top of page

Elden Ring: Kızıl Kehribar Nasıl Elde Edilir

Sağlığınızı artırmak istiyorsanız Elden Ring'deki Kızıl Amber Madalyonunun üç versiyonunu da nasıl alacağınızı öğrenmelisiniz.Elden Ring'de oyuncular hem büyük yaratıklardan hem de küçük insansı düşmanlardan ölebilirler. Bundan kaçınmak için muhtemelen sağlığınızı artırmak isteyeceksiniz. Bunu yapmanın ve seviye atlamanın en kolay yollarından biri uygun tılsımı kullanmaktır . Bu nedenle bu yazımızda Elden Ring'de Kızıl Amber Madalyonun üç versiyonunu da nasıl elde edebileceğinizi anlatacağız .


Kızıl Kehribar sağlığınızı belli bir yüzde artırabilen bir madalyondur. Bununla birlikte, Lands Among'da bu eşyanın, güçlendirmenin etkinliği açısından farklılık gösteren üç çeşidi vardır. Şans eseri bunlardan birini oyunun başında alabilirsiniz.


Elden Ring'de Kızıl Kehribar Nasıl Elde EdilirElden Ring'de Kızıl Amber'i elde etmek için karakter oluşturma sırasında onu seçmeniz yeterlidir. Hatıralardan biridir , yani sağlığınızı en baştan artırmak istiyorsanız bu sizin için bir seçimdir. Ancak bu tılsımı elde etmenin başka bir yolu daha var.


Castle Morne Rampart'ın Grace Sitesinden çok uzakta olmayan Göçebe Tüccarlar size satılık çeşitli ürünler sağlayabilir. Ve bunların arasında oyuncular 1.500 Rün değerinde Kızıl Kehribar bulacaklar .


Kızıl Kehribar Nasıl Elde Edilir +1Adından da anlaşılacağı gibi Crimson Amber +1, Elden Ring'de daha iyi sağlık buffına sahip bir tılsımdır . Ancak bunu elde etmek için Volcano Malikanesi'ndeki Prison Town Church of Grace Sitesine ulaşana kadar oldukça uzun bir süre ilerlemeniz gerekecek. Oradan çatıların üzerinden geçmeniz ve ardından Kaçıran Bakire'nin sizi bekleyeceği kaleye girmeniz gerekecek. Bu düşmanla savaşabilir veya merdivenlerden geçerek ikinci kata koşabilir ve Kızıl Amber +1 tılsımınızı cesetten alabilirsiniz.


Kızıl Kehribar +2 Nasıl Elde EdilirSon olarak, Kızıl Amber tılsımının en iyi versiyonu ancak Elden Ring'de Maliketh'i yendikten sonra bulunabilir . Bu, Leyndell'i biraz değiştirecek özel bir dünya etkinliği. Daha sonra oyuncuların Ash Site of Grace'in Başkenti Leyndell'den güneye, yerdeki deliğe doğru ilerlemeleri gerekecek. Bu deliğe dikkatlice atlamanız ve önce tahtaların üzerine, ardından ikinci deliğin yakınındaki yere inmeniz gerekiyor. Daha sonra kirişin üzerinde durabilmek için atlayın. Yanınızda Crimson Amber +2 alabileceğiniz bir ceset olacak.


Kızıl Amber Tılsım İstatistikleriDaha önce de söylediğimiz gibi Kızıl Kehribar sağlığınızı artırır. Ancak bu buff genel sağlığınıza bağlıdır. Yani Vigor'a ne kadar çok yatırım yaparsanız etkisi o kadar büyük olur. Ve işte tılsımın her versiyonu için tam sayılar:


Bonus

Kızıl Kehribar

+%6 Sağlık

Kızıl Kehribar +1

+%7 Sağlık

Kızıl Kehribar +2

+%8 Sağlık

Elden Ring'de Kızıl Kehribar'ın nasıl elde edileceği hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . Bu tılsım hayatta kalma yeteneğinizi büyük ölçüde artırabilir. Ancak üç versiyondan en iyi şekilde yararlanmak için oyunda oldukça ilerlemeniz gerekiyor.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page