top of page

Elden Ring Oyuncusu Oyunun En Zorlu Boss'unu Dövüşmek Zorunda Kalmadan Yendi

Elden Ring Outer Gods, oyunun en korkunç karşılaşmasından kaçmayı başaran oyuncuya bereket yağdırıyor.  • Şanslı bir Elden Ring oyuncusu, komik bir aksaklık sayesinde yoğun Malenia savaşını tamamen atlayabiliyor.

  • Ara sahnede oynamasına rağmen Malenia asla arenasına çıkmıyor, bunun yerine yerde arızalanıyor. Birkaç saniye bekledikten sonra oyuncu bir zafer mesajıyla karşılanır.

  • Bunun gibi komik olaylar, oyunun hayranları için Shadow of the Erdtree DLC'sini beklemeyi biraz daha katlanılabilir hale getiriyor.


Elden Ring oyuncuları hâlâ The Lands Among'ın acımasız patronlarını yenmek için ilginç yollar bulmaya çalışıyor ama şanslı bir Tarnished, en zorlu düşmanla oldukça sıra dışı bir karşılaşma yaşadı. Malenia birçok Elden Ring oyuncusuna zor anlar yaşatırken, bu oyuncu onunla dövüşmeye bile gerek kalmadan onu yenmeyi başardı.


Souls benzeri oyunların çoğunda olduğu gibi Elden Ring'in zorluk seviyesi, piyasaya sürülmesinden bu yana en çok konuşulan konulardan biri oldu. Radahn, bir dizi zayıflatma nedeniyle eskisi gibi hakimiyetin tadını çıkaramasa da Malenia, çoğu oyuncu için hâlâ çözülmesi oldukça zor bir ceviz olabilir. Karşılaşma o kadar zordu ki, halk arasında Let Me Solo Her olarak bilinen bir oyuncu , başkalarının onu yenmesine yardım etme görevini üstlendi. Ancak yeni bir oyuncunun deneyimi, Let Me Solo Her'den bile çok daha hızlı bir zafere yol açtı.


Elden Ring Oyuncusu Bir Şekilde Komik Bir Aksaklık Nedeniyle Malenia Savaşını Atladı


Reddit kullanıcısı AOI_BleedKaga, Elden Ring alt dizinindeki bir gönderide, oyundaki bir hatanın onların korkunç Malenia savaşını tamamen atlamalarına nasıl izin verdiğini vurguladı. Arenaya girdikten hemen sonra ara sahne her zamanki gibi tetikleniyor ancak Malenia bundan sonra ortaya çıkmıyor. Karakter modelinin yere düştüğü ve ardından tamamen ortadan kaybolduğu görülebiliyor. Sonunda, Malenia'nın partiye hiç gelmediği "Yarı Tanrı Düştü" ekranı açılır.Reddit kullanıcıları komik olaya tanıklık ederek bir gün geçirdiler ve birçok kişi Let Me Solo Her'ün kahramanlıkları yüzünden muhtemelen travma geçirdiğini söyledi . Hatta diğerleri, oyuncunun onu 30 saniyede nasıl mağlup ettiklerini göz önünde bulundurarak, gönderinin başlığında övünmek için altın fırsatı nasıl kaçırdığını bile öne sürdü. Oyuncunun ancak uzun bir süre bekledikten sonra onunla dövüşmeye gittiklerini söylemesi, daha komik yorumlara yol açtı; birçok kişi, uzun süren gecikme nedeniyle muhtemelen Scarlet Rot'un onu da tükettiğini söyledi.


Elden Ring topluluğu şimdilik merakla beklenen Shadow of Erdtree DLC'sini sabırsızlıkla bekliyor . Genişleme duyurusunun üzerinden bir yıl geçmesinden bu yana çıkış tarihinin olmayışı, hayranları giderek daha sabırsız hale getiriyor. Sadece birkaç gün önce, geliştiricilerin Steam'de oyunun çizim kitabına, film müziğine ve en önemlisi gizemli bir "Bilinmeyen Uygulama 2778580"e bir arka uç güncellemesi gönderdikleri keşfedildi. İkincisinin Shadow of the Erdtree DLC'sinin kendisi olduğu tahmin ediliyor ve eğer hayranlar isteklerini yerine getirirse, çıkış tarihi duyurusunun çok yakında olacağını umuyoruz.
Comments


bottom of page