top of page

Elden Ring: Sihirli Akrep Cazibesi Nasıl Elde Edilir

Savunmanız pahasına bile olsa büyü hasarınızı artırmak istiyorsanız Elden Ring'de Sihirli Akrep Büyüsü'nü nasıl alacağınızı öğrenin.Tarnished Arasındaki Topraklarda birçok farklı eşya ve silah bulabilirsiniz. Ancak bazıları ancak tamamen açık olmayan görevleri tamamladıktan sonra elde edilebilir. Bu tür eşyalardan biri de Sihirli Akrep Cazibesi'dir. Savunma pahasına Büyü hasarını büyük ölçüde artırır. Ancak Elden Ring'de Sihirli Akrep Tılsımı'nı elde etmek için Preceptor Seluvis'e yardım etmelisiniz.


Bu tılsım için gereken görev serisi oldukça kafa karıştırıcı ve hatta mahvolmuş bile olabilir. Önce Ranni'ye yardım ederseniz, mevcut adım adım kılavuzun sonuna kadar bu öğeyi alamayacaksınız. Ama her şeyi sırayla konuşalım.


Elden Ring'de Sihirli Akrep Cazibesi Nasıl Elde EdilirYani, Elden Ring'de Sihirli Akrep Cazibesini almadan önce , Preceptor Seluvis için birkaç görevi tamamlamanız gerekiyor. Onun hayalet formuyla ilk kez Ranni's Rise'da Ranni ile tanıştıktan sonra karşılaşacaksınız. Three Sisters'taki bu kuleyi ziyaret ederseniz ve orada Ranni yoksa Rennala veya Radahn'ı yenmeniz gerekir .


Seluvis'le tanıştıktan sonra Seluvis's Rise'da onun gerçek bedenini ziyaret etmeniz gerekiyor. İlk görev olarak sizden Nepheli'ye bir iksir vermenizi isteyecek. Onu Yuvarlak Masa Ambarında bulabilirsiniz. Daha sonra, Ranni's Rise ve Seluvis's Rise arasındaki hayali zeminin gizlediği Seluvis'in laboratuvarını ziyaret edin.


Bir sonraki adımınız Seluvis'in sunabileceği tüm ürünleri satın almak olacaktır. Alanı yeniden yüklediğinizde sizden Amber Starlight'ı almanızı isteyecek. İhtiyacınız olan eşya Altus Yaylasında .


Ancak onu bulmak için Grace'in Altus Otoyolu Kavşağı Bölgesi'ne gitmeli ve sonra biraz doğuya gitmelisiniz. Kuzey tarafında Amber Starlight'ın saklandığı mağaraya giden yolu göreceksiniz.


Son olarak Elden Ring'deki Sihirli Akrep Tılsımı'nı almak için tek yapmanız gereken onu Seluvis'e vermek . Ancak dikkatli olun çünkü onun görev serisini takip etmeye devam ederseniz Ranni'yi düşmanınız haline getirirsiniz.


Sihirli Akrep Cazibesi İstatistikleriSöylediğimiz gibi Magic Scorpion Charm, büyücü yapıları için mükemmel bir eşyadır . Büyü hasarını %12 artırır ancak alınan Fiziksel hasarı %10 artırır. PvP durumunda bonuslar sırasıyla %8 ve %15 olarak değiştirilecektir. Ayrıca tılsımın güçlendirmesi Magic-Shrouding Cracked Tear ile birleştirilebilir.


Elden Ring'de Sihirli Akrep Tılsımı'nın nasıl elde edileceği hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . İlk bakışta Seluvis'in görevleri biraz kafa karıştırıcı görünebilir. Ancak tavsiyelerimize uyarak bunları sorunsuz bir şekilde tamamlayacaksınız.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários