top of page

Elden Ring Shadows of the Erdtree Yama Notlarını ve Lansman Fragmanını Yayınladı

Elden Ring'in uzun zamandır beklenen DLC'si Shadows of The Erdtree nihayet önümüzdeki birkaç saat içinde oynanabilecek. Bununla birlikte FromSoftware ve Bandai Namco ayrıca son bir fragman ve bir dizi yama notu da yayınladı.

Shadows Of The Erdtree'nin Lansman Fragmanı YouTube'da yayınlanırken yama notları Bandai Namco'nun resmi web sitesinde okunabilir . Lansman fragmanı, oyuncuları Land Of Shadows'a adım attıklarında onları neyin beklediğini gösteriyor, böylece yeni patronları ve daha büyük bir hikayenin ipuçlarını da gösteriyor. Deneyimlerini tamamen kör tutmak isteyenler, adil bir uyarı olarak bakmak istemeyebilirler. Ancak yama notları oyuncu tabanının çoğu için çok ilginç olmalı. Yeni DLC için zorunlu desteğin yanı sıra, oyuncunun tüm alanlardaki deneyimini artıracak birçok anlamlı değişiklik var.


Shadows Of The Erdtree DLC'siyle Neler Geliyor?Elden Ring'in 1.12 yaması yeni özelleştirme seçenekleri, denge değişiklikleri ve çok sayıda yaşam kalitesi güncellemesi içeriyor. Karakter oluşturma sırasında veya bulanık ayna veya yeniden doğuş mekaniği aracılığıyla görünüm değiştirilirken beş yeni saç stili seçilebilir. Yeni öğeler alırken, envanteri açarken bir ünlem işareti ("!") görünecektir. Ayrıca silahlarda ve büyü yapma araçlarında hem PvE'yi hem de PvP'yi etkileyecek çok sayıda yeni değişiklik var. En önemli değişikliklerden biri, oyunun iki yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana pek çok hayranın istediği bir şey. Bu, oyuncunun Spectral Steed'i olan Torrent'i oyunun son patronuna karşı savaşa sokma yeteneğidir - bu, arenada ne kadar hareket ettiği göz önüne alındığında çoğu oyuncu için oldukça can sıkıcı olabilir. DLC'yi bitirene kadar ana hikayeyi yenmeyi erteleyen oyuncular için bu, oyunlarını tamamlamada hoş bir nimet olacak.

Yeni tanıtım fragmanına gelince, Elden Ring hayranlarını heyecanlandıracağı garanti olan yüksek kaliteli ve ilgi çekici bir yapım daha üretmeye devam ediyor. Hem sinematik hem de oynanış görüntüleri ile bu yeni ülkede oyuncuların üstesinden gelmek zorunda kalacağı birçok yeni zorluk var. Godwyn ve Miquella'nın potansiyel alter-egosu St. Trina gibi temel oyunda daha belirsiz olan karakterler için daha büyük gelişmelere dair ipuçları var. Yeni bir yolculuğa çıkan kararmış girişim olarak, dünyanın mevcut durumu kadar dünyanın tarihi hakkında da daha çok şey öğrenileceği kesindir. Fragmanın son çekimi, ana karakterin, ortasında fırın olabilecek, kum veya külle kaplı bir arenaya girmesiyle sona eriyor. Bu ve solmaya eşlik eden incelikli piyano parçası, ilk Dark Souls oyununun benzerlerini çağrıştırıyor olabilir.

Yayınlanmadan önceki son saatlerde bile Shadows Of The Erdtree için pek çok beklenti var. Eleştirmenlerden aldığı mükemmel puanlarla FromSoftware, sektördeki en güvenilir ve başarılı geliştiricilerden biri olmaya devam ediyor. Shadows Of The Erdtree önümüzdeki birkaç saat içinde PC'de, konsollar için ise 12:00 EST'de yayınlanacak.

5 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page