top of page

Elden Ring: Shadow of the Erdtree'de Genç Aslan Seti Nasıl Elde Edilir

Genç Aslan Seti Genel Bakış: Parçalar ve İstatistikler

Genç Aslan Setini Nasıl Elde EdebilirsinizTemel oyun gibi, Elden Ring'in Shadow of the Erdtree DLC'si de cezalandırıcı boss'larla dolu. Onları yenmek kendi başına bir ödüldür, çünkü sizi gurur ve başarı duygusuyla dolduracaktır . Yine de oyun sizi bu zorluklara özel benzersiz eşyalarla ödüllendirir. Bunlar arasında mevcut en güçlü zırh setlerinden bazıları da bulunur.


Genç Aslan Seti bu arzulanan ödüllerden biridir. Bunu elde etmek için oyunun en zorlu savaşlarından birini fethetmek gerekir, bu da çabaya değer. Aşağıdaki rehber bu sete genel bir bakış ve onu nasıl elde edeceğinize dair ayrıntılar sunar.


Genç Aslan Seti Genel Bakış: Parçalar ve İstatistiklerElden Ring: Shadow of the Erdtree'de , Genç Aslan Seti dört parçadan oluşur: Genç Aslan Miğferi , Genç Aslan Zırhı , Genç Aslan Eldivenleri ve Genç Aslan Greavları . Dört parça da takıldığında, Genç Aslan Sett'in ağırlığı 35,7 olur ve bu da onu oyundaki en ağır zırh setlerinden biri yapar.


Zırh seti, çoğu sendeleme saldırısına dayanmak için yeterli olması gereken 67 Poise sağlar. Ağır yapılı oyuncular, Young Lion's Set'i görünüm olarak özellikle çekici ve dövüşte etkili bulacaktır.


Genç Aslan'ın Set Baş Zırh Parçası: Genç Aslan'ın MiğferiGenç Aslan Setini Nasıl Elde EdebilirsinizYoung Lion's Set muhteşem bir zırh seti olsa da , oyuncular bunu yalnızca oyunun sonuna doğru elde edebilir ve kullanabilirler. Bu set, oyundaki en zorlu boss dövüşü olarak kabul edilen, genişlemedeki son ana hikaye boss'unu yenerek elde edilir . Enir-Ilim'de bulunan Divine Gate Front Staircase Site of Grace'in yakınında bulunabilir.


Son boss'u yendikten sonra, Roundtable Hold'da Finger Reader Enia'yı ziyaret edin . Onunla konuşun ve 'Receive equipment of champions' seçeneğini seçin. Artık Young Lion's Set'in dört parçasını da satın alabilmeniz gerekir, yeter ki yeterli rune'unuz olsun — ki olmalı, çünkü bahsi geçen boss'u yendiğinizde 500.000 Rune ile ödüllendiriliyorsunuz.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page