top of page

Elden Ring: Ash of War Nasıl Elde Edilir - Royal Knight's Resolve

Royal Knight's Resolve, Elden Ring'de inanılmaz derecede güçlü bir silah becerisidir. Uygun bir kurulumla, patronları tek seferlik bile vurabilir.Elden Ring, silahlarınıza çeşitli Ashes of War uygulamanıza olanak tanıyarak, beğeninize göre hareketler oluşturmanıza ve yakınlıklar eklemenize olanak tanır. Bu Savaş Küllerinin çoğu saldırgan amaçlara hizmet ederek oyunculara The Lands Among'daki savaşlarında yardımcı olurken, bazıları Altın Yemin, Kararlılık ve özellikle Kraliyet Şövalyesinin Kararlılığı gibi saldırı yeteneklerini desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır.


Ashes of War'daki tüm silah güçlendirmeleri arasında Royal Knight's Resolve, muazzam güçlendirmesi nedeniyle en güçlüsü olarak öne çıkıyor. Bu beceri, silahın bir sonraki saldırısını %80 gibi muazzam bir oranda artırır, bu da onu tek atımlık yapılar için sahip olunabilecek en iyi beceri haline getirir. Bloodboil Aromatic, Red-Feathered Branchsword ve benzeri diğer güçlendirmelerle birlikte etkinleştirildiğinde, Prelate'in Inferno Crozier'ı ve Giant Crusher gibi yüksek saldırı derecelerine sahip silahlar , tek bir vuruşla neredeyse her boss'u yenebilecek kapasiteye gelir.


Düşmanlara tek atış yapmayı planlamıyor olsanız bile , Royal Knight's Resolve etkileyici miktarda hasar verebilir ve savaşı biraz daha kolaylaştırabilir. Buff kaybolmadan önce vuruşu yapmanız için size 10 saniyelik bir zaman çerçevesi verilir. Elden Ring'de Ash of War: Royal Knight's Resolve'u şu şekilde bulabilirsiniz .


Elden Ring: Royal Knight'ın Kararlı Konum Rehberi


Ash of War: Royal Knight's Resolve'u edinmek için öncelikle Altus Platosu'ndaki Volcano Malikanesi'ne ulaşmalısınız . Bu eski zindana ulaşmanın birkaç yolu var, ancak en kolayı Liurnia'da Rya'ya yardım etmek ve ondan Volkan Malikanesi'ne davet almak. Daha sonra Altus Platosu'na girebilir ve Volcano Malikanesi'ne ışınlanmak için Rya ile konuşabilirsiniz.


Şimdi Tanith ile konuşun ve Çizim Odası anahtarını almak için üye olun. Anahtarı aldıktan sonra batıdaki koridora ilerleyin ve sağınızdaki ilk kapıyı açarak yerde yatan bir ceset bulun. Yılan salyangozlarının ve sona doğru bir Bloodhound Şövalyesinin bulunduğu gizli yolu ortaya çıkarmak için cesedin önündeki duvara vurun. Prison Town Kilisesi'nin zarafet alanını keşfetmek için sağ duvara yapışarak hepsinin yanından koşabilirsiniz.


Hapishane Kasabası Kilisesi'nden, Kara Alev Keşişinin bulunduğu bölgeye giden asansörü bulmak için kasabayı geçin. Geçmişe doğru devam ederseniz sizi Tanrıderili Asil boss'un ikamet ettiği Eiglay Tapınağı'na götüreceksiniz . Kraliyet Şövalyesinin Kararlılığı becerisinin konumu da dahil olmak üzere Volcano Malikanesi alanının geri kalanına erişim sağlamak için Tanrı Derisi Asilini yenmelisiniz.Godskin Noble'ı yendikten sonra, Eiglay Tapınağı'nın lütuf alanının kilidini açabilirsiniz. Asansörle doğuya gidin ve batıya doğru ilerleyin. Büyücü yılan da dahil olmak üzere birçok yılanın bulunduğu büyük bir odaya ulaşmak için lav havuzları, demir bir bakire ve birkaç insansı yılanın arasından geçmeniz gerekecek. Bu odaya girdikten sonra sol taraftaki merdivenlerden çıkın ve batıya doğru ilerleyerek bir imp heykelinin mühürlediği alanı bulun. Sis duvarını dağıtmak ve hapishane hücrelerinin tavandan sarktığı bir alana girmek için iki taş kılıç anahtarını yerleştirin.Bir hapishane hücresinden diğerine atlayarak yere düşmeniz gerekiyor. Üç hücreden sonra tahta bir kirişe atlayın ve ardından üç hücreden daha inin. Son hücreden sol taraftaki kırık kirişe atlayın. Daha sonra herhangi bir hasara uğramadan güvenli bir şekilde yere düşebilirsiniz. Şimdi Kraliyet Şövalyesinin Kararını içeren odayı bulmak için kuzeydoğuya gidin. Buradayken karanlık köşelerde saklanan albinauriklere dikkat edin.


Ash of War Nasıl Kullanılır: Royal Knight's ResolveKraliyet Şövalyesinin Kararlılığını elde ettikten sonra, Savaşın Külleri seçeneğine erişmek için herhangi bir lütuf yerinde dinlenin. Onu seçin ve yeni beceriyi uygulamak istediğiniz silahı seçin. Ardından Ash of War: Royal Knight's Resolve'u seçin ve istediğiniz yakınlığı seçin. Varsayılan olarak Royal Knight's Resolve, Kalite benzeşimiyle birlikte gelir, ancak yapınıza uygun benzeşimleri kullanmaktan çekinmeyin .


Royal Knight's Resolve, güçlendirmeyi uygulamak için 15 FP tüketir. Bu Ash of War'u etkili bir şekilde kullanmak için Mind'e herhangi bir yatırım yapmanıza gerek yok. Saldırıyı gerçekleştirmeniz için size 10 saniye sağlar; bu, Elden Ring'deki çoğu boss'a karşı yeterli bir süre olmalıdır . Royal Knight's Resolve'dan gelen %80 ekstra hasar, kritik vuruşlar için de geçerlidir. Yüksek hasar vermek için bir düşmana karşı hamle yapmadan hemen önce Royal Knight'ın Kararlılık becerisini kullanabilirsiniz.


PVP'ye katılan oyuncular, Royal Knight's Resolve'un PVE hedeflerine kıyasla daha az hasar verdiğini ve PVP düşmanlarına yalnızca %40'lık bir hasar takviyesi sağladığını bilmelidir. Bununla birlikte, sert vuruşlu silahlar için , ilk vuruşta %40'lık bir hasar güçlendirmesi hafife alınacak bir şey değildir ve yakın dövüş yapılarında dikkate alınmaya değerdir.


2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page