top of page

Elden Ring: Gece Kuyruklu Yıldızı Nasıl Elde Edilir

Night Comet, Elden Ring'deki büyücü yapıları için en güçlü büyülerden biridir ve onu nasıl elde edebileceğinizi burada bulabilirsiniz.Elden Ring'de FromSoft , tüm yapı türleri için geniş silah ve büyü seçenekleri sağladı. Pek çok oyuncu, büyücü yapılarının en güçlüler arasında olduğuna inanır, çünkü çoğu ücretli ve spam edilebilir olan ve onları oldukça güçlü kılan çeşitli büyülere erişim sağlarlar. Lands Among'da bulunan tüm büyüler arasında, Gece büyüleri sessizce ateş etme, düşmanların kaçmamasını veya kalkan vermemesini sağlayan benzersiz bir yeteneğe sahiptir.


Gece büyücülüklerinin ön saflarında etkileyici Gece Kuyruklu Yıldızı büyüsü yer alır. Elden Ring'deki en güçlü büyülerden biri olarak kabul edilir ve özellikle yüklendiğinde ve Kayıp Asası gibi imza asası veya Godfrey's Icon ve Graven Mass gibi tılsımlarla birleştirildiğinde ciddi hasar verme kapasitesine sahiptir . Saldırılardan kaçma konusunda başarılı olan Malenia gibi çevik boss'lara karşı mücadele eden büyücü yapıları için Night Comet büyüsü değerli bir varlıktır çünkü sessiz saldırıları düşmanları hazırlıksız yakalar. Üstelik elde edilmesi nispeten kolaydır.


Elden Ring: Gece Kuyruklu Yıldızı Konumu

Gece Kuyruklu Yıldızı büyüsünü elde etmek için oyuncuların Caelid'deki Sellia Kristal Tüneli'nin güneydoğusunda bulunan Büyücülük Kasabası Sellia'ya gitmeleri gerekecek . Oyuncular, Sellia'daki sihirli bariyer bulmacasını çözdükten sonra , şehrin kalbinde bulunan bir sandığın içinden Gece Kuyruklu Yıldızı büyüsünü alabilirler.Büyücülük Kasabası Sellia, korkunç canavarları ve çürümüş ortamıyla ünlü bir bölge olan Caelid'de yer almaktadır. Şans eseri, Caelid'in tüm canavarlarını geçip doğrudan bu gizemli büyülü kasabaya ulaşmanızı sağlayan Sellia'ya giden bir kısayol var. Ejderha Yanmış Harabelere gidin ve harabelerin ortasındaki mahzene giderek bir grup fare tarafından korunan tuzaklı bir sandık bulun. Sandığı açtıktan sonra oyuncular sisle kaplanacak ve Sellia Kristal Tüneli içindeki bir kulübeye ışınlanacak.


Caelid'in çürümüş topraklarında bulunan Sellia Crystal Tüneli, şaşırtıcı olmayan bir şekilde can sıkıcı Kindreds of Rot'a ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle yeni başlayanlar bu tünelden çıkmakta zorluk yaşayabilirler. Bunu yapmanın kolay yolu kulübeden çıkıp sağ taraftaki madencileri geçerek Sellia Kristal Tüneli'nin çıkışına giden bir tünel bulmaktır .Sellia Kristal Tüneli'nden ayrıldıktan sonra güneydoğuya giderek Büyücülük Kasabası Sellia'ya ulaşın. Bu kasabada oyuncular, şehrin kuzey, güney ve doğu kısımlarındaki üç kulenin tepesinde bulunan üç mangalı yaktıktan sonra açılabilen birden fazla sihirli kapı bulabilirler. Gece Kuyruklu Yıldızı büyüsünü elde etmek için oyuncuların yalnızca kuzey ve güneydeki kulelerin tepesindeki mangalları yakmaları yeterlidir.Önünde altın bir ağaç bulunan devasa mühürlü girişe giden merdivenleri kullanın. Mühürlü girişin güneybatısında merdivenli bir kuleye giden dev bir dal bulacaksınız. Bu konuma hızla ulaşmak ve mangalı yakmak için kuleye tırmanmak için Torrent'in atlama yeteneğini kullanın.


İlk mangalı yaktıktan sonra merdivenden inin ve Torrent'i kullanarak çatıların ve dalların arasından atlayarak güneydeki kuleye ulaşın. Çatıda konuşlanmış Kukla Askerlere karşı dikkatli olun. Her iki mangal da yakıldığında Gece Kuyruklu Yıldızı'nın bulunduğu odanın sihirli mührü kaldırılacak.Artık Sellia Merdiven Altı zarafet alanına ışınlanabilir, merdivenleri tırmanabilir ve sola dönerek Gece Kuyruklu Yıldızı büyüsünü içeren sandığı bulabilirsiniz.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page