top of page

Elden Ring Mohgwyn Sarayı Kuşu Nasıl Çiftleştirilir?

Oyuncular, Mohgwyn Sarayı'ndaki canavar kuşu defalarca yenmek için basit bir numara kullanarak Elden Ring'de kolayca birçok rün elde edebilirler.Elden Ring'deki karakter ilerleme sistemi, rünlerin yardımıyla istatistiklerin seviyelendirilmesi etrafında dönüyor. Tarnished'lar zorlu boss'lara doğru ilerlerken ve oyuncular yeni ekipman türlerini denemek isterken, istatistikleri artırmak bir zorunluluk haline geliyor. 1. seviyede oyunu yenmek imkansız olmasa da, ruhlar diyarında bu tür bir mücadeleye yalnızca gazilerin giriştiği biliniyor.


Normal oyuncular favori istatistiklerini yükseltmek için her zaman rünlere ihtiyaç duyarlar. Elden Ring'deki patronlar makul sayıda rün düşürse de, belirli bir noktadan sonra tek bir patron, seviyelerde yalnızca birkaç artış anlamına gelecektir. Bu nedenle rune çiftçiliği topluluk arasında popüler bir trend ve oyuncular birçok harika rune çiftçiliği noktası keşfetti.


Mohgwyn Sarayı'nda iki harika rün çiftliği noktası var, ancak bunlardan birinin değerli bir çiftlik olabilmesi için son patrondan silah ödülünün alınması gerekiyor. İkinci nokta, dev bir kuşun yapay zekasını kötüye kullanarak onun ölümüne düşmesini ve bazı bedava rünler kazanmasını içeriyor. Mohgwyn Sarayı bölgesinin yüksek ölçeklendirmesi göz önüne alındığında, oyuncular Mohgwyn Sarayı kuşunu yetiştirerek kendilerine makul miktarda rün elde edebilirler. Kuşun yerini ve nasıl yapılacağını öğrenmek için bu kılavuzu okumaya devam edin.


Mohgwyn Sarayı'nda Kuş Nasıl Çiftleştirilir?Mohgwyn Sarayı, yeraltı Siofra Nehri bölgesinde bulunan bir alt bölgedir. Oyuncular oyun boyunca Siofra Nehri'ne oldukça erken ulaşabilse de, Mohgwyn Sarayı, Varre'nin görev serisini ilerletene veya Mohg hanedanına giden bir geçiş noktası ışınlayıcısının bulunduğu Kutsanmış Kar Alanı'na ulaşana kadar erişilemez durumda kalacak.


Mohgwyn Sarayı'na ulaştıktan sonra uzak doğu tarafında bulunan Saray Yaklaşımı Çıkıntı Yolu'na gidin . Işınlayıcıyı Kutsanmış Kar Alanı'nda kullanırsanız, bu lütuf alanının yakınında doğarsınız. Ancak Varre'nin görev serisinde ilerleme kaydettiyseniz ona ulaşmak için kan gölünden geçmeniz gerekecek. Yol boyunca çok sayıda albinaurik görülebilir. Kutsal Yadigar Kılıcı elde ettiğinizde, bu albinaurikleri silahın Altın Dalgası becerisini kullanarak yetiştirebilirsiniz. Ancak silahı olmayanlar için, Saray Yaklaşımı Çıkıntı Yolu'ndaki zarafet alanının hemen yanında bir tarım alanı var.


Bu numarayı gerçekleştirmek için bir yaya ve çok sayıda oka ihtiyacınız olacak. Her ikisini de elde etmek kolaydır ve yalnızca bir avuç rüne ihtiyaç duyarlar. Roundtable Hold'daki Twin Maiden Suratsızlardan bir uzun yay ve Limgrave Church of Elleh'deki Merchant Kale'den sınırsız sayıda ok satın alabilirsiniz . Yay ve okları aldıktan sonra, Saray Yaklaşımı Çıkıntı Yolu'nun zarafet alanına gidin.


Buradan batı tarafındaki uçurumun kenarına gidin. Oradan kanla dolu gölde dolaşan dev kanlı bir kuşu görebilirsiniz. Yayı kuşanıp kuşa nişan alın ve oku ateşleyin. Çarptığında kuş size doğru koşmaya başlayacak ve uçurumdan düşecek. Eğer uçurumdan aşağı düşmezse düşmesi için birkaç kez geriye yuvarlanmanız gerekebilir.


Kuş düştükten sonra yaklaşık 11.000 rünle ödüllendirileceksiniz. Daha sonra kuşu yeniden doğurmak için lütuf alanında dinlenin. Rune sayısından memnun kalana kadar durulayın ve tekrarlayın. Oyuncular ayrıca, rün kazanımını %20 artırmak için Altın Bokböceği tılsımını donatabilir ve bunu %30 daha da artırmak için Altın Turşulu Tavuk Ayağı yiyebilirler.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page