çekiyor. LoL'deki diğer Louis Vuitton görünümü de aynı derecede etkileyici Prestige True Damage Qiyana görünümüdür.

17Fırtına Ejderhası Aurelion Sol

Destansı Görünüm: 1350 RP

 • 9 krom

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni geri çağırma

Aurelion Sol her zaman görsel açıdan büyüleyici bir şampiyondu ve son derece başarılı yeniden çalışmasının ardından artık estetiğine uygun bir oynanışa sahip. Benzer şekilde, Fırtına Ejderhası Aurelion Sol da piyasaya sürüldüğünden bu yana LoL'deki en iyi kostümlerden biriydi ve şimdi daha da iyi.


Bu şimşek temalı görünümün öne çıkan özelliği, Aurelion Sol'un ultisinin büyük versiyonu olan ve bunun üzerine devasa bir elektrik enerjisi patlamasının yere doğru yükseldiği The Skies Descend olmalı. Ne komiktir ki, Fırtına Ejderhası Lee Sin'in baş döndürücü hızlara savrulması ihtimali çok küçük bile olsa var.

18Tümüyle K/DA Seraphine

Nihai Görünüm: 3250 RP

 • Diğer iki cilt çeşidiyle birlikte gelir

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

K/DA, Riot tarafından oluşturulan ve harika şarkılar yayınlamanın yanı sıra oyunun tanıtımına da yardımcı olan sanal bir K-Pop grubudur. Bu Seraphine görünüm paketi üç ikonik görünüm içerir; diğer iki görünüm, paketle birlikte gelen görevleri tamamladıktan sonra kullanılabilir.

İlk görünüm, hayranlarıyla ilk tanıştığı andaki görünüşü; Yatak odasında şarkılar yapan hevesli bir müzisyen. Üç görevi tamamladıktan sonra oyuncular, bir sanatçı olarak yolculuğu sırasında Evelynn tarafından bulunan Seraphine'i tasvir eden bir sonraki görünümle ödüllendirilecek. İki görev sonra, K/DA tanıtım materyalinde ve daha fazlası için müzik videosunda giydiği kıyafet olan ünlü K/DA görünümünün kilidi açılıyor.

19İş dünyası

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • 5 krom

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

Dr. Mundo yeniden çalışmasını aldığında ve tüm görünümleri iyileştirildiğinde, hiçbir görünüm Kurumsal Mundo'dan daha fazla fayda sağlamadı. Borsa için bir hastaneyi değiştiren oyuncuların ilk kez bu görünümle üssü terk ettiklerinde fark edecekleri ilk şey, Mundo'nun sürdüğü minik kırmızı araba olacak.

Bu şaka, memler ve iş stereotiplerinin karikatürleriyle dolu olan cildin geri kalanının tonunu belirliyor. Mundo daha sonra oyunun geri kalanını telefonda caka satarak, evrak çantalarını insanlara fırlatarak ve ultisiyle piyasa gerginleştiğinde ceketini yırtarak geçiriyor.

20Yıldız Muhafızı Jinx

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • 1 Efsanevi renk

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

Yıldız Muhafızı görünüm serisi , her zaman popüler olan Sailor Moon serisinden esinlenilmiş gibi görünen tasarımlara sahip, büyülü temalı bir koleksiyondur . Jinx'e yakışan şekilde, uzun at kuyruğu şeklinde toplanmış parlak kırmızı ateşli saçlarıyla bu ciltte alıngan bir unsur var.

Sailor Moon benzeri üst, bir çift şort ve çorapla birleşerek Jinx'in kişiliğinin büyülü bir evrenin canlılığıyla mükemmel bir karışımını yaratıyor. Ayrıca çivili saç bölümlerinin önünde kedi kulaklarına benzeyen saç parçaları takıyor ve bu da sanki bir çift sevimli kabarık kulağı varmış gibi görünmesini sağlıyor.

21 Ruh Çiceği Ahri

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • 6 renk

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

Ahri , oyuncular için popüler bir orta koridor tercihi olan League of Legends'ın şimdiden en güzel şampiyonlarından biri . Dokuz Kuyruklu bir tilki olduğu göz önüne alındığında, Japonya'dan ilham alan bir cilde sahip olması mantıklı geliyor. Ruh Çiçeği Ahri , yalnızca estetiği ve renk paleti nedeniyle League of Legends'ın en iyi görünümlerinden biridir .

Ahri'nin saçları pembenin güzel bir tonudur ve simgeleşmiş kedi mamaları kurdeleler ve çanlarla süslenmiştir. Mavi ve pembe tonlarıyla süslenmiş, geleneksel Japon Yukata'sından büyük ölçüde ilham alan bir kıyafet giyiyor.

22Ruh Muhafızı Udyr

Nihai Görünüm: 3250 RP

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

 • Dönüşümler

Nihai görünüm olarak Ruh Muhafızı Udyr, League of Legends'ın her zaman en iyi görünümlerinden biri olmuştur , ancak Udyr'in yeniden çalışmasıyla görünüm yeni seviyelere yükseldi. Bu çok sevilen kostümde başarılı olması için Riot'un üzerinde çok fazla baskı vardı ama yeterli zaman ve çabayla bunu fazlasıyla başardılar.

Ayı, Kaplan, Kaplumbağa ve Anka Kuşu'nun ruhlarını kanalize eden görünüm aynı zamanda orijinal Udyr'e bir saygı duruşu olarak da görülebilir. Aynı zamanda eski cildi uçuran dönüşüm sırasında inanılmaz efektlere de sahiptir.

23Savaş Tavşanı Miss Fortune

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • 6 renk

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

Miss Fortune her zaman LoL'ün en popüler ADC'lerinden biri olmuştur ve bu nedenle etkileyici sayıda benzersiz görünümle övünmektedir. En yeni ve tartışmasız en iyilerinden biri Savaş Tavşanı derisidir.

Görünümün benzersiz tavşan hoplama yürüyüşü animasyonu, onu League of Legends'taki en iyi görünümlerden biri haline getirmeye yetiyor ve haritada dolaşmayı dövüşmek kadar eğlenceli hale getiriyor. Üstelik Miss Fortune'un sevimli tavşan kulakları ve tatlı pastel renkleri, modern bir savaş temasıyla mükemmel bir şekilde birleşiyor.

24Mürekkep Gölgesi Master Yi

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • 6 renk

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

MSI 2023 ile birlikte piyasaya sürülen Inkshadow kaplamaları, son zamanların en iyileri arasında yer alıyor ancak Efsanevi seviye Inkshadow Master Yi görünümü, bir tasarım şaheseri olarak diğerlerinin arasında öne çıkıyor.


Siyah ve turuncunun güzel karışımı, Master Yi'nin her saldırısında ve hareketinde ekran boyunca akıyor ve piksellerin aksine mürekkep kullanılıyormuş gibi görünmesini sağlıyor. Bu, Mürekkep bulanıklığına dönüştüğünde daha da doğrudur. İronik bir şekilde, tamamen sanatla ilgili olan bu cildin kendisi de bir sanat eseridir.

25Battle Academia Ezreal

Efsanevi Görünüm: 1820 RP

 • 1 Efsanevi renk

 • Yeni seslendirme

 • Yeni SFX ve VFX

 • Yeni animasyonlar ve geri çağırma

Battle Academia dış görünümü, LoL'ün anime temalı görünümler konusundaki ilk girişimiydi. Tüm kadro hedefe ulaşmış olsa da hiçbiri Battle Academia Ezreal kadar başarılı olamadı.

Güç kullanıldığında beyaz renkte parlayan sportif ikonik dikenli anime saçlarıyla Ezreal, muhtemelen hiç bu kadar güzel görünmemişti, ancak onu öne çıkaran şey cildinin efsanevi özellikleridir. Benzersiz ses hatları ve ham güç yayarken titreyen görsel efektleriyle bu görünüm, Ezreal oyuncularının gerçek anime kahramanları gibi hissetmelerini sağlıyor .

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page