top of page

Elden Ring Direktörü, Oyuncuların Henüz Bulamadığı "Küçük Bir Şey" Olduğunu Söyledi

Elden Ring neredeyse iki yıl önce piyasaya sürüldü ve o zamandan beri oyuncular ellerine geçen her öğe veya bilgi için The Lands Among'ı araştırdı.Bu kadar zaman geçtikten sonra Elden Ring'de bulunmaya değer her şeyin zaten bulunduğunu varsayıyordunuz, ancak yönetmen Hidetaka Miyazaki, Shadow of the Erdtree'nin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından yaptığı yorumların ardından avı yeniden alevlendirmiş olabilir .


yaptığı bir röportajda Miyazaki, oyuncuların oyunlarında keşfettiği şeylerin miktarı karşısında "her zaman şaşırdığını ve sevindiğini" ve Shadow of the Erdtree nihayet çıktığında da aynı şeyin olmasını beklediğini söyledi. Yine de beklememiz gereken birkaç ayımız var, bu yüzden Miyazaki oyunculara o zamana kadar yapacakları bir şeyler veriyor çünkü oyuncuların henüz keşfetmeyi başaramadığı "küçük bir şeyin hala eksik" olduğunu iddia ediyor.


Miyazaki, Miyazaki olduğundan, bu "küçük unsurun" gerçekte ne olduğuna dair herhangi bir ipucu bırakmıyor, ancak oyuncuların onu yakında bulmasını bekliyor ve bunu "ne zaman olup olmayacağı değil, ne zaman olacağı sorusu" olarak nitelendiriyor. Bu, son Shadow of the Erdtree fragmanının, temel oyunda yer alan daha önce gizemli olan bazı bilgilerin sırrını barındırabileceği anlamına gelebilir, ancak bu noktada sizin tahmininiz benimki kadar iyi.


Kişisel olarak benim için henüz keşfedilmemiş olduğunu düşündüğüm küçük bir unsur var. Yani bu ister kullanıcının yorumuna ister daha fazla araştırma ve oynamaya bağlı olsun, bu benim sabırsızlıkla beklediğim bir şey. Bence mesele ne zaman olup olmayacağı değil, ama hâlâ küçük bir şeyler eksik olabilir.

Veri madencileri, Elden Ring'i şu anda oyunun dosyalarında bulunan her silah, büyü ve kırık pottan tamamen arındırdığı için, bu gizli sırrın bir tür öğe olduğu fikrini muhtemelen göz ardı edebiliriz. bitmiş ürüne. Miyazaki'nin somut bir şeyden ziyade oyunun temalarının bir tür yorumuna veya bir parça bilgiden bahsetmesi çok daha muhtemel. Her iki durumda da, onun sözleri büyük olasılıkla hayranların bir kez daha oyunun her santimini incelemesine neden olacak.


Bununla birlikte, Miyazaki'nin 2012'deki kötü şöhretli Dark Souls kolye olayını gündeme getirerek hayranlara yeniden hızlı bir darbe indirmeye çalıştığına inanan bazı insanlar var gibi görünüyor. Farkında olmayanlar için, Dark Souls piyasaya sürüldüğünde, Miyazaki'ye hangi Başlangıç ​​Hediyelerini vereceği soruldu. Hayranların kesinlikle hiçbir faydası olmadığına inandığı bir eşya olan Kolyeyi her zaman kendisinin seçtiğini iddia ettiği yeni koşularda.


Kolyeyi seçtiğini öğrendikten sonra hayranlar bunun Miyazaki'den gelen ve farkında olmadıkları gizli bir kullanıma sahip olduğuna dair bir ipucu olduğuna ikna oldular, ancak Miyazaki birkaç yıl sonra bunun aslında işe yaramaz olduğunu itiraf etti ve o da bunu yaptı. herkese şaka yaptım. Elden Ring'de yine herkese şaka yapmaya çalışıp çalışmadığına karar vermeyi size bırakıyoruz.

0 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page