top of page

Elden Ring Nox Flowing Hammer Nasıl Elde Edilir

Oyuncuların Elden Ring'de Nox Flowing Hammer'ı nasıl alabilecekleri aşağıda açıklanmıştır.FromSoftware oyunlarının, oyundaki öğeler, silahlar, zırhlar ve daha fazlası söz konusu olduğunda daha da ileri gitme alışkanlığı vardır. Elden Ring'deki her silahın sahip olduğu eşsizlik ve ayırt edici kalitenin sınırı yoktur.


Silahın görünüşünü ve hareketini gerçekten değiştiren beceriler var. Bu nedenle oyuncular, gerçekten kendi oyun tarzlarına uygun bir silah bulma umuduyla giderek daha fazla silah edinme eğiliminde oluyorlar. Nox Flowing Hammer oyundaki diğer silahlar kadar mükemmel olmasa da ; ancak onu diğerlerinden ayıran birkaç özelliği var.


Nox Flowing Hammer Nerede Bulunur?Nox Akan Çekici elde etmek için ilk hedefiniz Nokron Ebedi Şehir'e ulaşmaktır . Bu bölgeye ulaşmak için önce Starscourge Radahn'ı yenmelisiniz ve bunu yaptığınızda Fort Haight Grace Bölgesi'nin kuzeyinde Limgrave'de yeni bir alan açılacaktır . Nokron Ebedi Şehir'e ulaşmak için devasa kraterden geçmeniz gerekecek.


Ancestral Woods Site of Grace'ten , uçurumdan atlayarak ilerideki binaya inin. Düz gidin ve ardından dar bir patikaya inmek için yuvarlanarak atlayın. Sağınızda üzerinde eşya bulunan bir ceset görene kadar bu yolu takip edin ve oraya atlayın. İki Gümüş Gözyaşı düşmanının bulunduğu bölgeye ulaşana kadar patikadan yola atlayarak ilerlemeye devam edin . Gerekirse onlarla ilgilenin ve sola doğru ilerleyerek kırık köprü benzeri bir alana giden patikayı takip edin.


Bu yolun sonunda pencereden binaya girebileceksiniz. Aşağıya inin ve hafif solda bulunan kapıdan düz ilerleyin. Bir İmp Mühür Heykeli tarafından kilitlenen bir sis kapısı göreceksiniz . Sis kapısından geçmek yerine sağınızdaki pencereden atlayarak Gümüş Gözyaşı düşmanına giden başka bir patikaya inin . Bununla başa çıkın ve pencereden atlamak için sağa gidin. Burada Nox Akan Çekiç adlı bir eşyayla birlikte yatan bir ceset olmalı.Nox Flowing Hammer Ne İşe Yarar?Pasif bir beceriye sahip olmamasına rağmen silah, benzersiz becerisi olan Akan Form nedeniyle oldukça popüler görünüyor . Bu beceri, silahın sıvı formuna dönüşmesini ve bir kırbaç görevi görmesini, etrafındaki alana çarpmasını ve dikey bir darbe ile sonlanmasını sağlar.


Silahın yükseltilmesi için Kasvetli Demircilik Taşları gerekir ve maksimum seviyede, Güç ile B ölçeği ve El Becerisi ile D ölçeklendirmesi vardır. Güç ile iyi bir ölçeklendirmeye sahip olan bu silah, düşmanların duruşlarını ve korumalarını kırarak yüksek hasar vermede faydalı hale getirilebilir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page