top of page

Elden Ring: Ash of War: Can Çalma Yumruğu Nasıl Elde Edilir

Elden Ring'deki en benzersiz Savaş Küllerinden biri olan Can Çalma Yumruğu becerisiyle düşmanın HP'sini çalın ve kendinizinkini kurtarın.Elden Ring , her biri güçlü beceriler ve yeni hareket setleriyle donatılmış çeşitli silah seçeneklerine sahip yaklaşık 30 farklı silah kategorisine sahiptir. Her silah sınıfında, çeşitli istatistik ölçeklendirmelerine sahip dört ila 21 arasında silah bulunur ve bu da oyuncuların birçok türde yapı oluşturmasına olanak tanır. Bu yeterli değilse FromSoft, bir silahın benzeşimini ve ölçeklendirmesini istatistiklerinize uyacak şekilde değiştirmenize olanak tanıyan hangi bıçakları da ekledi. Aşağı yukarı tüm yakınlıklar oldukça güçlüdür ancak Okült yakınlık, Kan ve Zehir yakınlıklarının gölgesinde kalması nedeniyle genellikle yetersiz kalır.


Okült yakınlığı en güçlü olmasa da, düşmanların yanından sanki orada değilmişsiniz gibi geçmenizi sağlayan Assassin's Gambit ve yanıltıcı bir ruhu kendinize çekmenizi sağlayan White Shadow's Lure gibi oldukça havalı Ashes of War'a sahiptir. insansı düşmanların saldırganlığı ve hedeflerden HP emen Hayat Çalma Yumruğu. Elden Ring'de Holy Ground ve Prayerful Strike gibi bazı HP kurtarma Ashes of War olsa da , bunlar hasar vermenin yanı sıra HP'yi geri kazanmak için yumruğunuzu bir düşmanın içine sokmak kadar havalı değil.


Üstelik Lifesteal Fist, Elden Ring'de oldukça kolay ve erken bir zamanda elde edilebilir . Bu Gizli Savaş Külü'nü elde etmek için güçlü patronlarla savaşmanıza veya uzun bir yolculuk yapmanıza gerek yok. Can Çalma Yumruğunun yerini bulmak için bu kılavuzu takip edin.


Ashes of War: Can Çalma Yumruk KonumuAsh of War: Lifesteal Fist, Caelid Highway North'un zarafet bölgesinden Astray'in biraz kuzeyinde bulunan Caelid Highway yolunun yakınında dolaşan Teardrop Scarab'ı kırmanın ödülüdür. Gözyaşı Bokböceğine hasar vermek ve Can Çalma Yumruğu becerisini kazanmak için her türlü saldırıyı kullanabilirsiniz.


Caelid, The Lands Among'da keşfedeceğiniz ilk birkaç bölge arasında yer alıyor. O zaman bile bu bölge canavar düşmanları ve cehennem atmosferiyle affetmez. Henüz Caelid'e gitmediyseniz Limgrave'nin hemen doğusunda yer alır. Caelid'e girmek için Summonwater Köyü'nün doğusuna giden patikayı takip edebilir veya Üçüncü Marika Kilisesi'nin kuzeyinde bulunan üç kasırga atlayışını kullanabilirsiniz.Yukarıdaki rotayı takip ederseniz kendinizi Rotview Balkon'un zarafet sitesinde bulacaksınız. Bu lütuf alanının yanında Caelid Otoyolu bulunmaktadır. Caelem Harabeleri'ne ulaşmak için doğuya ve ardından güneye giden patikayı takip edin, ardından için için yanan duvar lütuf alanını ve ardından Caelid Otoyolu Kuzey lütuf alanından Astray'i takip edin. Buradan hemen önce Gözyaşı Bokböceğinin seslerini duyacaksınız. Ash of War: Lifesteal Fist'i almak için onu bulun ve kırın.


Ash of War: Can Çalma Yumruğu nasıl kullanılır?Can Çalma Yumruğu yalnızca Elden Ring'de pençe ve yumruk tipi silahlarla sınırlı bir silah becerisidir . Gatefront Harabeleri'ndeki mahzenden biley kılıcını aldıktan sonra , herhangi bir zarafet yerinde dinlenebilir ve silahlarınıza beceri eklemek için Savaşın Külleri seçeneğini kullanabilirsiniz. İşte tüm silahların listesi:


  • Kancapençeler

  • Kan Tazısı Pençeleri

  • Raptor Pençeleri

  • Zehirli Diş

  • Caestus Çivili

  • Caestus

  • Katar

  • Demir Top

  • Yıldız Yumruğu


Ash of War: Lifesteal Fist aynı zamanda Clinging Bones için varsayılan silah becerisi olarak geliyor. Bu yumruk silahı, Haligtree Madalyonunun iki yarısından birini aldıktan sonra Yuvarlak Masa Kalesini ziyaret ettiğinizde sizi istila eden Kraliyet Kalıntılarından Ensha tarafından düşürülür.


10 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page