top of page

Elden Ring: Shadow Of The Erdtree'de +2 Açıklayıcı Boynuz Büyüsü Nasıl Elde Edilir

Lamenter'ın Hedefine Nasıl Ulaşılır

Shadow Of The Erdtree'de Açıklayıcı Boynuz Büyüsü +2 Tılsım Nerede Bulunur

Netleştirici Boynuz Büyüsü +2 Tılsım Genel BakışElden Ring'deki tılsımlar, bir karakterin yapısını bir arada tutan tutkal gibidir. Temel oyunda zaten çok sayıda tılsım çeşidi bulunurken , Shadow of the Erdtree genişlemesi bu koleksiyonu 39 yeni tılsımla daha da genişletiyor . Bu tılsımlardan bazıları çeşitli zindanlarda saklıdır ve bunları bulmak kapsamlı bir keşif gerektirir.


Benzer şekilde, Clarifying Horn Charm +2 tılsımı Lamenter's Gaol'un kanalizasyonlarında kilitlidir ve onu elde etmek için ilgili kapı anahtarını bulmak gerekir. İşte Lamenter's Gaol'a nasıl ulaşabileceğiniz ve arzu edilen tılsımı nasıl toplayacağınız.


Lamenter'ın Hedefine Nasıl Ulaşılır


Ağıtçının Hedefi, Charo'nun Gizli Mezarı'nın kuzeybatı ucunda yer alır. Bu konuma ilk önce Ejderha Çukuru'ndan ilerleyerek ve Antik Ejderha Adam'ı yenerek ulaşabilirsiniz .


Daha sonra, Ejderha Cemaati'nin Büyük Altarını keşfetmek için Jagged Peak'ten güneye doğru gitmelisiniz . Altardan batıya doğru seyahat ettiğinizde Charo'nun Gizli Mezarı'na ulaşacaksınız. Daha kuzeybatıya doğru ilerlerken, Lamenter's Goal'a ulaşacaksınız.


Shadow Of The Erdtree'de Açıklayıcı Boynuz Büyüsü +2 Tılsım Nerede BulunurYolculuğunuza Lamenter's Goal Site of Grace'den başlayın ve tüneli güneydoğuya doğru takip edin. Tünel, kilidini açmak için bir anahtar gerektiren kilitli bir kapıda sona erer.


Anahtarı bulmak için, doğudaki tünelde bir açıklık arayın ve doğrusal yolu takip edin. Güneyinizde iki hapishane hücresi bulacaksınız, ilk hücreyi atlayın ve ikinciye girin. Hücrenin güney ucunda Gaol Üst Seviye Anahtarı'nın bulunduğu kilitli bir sandık var .


Anahtar edinildikten sonra kilitli kapıyı geri getirin ve merdivene erişmek için kilidini açın. Merdiveni kullanarak büyük bir buz mağarasına ulaşın.Buz mağarasına girer girmez hemen sola dönün ve deliğe inerek kanalizasyona erişim sağlayın . Şimdi, genel kuzeybatı yönünde ilerlerken kanalizasyonda gezinin.


Tünelin sonuna ulaştığınızda doğuya dönün ve sonuna kadar giderek Clarifying Horn Charmed +2 tılsımını alın .


Netleştirici Boynuz Büyüsü +2 Tılsım Genel Bakış


Clarifying Horn Charm +2 , uyku ve delilik durumu etkilerine karşı direncinizi büyük ölçüde artıran savunma odaklı bir tılsımdır . Oyunda uyku durumu etkisini uygulayan yalnızca birkaç düşman olsa da, delilik durumunu uygulayan düşmanlardan da eksik olmayacaksınız.


Shadow of the Erdtree DLC'sinde , birincil durum oluşturucuları olarak deliliği kullanan çeşitli düşmanlar var, bunlar arasında Abyssal Woods'daki Madding Hand istilacısı ve Midra's Manse'deki Midra Lord of Frenzied Flame boss'u da var. Bu nedenle, bu düşmanlara karşı hayatta kalma şansınızı artırmak istiyorsanız, Clarifying Horn Charm +2 tılsımını donatmak uygulanabilir bir yaklaşım olabilir.


Comments


bottom of page