top of page

Elden Ring Malenia'nın Seti Nasıl Alınır?

Oyundaki en güçlü bosslardan birinin zırhını nasıl elde edebileceğinizi merak ediyorsanız Elden Ring'de Malenia Setini nasıl alacağınızı burada bulabilirsiniz.Elden Ring'deki hemen hemen her boss, oyuncular için ciddi bir mücadeledir. Ancak hiçbir zaman yenilgiyi tatmadığı için çok az kişi Malenia'nın öldürücülüğüyle boy ölçüşebilir. Ancak 50 veya daha fazla denemeden sonra nihayet onu yendiğinizde kesinlikle onun zırhını almak isteyeceksiniz. Neyse ki, bunu yapmak oldukça kolaydır, bu yüzden şimdi Elden Ring'de Malenia'nın setini nasıl alacağınız konusunda size rehberlik edeceğiz .


Malenia'nın Seti oldukça iyi istatistiklere sahip hafif bir zırhtır . Üstelik bu, Malenia'ya karşı kazandığınız zaferin kanıtı olacak şık bir ekipman.


Elden Ring'de Malenia'nın Seti Nasıl Alınır?Yani Malenia'nın Setini Elden Ring'e almak için yalnızca iki adım atmanız yeterli. İlki Miquella'nın Kılıcı patronu Malenia'yı yenmek. İkincisi ise 56.000 Rün topluyor .


Elbette ilk adımın basit olduğunu söylemek zor. Patrona ulaşmak için bile oldukça fazla zaman harcamanız gerekecek ve büyük olasılıkla birkaç kez ölmeniz gerekecek. Ve Elphael'in, Brace of the Haligtree'nin dibine ulaştığınızda, From Software'in şimdiye kadar yarattığı en zorlu boss ile savaşmaya başlayabileceksiniz. Bu mücadeleyi biraz daha kolaylaştırmak için Malenia boss dövüş kılavuzunu kullanmanızı öneririz .


Sonunda Malenia'ya yenilgiyi tattırdıktan sonra Malenia'nın Setini ele geçirebilirsiniz. Bunu yapmak için Yuvarlak Masa Toplantısını ziyaret etmeniz gerekir. Orada Enia'yı bulun ve Satın Alma seçeneğini seçin. Malenia zırh setinin tamamı ürün yelpazesinde yer alacak. Ancak oldukça pahalıdır:


Malenia'nın Kanatlı Miğferi - 12.000 Rün

Malenia'nın Zırhı - 20.000 Rün

Malenia Eldiveni - 12.000 Rün

Malenia'nın Dizlikleri - 12.000 Rün


Elden Ring Malenia'nın Set İstatistikleriMalenia zırh setinin tamamı için toplamda 56.000 Rün ödemeniz gerekecek. Bu elbette oldukça yüksek bir bedel, ancak bu kadar iyi istatistiklere sahip hafif zırh kesinlikle tüm çabanıza değer.


Elden Ring'de Malenia'nın setini nasıl edineceğiniz hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . Sadece satın alabilseniz bile, öncelikle oyunun en zor boss'unu yenmeniz gerekecek. Yani, bunu yapmayı denemeden önce yeterince seviye atlamak isteyebilirsiniz.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page