top of page

Elden Ring: Kraliyet Evi Parşömeni ile Ne Yapmalı

Elden Ring'deki Kraliyet Evi Parşömeni ile neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız cevabı burada bulabilirsiniz.Elden Ring , oyuncuların çok çeşitli silahlar ve büyüler keşfedebileceği büyük eski zindanlar ve uçsuz bucaksız açık dünyalarla dolu devasa bir haritaya sahiptir. En güçlü ve en zorlu saldırılardan bazıları bölüm sonu canavarı savaşlarının arkasında kilitlenirken, birçoğu Arasındaki Topraklar'ın açık alanlarına dağılmış ve toplanmayı bekliyor. Büyü tutkunları için, büyü kitaplarını toplayarak ve bunları bilgili büyücüler veya din adamlarıyla değiştirerek yeni büyü ticaretlerinin kilidini açarak aynı anda birden fazla büyü keşfetme fırsatı var.


Elden Ring'deki çoğu büyü kitabı büyülerin kilidini açarken, bunlardan birkaçı büyücüler için özel olarak tasarlanmıştır ve güçlü büyüler içerir. Böyle bir büyü kitabı olan Kraliyet Evi Parşömeni'ne oldukça erken erişilebilir ve iki güçlü büyüye erişim sağlar.


Elden Ring: Kraliyet Evi Parşömen Kılavuzu


Royal House Scroll, Limgrave'deki Agheel Lake South'un doğusundaki kırık bir harabenin üzerinde bulunan bir büyü kitabıdır. Tipik olarak bu, Kara Alev büyülerini içeren Tanrı Derisi Dua Kitabının bulunabileceği Stormveil Kalesi'ne girmeyi seçmedikleri sürece, çoğu oyuncunun Elden Ring oyunlarında keşfedeceği ilk büyü kitabıdır .


Lands Among'a yeni gelenler, Kraliyet Evi Parşömeni'ni, hatta belki de Agheel Gölü Güney zarafet alanını ortaya çıkarmak için başlangıç ​​bölgesini iyice keşfetmemiş olabilir. Nispeten huzurlu Limgrave'yi kapsamlı bir şekilde keşfetmiş olsanız bile, bir harabenin tepesinde bulunan ve yukarı çıkmadığınız sürece kolayca gözden kaçırılan Kraliyet Evi Parşömeni'ni gözden kaçırmak kolaydır.


Kraliyet Evi Parşömeni Nasıl Bulunur?Kraliyet Evi Parşömenini bulma yolculuğu, İlk Adım zarafet sitesinden başlıyor. Bu, Stranded Graveyard zindanından çıktıktan sonra karşılaştığınız ilk zarafet sitesidir. Buradan, Sahil Harabeleri'nin zarafet alanına ulaşmak için güneydoğuya doğru ilerleyin. Kanlı Parmak Avcısı Yura'yı bulmak için doğuya ilerleyin ve sonunda Agheel Gölü Güney'in zarafet bölgesine ulaşın.


Güney Agheel Gölü'ne vardığınızda, Godrick şövalyesi gruplarına, birkaç Kaiden Süvarisine ve harabelerin üzerinde duran birkaç büyücüye ev sahipliği yapan bir düşman kampı bulmak için doğudaki uçuruma gidin. Büyücünün yanındaki cesedin üzerindeki Kraliyet Evi Parşömenini keşfetmek için doğu tarafındaki harabeye tırmanın.


Kraliyet Evi Parşömeni Nasıl KullanılırKraliyet Evi Parşömeni'nin açıklamasını okuduktan sonra oyuncular, iki büyünün (Glintblade Phalanx ve Carian Slicer) kilidini açmak için bu parşömenin bilgili bir büyücüye verilmesi gerektiğini keşfedecekler. Oyuncuların Aradaki Topraklarda bulabileceği üç bilgili büyücü var.


En yakın büyücü, Kraliyet Evi Parşömenini bulduğunuz yerin hemen kuzeyinde bulunan Yol Noktası Harabeleri Mahzeni'ndeki Büyücü Sellen'dir . Ancak ona erişebilmek için Deli Balkabağı Kafalı boss'u yenmeniz gerekecek. Alternatif olarak oyuncular, Kraliyet Evi Parşömenini, Yeminler Kilisesi'nde bulunan Yeminler Papazı Miriel'e veya Ranni'nin Yükselişi zarafet alanının doğusunda Seluvis' Rise'daki Preceptor Seluvis'e verebilirler. Miriel ulaşılması en kolay olanıdır, oysa oyuncuların Preceptor Seluvis'e erişmek için Caria Malikanesi'ni temizlemesi ve Royal Knight Loretta boss'unu yenmesi gerekecek.


Oyuncular Royal House Scroll'u bunlardan herhangi birine verdikten sonra 1500 rün karşılığında Carian Slicer'ı ve 2500 rün karşılığında Glintblade Phalanx'ı satın alabilecekler.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page