top of page

Elden Ring: Dev Mührü Nasıl Alınır?

Dev Mührü ile oyuncular Elden Ring'de Devlerin Alev ve Ateş Keşişi büyülerine ait Ateş büyülerinde muazzam bir artış görebilirler.İnanç tekeri yapıları çok çeşitli büyülere erişim kazanarak Elden Ring'deki çeşitli saldırı büyülerine ve güçlendirmelere erişmelerini sağlar . Tüm büyüler arasında Giant's Flame büyüleri en güçlüleri arasındadır. Bu büyü sınıfı, Arasındaki Diyarlardaki yolculuğunuz için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. İster Poison ve Scarlet Rot gibi sinir bozucu durum etkilerini ortadan kaldıracak bir temizleme büyüsü istiyor olun, ister yaklaşan bir boss dövüşü için kendinizi güçlendirmek isteyin, Giant's Flame büyüleri ihtiyacınızı karşılıyor. Ek olarak, bu büyü sınıfı, Ateş Akrep Büyüsü ve Dev Mührü gibi tılsımlar kullanılarak daha da artırılabilen muazzam bir hasar çıkışına sahiptir .


Elden Ring'de farklı büyü sınıfları, imza asaları ve kutsal mühürlerle yeteneklerini geliştirebilir. Devlerin Alevi ve Ateş Keşişi büyülerine odaklanan inanç yapıları için Dev Mührünü elde etmek çok önemlidir. Bu mühür, tüm saldırgan Devin Alevi ve Ateş Keşişi büyülerinin gücüne %20 oranında önemli bir artış sağlar. En yüksek büyülü ölçeklendirmeye sahip olmasa da, bu hasar artışı onu oyundaki diğer Kutsal Mühürlerle rekabetçi kılıyor.


Elden Ring: Dev Mührü Konum Rehberi


Giant's Seal'in en büyük dezavantajlarından biri, oyunda geç yer almasıdır. Dev Mührünü elde etmek için oyuncuların Devlerin Dağ Zirvelerindeki Dev Fetheden Kahramanın Mezarına ulaşması gerekir. Dev Fetheden Kahramanın Mezarı zindanı, haritada Devlerin Dağ Tepeleri'nin başlangıç ​​alanına yakın gibi görünse de, ona ulaşmanın yolu göründüğünden daha uzundur. Oyuncular bu zindanın yerini bulmak için Devlerin Dağ Tepeleri'nin son bölgesine ilerlemelidir.Ateş Devi boss dövüşünden hemen önce kilitlenen Foot of the Forge zarafet sitesinin kilidini açtıktan sonra oyuncular, Dev Fetheden Kahramanın Mezarına erişmek için Altus Platosu'na doğru ilerlemeye başlayabilirler. Bu yol boyunca oyuncular büyük köpekler, troller ve dev parmak sürüngenleri gibi zorlu düşmanlarla karşılaşacaklar. Sonunda oyuncuların Dev Fetheden Kahramanın Mezarına ulaşmak için bir sıçrama yapması gerekecek. Elden Ring'deki Dev Fetheden Kahramanın Mezarına ulaşmak için yukarıdaki resimde gösterilen rotayı takip edin .


Dev Fetheden Kahramanın Mezarı, yalnızca kutsal ışıkla temas ettiğinde savunmasız hale gelen gölge düşmanlarla dolup taşıyor. Zindanın sonuna doğru oyuncular, boss odasının girişini koruyan bir gölge troll ile karşılaşacak. Trolü yendikten sonra oyuncular, trolün başlangıçta konuşlandığı odanın bodrum katına girmek için geçidin her iki tarafına da atlamalıdır. Bodrum katında oyuncular bir Baş Düşmanla karşılaşacaklar.Oyuncular Başrahiple yüzleşme veya odada bulunan Dev Mührünü ve Büyük Hayalet Eldiven Otu'nu toplayıp dışarı çıkmak için koşma seçeneğine sahiptir. Ancak daha sonra iki gölge Küçük Cenaze Bekçi Köpeği düşmanıyla uğraşmak zorunda kalacaklar ve bu da başka bir zorluk teşkil ediyor. Oyuncuların rünleri azaldıysa ölmek ve lütuf alanına geri ışınlanmak daha iyi bir seçenek olabilir.


Dev Mührü iyi mi?


Elden Ring'deki diğer Kutsal Mühürlerle karşılaştırıldığında Dev Mührü, Devlerin Alev ve Ateş Keşişi büyülerine ait Ateş büyülerini güçlendirmek dışında hiçbir artıya sahip değildir. 80 İnançta Dev Mührünün büyülü ölçeği 307'dir, diğer bir İnanç ölçekli Kutsal Mühür olan Erdtree Mührü ise 353 büyülü ölçeğine sahiptir. Üstelik Erdtree Mührü, Dev Mührüne kıyasla daha erken elde edilebilir.

Oyuncular, Dev Mührünü ellerinde olmadan donatabilir ve daha yüksek büyülü ölçeklere sahip bir Kutsal Mühür kullanabilirler. Giant's Seal, büyü yapmak için aktif olarak kullanılmadığında bile Giant's Flame ve Fire Monk büyülerini güçlendirecektir. Oyuncuların yalnızca her iki elinde de donatılması gerekir. Giant's Seal tarafından desteklenen tüm büyülerin listesi:


Ey Alev!

Dalgalan Ey Alev!

Döndür Ey Alev!

Yak Ey Alev!

Üzerlerine Alev Düşüyor

Dev Alev seni alsın

Düşen Tanrının Alevi


Bu büyüleri kullanıyorsanız Elden Ring'de ücretsiz hasar artışı için Giant's Seal'i almayı düşünün .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page