top of page

EA Sports FC Güncelleme Yama Notları Ortaya Çıktı

Electronic Arts, oyuna birkaç düzeltme eklerken bazı iyileştirmeler getiren EA Sports FC 24 güncellemesi #12'yi yayınlıyor.  • EA Sports FC 24 Güncelleme #12, Ultimate Team modunda, CONMEBOL turnuvalarında ve görsellerdeki kararlılık sorunlarına yönelik düzeltmelerle oyun deneyimini geliştiriyor.

  • Oyun, Evolutions ve karma takımlarla çeşitlilik katıyor ancak FIFA 23'e kıyasla satışlarda %30'luk bir düşüş ve olumsuz incelemeler nedeniyle zorluklarla karşı karşıya.

  • Electronic Arts, oyunun performansını artırmak amacıyla görsel güncellemeler, kararlılık düzeltmeleri ve yeni özelliklerle oyuncu deneyimini geliştirmeyi amaçlıyor.


Electronic Arts yakın zamanda EA Sports FC 24 güncelleme #12'yi piyasaya sürdü ve oyuna bazı düzeltmeler ve geliştirmeler getirirken oyuncuların genel oyun deneyimini iyileştirmek için çeşitli yönleri ele aldı. Bu EA Sports FC 24 güncellemesi aralarında Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S'nin de bulunduğu birden fazla platformda yayınlandı.


EA Sports FC 24, Electronic Arts'ın FIFA lisansı olmadan futbol simülasyonu türüne girişini işaret ediyor ve yeni özellikler ve oynanış mekanikleri sunuyor. EA Vancouver ve EA Romanya tarafından geliştirilen oyun, gerçekçi oyuncu hareketleri ve top fiziği sunmak için HyperMotion V teknolojisinden yararlanıyor. EA Sports FC 24'ün Ultimate Team moduna Evolutions ve karma takımların eklenmesi oyunun çeşitliliğini genişleterek oyunculara daha kapsayıcı bir futbol deneyimi sunuyor; ancak oyun pek iyi karşılanmadı.


Yama notlarında ele alınan önemli alanlardan biri Ultimate Team moduyla ilgilidir. Güncelleme, özellikle süresi dolmuş öğeleri Transfer Hedeflerinden kaldırırken oluşabilecek kararlılık sorununu ele alıyor. Bu düzeltme, EA Sports FC 24'ün Ultimate Team özelliklerini kullanan oyunculara daha sorunsuz ve daha güvenilir bir deneyim sunmayı amaçlıyor . Genel iyileştirmeler, ses geliştirmeleri ve görsel güncellemeler açısından da bazı değişiklikler uygulandı. Yama aynı zamanda CONMEBOL turnuvalarına yönelik, rekabet tohumları, kitler, takımlar ve reklam panolarında yapılan düzenlemeleri kapsayan güncellemeleri de içeriyor.


Ayrıca oyuncu modelleri, formalar, rozetler, toplar, botlar, pankartlar, bayraklar, kullanıcı arayüzü öğeleri, düğme açıklamaları, sponsorlar ve kupalar dahil olmak üzere çeşitli görsel öğeler iyileştirildi ve güncellendi. Ek olarak, 12 yıldız kafası güncellendi ve Sunucu Sürümünün ardından oyunda görünür hale geldi. Ayrıca güncelleme, oyunu etkileyebilecek diğer kararlılık sorunlarını da ele alarak EA Sports FC 24 oyuncuları için daha kusursuz bir oyun deneyimi hedefliyor. Ek olarak yer tutucu görsellerin örnekleri de düzeltilerek oyuncuların görsel olarak uyumlu bir oyun ortamıyla karşılaşması sağlandı.EA Sports FC 24'ün fiziksel satışlarında FIFA 23'e kıyasla %30'luk bir düşüş görülüyor ve bu da yeni seri için zorluklara işaret ediyor. Marka değişikliği nedeniyle satışların düşeceği beklentilerine rağmen, oyunun yenilik eksikliği ve hayranların tepkisi oyunun düşüşüne önemli ölçüde katkıda bulundu. Oyun, piyasaya sürüldükten sonra ağır bir şekilde eleştirildi ve şu anda oyunculardan gelen 27.000'den fazla olumsuz yorumla Steam'de "karışık" bir derecelendirmeye sahip.


Bu, yalnızca FIFA markasının kaybından ziyade, serinin gelişimiyle ilgili daha geniş sorunlara işaret ediyor . Ancak EA Sports FC 24'ün Switch versiyonu daha iyi performans gösteriyor . 12 numaralı güncellemeyle Electronic Arts, oyuncuların oyun deneyimini iyileştirmek için çaba gösteriyor.


EA Sports FC 24 Güncelleme #12 Yama Notları


Nihai takım


Aşağıdaki soruna değinildi:

Süresi dolmuş Öğeler Aktarım Hedeflerinden kaldırılırken bir kararlılık sorunu ortaya çıkmış olabilir.

Genel, İşitsel ve Görsel

Aşağıdaki değişiklikleri yaptı:


  • CONMEBOL yarışmalarının yarışma tohumları, formalar, takımlar ve reklam panoları gibi çeşitli yönleri güncellendi.

  • Bazı oyuncu modelleri, formalar, rozetler, toplar, botlar, pankartlar, bayraklar, kullanıcı arayüzü öğeleri, düğme açıklamaları, sponsorlar ve kupalar güncellendi.

  • Sunucu Sürümünün ardından oyunda görünür hale gelecek olan 12 yıldız kafası güncellendi.


‌Aşağıdaki sorunları ele aldı:


  • Oluşabilecek bazı kararlılık sorunları giderildi.

  • Yer tutucu görüntülerin ele alınan örnekleri.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page