top of page

Elden Ring: Suikastçının Gök Mavisi Hançeri Nasıl Alınır?

Elden Ring'de Assassin's Cerulean Dagger'ı kullanarak, her kritik saldırı sırasında 15 FP kurtaracaksınız. İşte bu tılsımı almak için bilmeniz gereken her şey.Sıradan saldırılar FP'ye mal olmasa da, Elden Ring'deki yapınızın temelini oluşturan beceriler ve yetenekler onlar için çok açgözlüdür ve Assassin's Cerulean Dagger, durumu iyileştirmenin harika bir yoludur. Bu tuhaf şekilli tılsımı kullanarak her kritik saldırıda 15 FP yenileyeceksiniz. Bu inanılmaz derecede cömert bir teklif çünkü dövüş sırasında birkaç iyi vuruşla savaş gücünüzü hızla geri kazanabilirsiniz. Bu etki bazı silahlar için iki kez tetiklenebildiği için bu tılsım gerçekten ilginize değer.


İyi haber şu ki, Assassin's Cerulean Dagger'ı almak için yalnızca Black Knife Catacombs'u ziyaret etmeniz ve nispeten kolay Black Knife Assassin patronunu yenmeniz gerekiyor. Ancak bu gizli bir patrondur, ancak onu burada bulabilirsiniz.


Suikastçının Gök Mavisi Hançerini Nerede Bulabilirim?Daha önce de belirtildiği gibi, Elden Ring'de Assassin's Cerulean Dagger'ı almak için Black Knife Catacombs'ta Black Knife Assassin'i bulup yenmelisiniz. Bu zindana ulaşmak için Göllerin Liurnia'sına gitmeli ve başlangıç ​​noktası olarak bölgenin doğu kısmındaki Grace Kilisesi Yeminli Bölgesi'ni almalısınız. Daha sonra ana yol boyunca kuzeye gidin ve Yıkık Labirent Grace Bölgesi'ne ulaşmadan biraz önce kuzeydoğuya dönün. Minor Erdtree'nin biraz solundaki küçük patikayı takip ettiğinizde Black Knife Catacombs'un girişini hemen fark edeceksiniz.


Bu bölgenin girişi Başsız Mozole Şövalyesi tarafından korunuyor, bu yüzden girmeden önce onu yenmeniz gerekecek. Bu engeli aştığınızda patronun odasına giden yol açılacaktır ama her şey o kadar basit değildir. Diğer küçük kripta zindanlarına benzer şekilde, adımlar sizi doğrudan ana patron Mezarlık Gölgesine götürür. Aynı zamanda Black Knife Assassin gizli bir patrondur ve ona şu şekilde ulaşabilirsiniz:


  • Ana patronun kapısında durup sola dönün ve koridorun en sonuna gidin.

  • Sağa dönün ve düşen ilk bıçağın altına girin.

  • İkinci bıçağın düşmesini beklemeli ve asansörde olduğu gibi daha yükseğe çıkmak için onun üzerinde durmalısınız.

  • Odanın sonuna gidin, sağa dönün ve doğrudan duvara gidin.

  • Yaklaştıkça duvarın diğerlerinden biraz farklı olduğunu göreceksiniz, o yüzden illüzyonu ortadan kaldırmak ve boss odasına girmek için ona vurun.


Black Knife Assassin, yakın dövüş hasarı veren hızlı ve çevik bir boss'tur . Tek bir vuruş veya kombo ile hızlı bir şekilde düşmanın üzerine atlar, dolayısıyla hasardan kaçınmak için gereken tek şey başarılı bir kaçıştır. Ona maksimum hasar vermek için Standart, Kesme ve Saldırı saldırılarını kullanın . Ve eğer yapınız sihir odaklıysa, Frostbite becerilerini seçin, ancak iyi bir dirence sahip olduğu Kutsal saldırıları kullanmayın. Patron düştüğünde, çok sevilen Suikastçının Gök Mavisi Hançerini alacaksınız. Ayrıca boss, Sorcerer Rogier ve Fia hikayelerinde yardımcı olacak Black Knifeprint'i bırakacak.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page