top of page

Elden Ring: Uzun Kuyruklu Kedi Tılsımı Nasıl Elde Edilir

Düşerek birden çok kez öldüyseniz Elden Ring'deki Uzun Kuyruklu Kedi Tılsımı'nı mutlaka aramalısınız. Bunu nasıl elde edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Tarnished'inizin seviyesi, ekipmanı veya becerileri ne olursa olsun, The Lands Among'daki yer çekiminin sizden çok daha güçlü olduğundan emin olabilirsiniz. Sonunda dünyadaki tüm büyüleri elde edebilir ve tüm efsanevi bossları yenebilirsiniz ancak bu sizi düşmekten kurtarmayacaktır. Neyse ki Elden Ring'deki üç eşya yolunuzu biraz daha güvenli hale getirebilir ve Uzun Kuyruklu Kedi Tılsımı da bunlardan biri. Ne yazık ki bu sizi yine de 20 metre sınırından kurtarmayacak ancak daha düşük yükseklik endişesi yaşamamanızı sağlayacak.


Elden Ring'de Uzun Kuyruklu Kedi Tılsımı Nerede Bulunur?Elden Ring'de Uzun Kuyruklu Kedi Tılsımı'nı bulmak için oyuncuların Liurnia of the Lakes'e gitmeleri ve Academy of Raya Lucaria'nın eski zindanını ziyaret etmeleri gerekiyor. Bu devasa konumda pek çok ödül saklıdır ancak bu durumda, bu antik yapının derinliklerine inmeniz ve yerçekimini yenme girişimleri başarısız olan bir ceset bulmanız gerekiyor. İlgilendiğiniz yer Grace'in Okul Evi Sınıf Sitesi'nden biraz daha derin ve oraya nasıl ulaşacağınız aşağıda açıklanmıştır:


  • Raya Lucaria Akademisi'nin güneydoğu kısmına gidin ve Okul Sınıfına ulaşana kadar Münazara Salonu Grace'in biraz kuzeybatısına ilerleyin.

  • Burayı başlangıç ​​noktası alarak dışarı çıkan geçide girin ve dev dişliye doğru sağa dönün.

  • Ekipmanı takip edin ve yolunuzu kapatan bir meşale ile ölümsüzleri öldürün.

  • Bir uçurumun kenarında durun ve asansör görevi görecek platformun alçalmasını bekleyin.

  • Yaklaşık 30 saniye sürecek ve ardından kendinizi yenilmesi nispeten kolay, büyük bir metal düşman olan Abductor Virgin ile karşı karşıya bulacaksınız.

  • Son olarak dişlinin dönme ekseni boyunca duvara veya bu mekanizmaya dönükseniz sağa gidin.

  • Kristal duvara yaklaştığınızda, yerel bitki örtüsündeki bir cesedin yanında Uzun Kuyruklu Kedi Tılsımı'nı hemen fark edeceksiniz.


Muhtemelen bu muskanın büyülü özelliklerini öğrenen bazı cesur kişiler, bu eşyanın sınırlamalarını öğrenmeden önce onu denemeye karar verdi ve uçurumdan atladı. Sonuçta, Uzun Kuyruklu Kedi Tılsımı 19,9 m'ye kadar herhangi bir Düşme Hasarını iptal etse de, 20 metreden fazla yükseklikten düşmek anında ölümü garanti eder.


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page