top of page

Elden Ring Suçluların Kalkanı Nasıl Alınır?

PVP'de Madness yapılarıyla savaşmaktan bıktınız mı? Oyunun oldukça erken safhalarında mevcut olan Elden Ring'de ekstra odaklanma için Suçlu Kalkanı'nı edinin.Küçük kalkanlar söz konusu olduğunda Buckler, muhteşem Buckler Siper becerisi açısından en iyisi olarak kabul edilir. Ancak Elden Ring'deki olası yapıların ve silahların çok çeşitli olduğu göz önüne alındığında , kalkanlar savuşturmaktan daha fazlasını yapabilir. Örneğin, Bobin Kalkanı, hedefe bir yılan fırlatan ve ona ölümcül zehir uygulayan Viper Bite adlı benzersiz bir silah becerisiyle birlikte gelir. Zehir tam anlamıyla güçlü bir durum etkisi olmadığı için Bobin Kalkanı pek kullanışlı değildir. Güçlü durum oluşturma etkisine sahip bir kalkan arayan oyuncular, Suçluların Kalkanı'nı kullanmayı sevecekler.


Suçluların Kalkanı, Elden Ring'deki eşsiz kalkanlardan biridir . Doğuştan kan kaybı birikimi olan birkaç kalkandan biridir. Kan kaybının yanı sıra, Suçlu Kalkanı'na sahip oyuncuların odaklanma istatistiklerinde de tam olarak 40 puanlık bir artış elde edilir. Bu çok fazla görünmeyebilir, ancak PVP oynanışında oyuncular kendilerini sıklıkla sinir bozucu Madness ve Sleep yapılarını kullanarak baskıncılarla savaşırken bulacaklar. Suçlunun Kalkanı'ndan ekstra odaklanma, dövüş sırasında bazı ekstra darbeleri savuşturmanıza olanak tanır ve bu da bir karar noktası olabilir. Ve en iyi kısmı? Suçluların Kalkanı'nı Elden Ring'de erkenden alabilirsiniz . Bulmak oldukça kolay. Bu küçük kalkanı nasıl kolayca alabileceğinizi burada bulabilirsiniz.


Suçlu Konumun KalkanıSuçluların Kalkanı, Ağlayan Yarımada'da bulunan Yarı İnsan Orman Harabeleri'nin altındaki mahzende bir sandığın içinde kilitli olarak bulunabilir . Bu kalıntılar, Yarı İnsan Kraliçe tarafından yönetilen yarı insan düşmanlar tarafından korunuyor . Mahzenin girişinin kilidini açmak için onlarla savaşmak zorunda kalmayacağınız için düşmanlar hakkında endişelenmenize gerek yok. Duvarlarla korunan bir mahzen bulmak için Yarı İnsan Orman Harabeleri'nin güneyine gidin. Mahzene ulaşmak için Torrent'in atlama yeteneğini kullanın ve Sandıktan Suçluların Kalkanı'nı alın.


Lands Among'a yeni gelen oyuncular, Ağlayan Yarımada'daki Yarı İnsan Orman Harabelerine nasıl ulaşacaklarını bilemeyebilirler. Yarı İnsan Orman Harabelerine nasıl ulaşacağınızı ve Suçlu Kalkanı'nı nasıl alacağınızı öğrenmek için bu kılavuzu okumaya devam edin.İlk adım Limgrave'nin güney ucunda bulunan Kurban Köprüsü'ne ulaşmak. Bu köprüye ulaşmak için İlk Adım lütuf alanından güneydoğuya giderek yolculuğunuza başlayın. Yakında Agheel Gölü Güney zarafet alanına ulaşacaksınız. Buradan güneye doğru iki kayalığın arasından geçen patikayı kullanarak Kurban Köprüsü'ne ulaşabilirsiniz. Kurban Köprüsü'nün lütuf alanına ulaşmak için köprüyü dikkatlice geçin.Kurban Köprüsü'nden batıya giderek Yarı İnsan Orman Harabelerini bulun. Oyuncular harabelerin içindeki düşmanlardan kaçmayı seçebilir ve doğrudan harabelerin güneyindeki mahzene yönelebilirler. Ancak mahzenin hemen yanında bir Yarı İnsan Şefi olacak. Oyuncular, onları mahzene kadar takip etmeye başlarsa bu düşmanla savaşmak zorunda kalabilirler. Mahzene girdikten sonra oyuncular Suçlunun Kalkanını sandıktan alabilirler.


Suçluların Kalkanı iyi mi değil mi?Suçlunun Kalkanı, özellikle PVP aksiyonuna katılan oyuncular için harika bir kısa kalkandır . Hafif tasarımı ve yalnızca 8 Güçlük mütevazı stat gereksinimiyle bu kalkan, her yapıya kusursuz bir şekilde entegre olur. Delilik veya Uyku geliştirme saldırılarıyla düşmanlarla karşılaştığınızda, bu kalkanı donatmak bu durumları savuşturmaya yardımcı olacaktır. Yeteneklerini daha da geliştirmek isteyenler için, Altın Siper veya Carian Misilleme gibi bir Siper becerisini donatmak, bu becerinin faydasını artırabilir.


Dahası, Suçlunun Kalkanı'nın doğal kan kaybı birikimi, yalnızca kalkanla oynanmayı hedefleyen oyuncuların ilgisini çekebilir. Ancak esas olarak Odaklanmalarını geliştirmek isteyenler Spiralhorn Kalkanı'na bakmak isteyebilirler. Bu kalkan Bağışıklığı, Odaklanmayı ve Dayanıklılığı 50 artırır, ancak bunu elde etmek için kuzey Liurnia'ya seyahat etmek gerekir . Başlangıçta Suçluların Kalkanı, Elden Ring diyarlarında üstün bir seçim olduğunu kanıtladı .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page