top of page

Elden Ring'in Shadow of the Erdtree DLC'sinin Çıkış Tarihi Yeni Oynanış Fragmanı Öncesinde Sızdı

FromSoftware, Elden Ring'in DLC'si için yeni bir oynanış fragmanını onayladıktan kısa bir süre sonra güvenilir bir sızıntı, olası çıkış tarihini paylaştı.Tanınmış ve güvenilir bir sızıntıya göre, Elden Ring'in Shadow of the Erdtree DLC'si muhtemelen 21 Haziran'da yayınlanacak. Bu sızıntı, Bandai Namco ve FromSoftware'in, Elden Ring'in DLC'sinin 21 Şubat'ta sabah 07.00 PST/10.00 EST'de uygun bir oynanış açıklaması alacağını duyurmasından kısa bir süre sonra geldi.


Pek çok hayranın bildiği gibi Elden Ring , Şubat 2022'deki çıkışından bu yana iki yıla yaklaşıyor ve DLC'nin Şubat 2023'teki duyurusunun üzerinden bir yıl geçiyor. Bu, birçok hayranın haberlerin bu ay geleceğine inanmasına neden oldu, ancak oyunun gidişatı göz önüne alındığında bunu söylemek zordu. barebone pazarlama planı. Gerçekten hızlı bir şekilde 0'dan 100'e çıksa da beklenti de aynı hızla arttı ve bu açıklama ile iddia edilen çıkış tarihi arasında topluluk için çok yoğun bir zaman olabilir.


21 Haziran tarihi, geçmişte PS Plus, Xbox Game Pass, Epic Games Store ve daha fazlasıyla ilgili ayrıntıları güvenilir bir şekilde sızdıran Dealabs'tan Billbil-kun'dan geliyor. Bu, hayranların bu bilgiye şüpheyle yaklaşmaması gerektiği anlamına gelmiyor ancak şüpheden faydalanan bir sızıntı varsa o da Billbil-kun'dur. Ancak Billbil-kun'un bu çıkış tarihi konusunda tam olarak emin olmadığını belirtmekte fayda var, ancak raporlarına göre oyunun yeni sürümlerinin bu tarihte yayınlanacak olması nedeniyle bu bilgiyi çıkardılar. Shadow of the Erdtree DLC'sini de içeren Elden Ring'in Yılın Oyunu Sürümü'nün 21 Haziran'da yayınlanacağını, Shadow of the Erdtree için Koleksiyoncu Sürümü'nün ise aynı tarihte çıkacağını gösteren bilgiler buldular. Bu tarihin, bu yeni sürümlerin yanı sıra gerçek çıkış tarihi olarak belirlenmesi çok da uzak bir ihtimal değil.Elden Ring'in Shadow of the Erdtree DLC'si İçin Yeni Söylentiler ve Gelişmeler


  • Onaylanmış oynanış açıklaması: 21 Şubat

  • Olası çıkış tarihi: 21 Haziran

  • Yeni bir GOTY Sürümü ve Koleksiyoncu Sürümü


Billbil-kun'a göre GOTY sürümü 79,99 avro, Collector's Edition ise 259,99 avro olarak fiyatlandırılıyor. Bu, kabaca 86,47 ABD Doları ve 281,05 ABD Doları anlamına gelir ve bu fiyatların muhtemelen 89,99 ABD Doları ve 299 ABD Doları civarına gelmesi muhtemeldir. Elbette hayranlar bu sürümlerden bağımsız olarak DLC'yi de satın alabilecekler. Billbil-kun, Elden Ring'in standart Koleksiyoncu Sürümü'nden muhtemelen farklı olmasına rağmen bu Koleksiyoncu Sürümü'nde gelenleri de bulamadı , ama neyse ki hayranların beklemesi için fazla zaman yok.


Billbil-kun bu bilgiyi bulabilseydi, fragmanda zaten yüksek olan çıkış tarihinin açıklanma şansı çok daha yüksek olurdu. Elbette, yaklaşık üç dakika sonra hayranlar, Elden Ring'in Shadow of the Erdtree DLC'si için yeni bir alan tanıtması, kapsamı devasa olması ve patronun yer alması gibi söylentilerin bazılarının geçerli olup olmadığını muhtemelen görecekler. Miquella'yla (ve şüphesiz diğer birçoklarıyla) savaşlar. Her iki durumda da, topluluk için heyecan verici bir zaman.

Комментарии


bottom of page