top of page

Elden Ring'in Düşmanı Dövüşün Ortasında Pes Ediyor

Bir Elden Ring oyuncusu, Lands Among'ın normalde affedilmeyen dünyasında savaşı sona erdirmenin şiddet içermeyen yeni bir yolunu bulur.  • Elden Ring'de bir düşmanın savaşın ortasında geri çekildiği ender bir an, topluluğun entrika ve mizahla dolup taşmasına neden olur.

  • Düşmanın beklenmedik davranışı oyunun çekiciliğine yeni bir katman ekleyerek oyuncular arasında olayı yeniden yaratma merakını uyandırır.

  • Merakla beklenen Shadow of the Erdtree DLC'sinin ufukta görünmesiyle Elden Ring'in popülaritesi RPG meraklıları arasında artmaya devam ediyor.


Bir Elden Ring oyuncusu, oyunda bir düşmanın savaşın ortasında saldırmayı bırakıp geri çekildiği nadir bir anla karşılaştı. FromSoftware'in soulsborne oyunları yüksek zorluk seviyeleriyle tanındığından, bu olay hem olağandışı hem de alışılmadık bir durum.


Hidetaka Miyazaki'nin başyapıtı Elden Ring , 2022'de birçok kez yılın oyunu ödülünü kazandığı için ödül törenlerine baskın düzenledi. O zamandan bu yana sayısız Kararmış, Aradaki Topraklar'ı geçme cesaretini gösterdi ve Elden Lordu olmak için en zorlu düşmanları yendi. Ancak bir oyuncu, oyunda düşmanları aşmanın şiddet içermeyen bir yolu olabileceğini gösterdi.


Yakın zamanda yayınlanan bir Reddit gönderisinde Feeling-Lemon-9221 kullanıcısı, oyun içi dövüş sırasında yaşanan benzersiz bir anı paylaştı. Videoda bir düşmanın, başlama atışının ortasında oyuncu karakteri Elden Ring'in Tarnished'ine fırlatılabilir bir silahla saldırdığı görülüyor. İlginç bir şekilde, oyuncu saldırıya hiç tepki vermediğinde, düşman önce oyuncuya doğru yürür, ardından geri çekilir ve sanki hiçbir şey olmamış gibi kenarda oturup dinlenir.


Düşman yapay zekasının bu ilgi çekici ve biraz da komik davranışı Elden Ring topluluğunun dikkatini çekti . Reddit gönderisinde kullanıcılar olayla ilgili ciddi olmayan farklı yorumlarda bulundu. İçlerinden biri, savaşa pek de hevesli olmayan katılımın düşmanın yetersiz ücretinden kaynaklandığını söyleyerek şaka yaptı. Diğerleri, düşmanın Kararmış'a mermi fırlattığı için üzüldükten sonra savaşı bıraktığını söyledi. Başka bir kullanıcı, düşmanın ayrılmadan önce "Sen... sen buna bile değmezsin..." diye düşündüğünü söyledi.Elden Ring'in popülerliği devam ediyor ve merakla beklenen Shadow of the Erdtree DLC'si


Piyasaya sürülmesinin üzerinden iki yıl geçmesine rağmen Elden Ring en popüler RPG'lerden biri olmaya devam ediyor . Bu kısmen, oyuncuların birden fazla oyundan sonra bile oyuna bağlı kalmasını sağlayan oyunun saf kalitesine bağlıdır. Reddit gönderisindeki canı sıkılan düşmanın sadece bir hatanın ürünü olma ihtimali olsa da, bu durum yine de oyuncuların merakını artırıyor ve onları oyunda bunu yeniden yaratmaya teşvik ediyor.


Önümüzdeki aylarda, yeni bir DLC olan Shadow of the Erdtree'nin 21 Haziran 2024'te piyasaya sürülmesi planlandığından Elden Ring'in popülaritesi patlama yapacak gibi görünüyor ve genişleme paketi yeni silahlar, ekipmanlar, mekanikler ekleyecek şekilde ayarlanacak gibi görünüyor. ve daha fazlası Aradaki Topraklar diyarına. Yakın zamanda yayınlanan oynanış fragmanı sayesinde Shadow of the Erdtree DLC'sine yönelik beklentiler giderek artmaya devam ediyor.


0 görüntüleme0 yorum

Kommentarer