top of page

Elden Ring: Erdtree Büyük Kalkanı Nasıl Alınır?

Büyülere ve büyülere karşı çok etkili bir kalkan arıyorsanız, Elden Ring'de Erdtree Büyük Kalkanı'nı nasıl alacağınızı burada bulabilirsiniz.Elden Ring'in birden fazla kez hayatınızı kurtaracak birçok farklı kalkanı var. Ancak çoğu sadece savunmaya değil aynı zamanda saldırıya da uygundur. Büyücülüğe ve büyülere karşı çok etkili bir şey arıyorsanız Erdtree Greatshield'ı nasıl alacağınızı öğrenmelisiniz .


Erdtree Greatshield şüphesiz Elden Ring'deki en iyi kalkanlardan biridir . Bu şaşırtıcı değil çünkü aynı anda büyüleri ve büyüleri ortadan kaldırabilir ve düşmanlara saldırabilir. Ancak bunu elde etmek için elbette birkaç patronu yenmeniz gerekiyor.


Elden Ring'de Erdtree Greatshield Nasıl Alınır?Oyundaki çoğu iyi eşyada olduğu gibi bu kalkan da güçlü düşmanlardan düşer. Daha doğrusu, Elden Ring'de Erdtree Greatshield'ı almak için iki Tree Sentinels boss'unu yenmeniz gerekiyor . Maceranızın başında bunlardan biriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Ama ne yazık ki ihtiyacınız olan kişi bu atlı değil.


Bunun yerine Altus Yaylası'na ulaşana kadar ilerlemelisiniz . Bunu yapmak için oyuncuların Dectus Madalyonunun her iki parçasını da bulması ve bunları Büyük Dectus Kaldırma özelliğini etkinleştirmek için kullanması gerekir. Bundan sonra, Grace'in Altus Otoyolu Kavşağı Bölgesi'ne giden yol boyunca kuzeydoğuya doğru ilerleyin.


Grace'in Altus Otoyolu Kavşağı Bölgesi'ne vardığınızda, iki Ağaç Nöbetçisi bulmak için biraz doğuya gitmeniz gerekir. Bunlardan iki tane olduğu için savaş oldukça zorlu olacak , ancak her iki patronu da yendikten sonra Elden Ring'de imrenilen Erdtree Greatshield'ı alabilirsiniz .


Elden Ring'deki Erdtree Greatshield İstatistikleriBaşlangıç ​​olarak Erdtree Greatshield Güç (D) ve İnanç (D) ile ölçeklenir. Bu nedenle, onu kullanabilmek için en az 30 Güç ve 12 İnanca sahip olmanız gerekir. Bu kalkan, Fiziksel ve İnanç hasarını mükemmel bir şekilde emer, ancak asıl gücü, Altın Misilleme adı verilen benzersiz bir beceride yatmaktadır.


Bu kalkanla büyüleri veya büyüleri engelleyerek, onları ortadan kaldırır ve ondan büyülü bir mermi ateşleyerek karşılık verirsiniz. Mermi Faith'e hasar verse de istatistiklerinize göre ölçeklenmiyor. Ancak İskender'in Parçası gibi Tılsımlarla hasarınızı artırabilirsiniz. Son olarak, Altın Misilleme aynı zamanda büyücülükleriniz veya büyüleriniz tarafından da tetiklenebilir.0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page