top of page

Dune'u RPG İlk Genişlemesi Kum ve Tozla Geldi

Arrakis'in çöl dünyası, bilinen Evrenin merkezidir ve hepsinin merkezinde baharat Melanjı ve yeni bir kaynak kitap bulunur.


Dune: Adventures in the Imperium , soylu evlerin galaktik uygarlığın kalbinin kontrolünü ele geçirmek için yarıştığı uzak bir gelecekte macera vaat ediyor. Bölgenin veya savaşın kontrolü yoluyla değil, evrenin yakıtının, baharat karışımının hasadı yoluyla.


Ve Modiphius'un Dune RPG'sinin en yeni kaynak kitabı, bu Landsraads ve Ornithopters ve Space Guilds ve Mentats dünyasına daha da dar bir mercek atıyor - galaksinin döndüğü tek şeye, bilinen evrendeki tek yer olan Arrakis gezegenine odaklanıyor. baharat bulunabilir.


Bu yeni kaynak kitap, oyuncuların Fremen oynamasına izin vermek için çok istenen seçenekler ve daha da iyisi, Dune'un büyük kum solucanlarına binmek için kurallar da dahil olmak üzere gezegeni yepyeni yollarla açıyor.


Veya, Toto arka planda en iyi işlerinden bazılarını patlatırken en iyi hayatını yaşamak istemeyenleriniz için, aynı zamanda bir baharat hasatçısı veya kaçakçısı olabilir veya baharatla ilgili yeni yetenekler ve yetenekler öğrenebilir ve yeteneklerini genişletebilirsin. zihin ve uzay ve zamanı algılama şekliniz.


Baharat her şeydir. Bazıları için hayatı uzatmanın bir yolu, bazıları için geleceği görmenin bir yolu. Imperium'daki zenginlik ve gücün anahtarıdır ve soylu Hanelerin çoğu, ellerinden gelen her şekilde onu kontrol etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecektir. Arrakeen ve Carthag şehirleri, hepsi hizipleri için avantaj elde etmek isteyen ve efendilerinin gücünü korumak için öldürmeye hazır ajanlar ve casuslarla dolu. Arrakis, karakterlerinizin Hanelerinin gücünü kanıtladığı yer mi olacak yoksa kanları acımasız kumlara mı dökülecek?


Dune: Adventures in the Imperium rol yapma oyunu için bu koleksiyoncu baskısı kaynak kitabı, çarpıcı bir folyo kabartmalı kapağa sahip, sizi Arrakis'in çöl dünyasına götürür ve baharatın sırlarını keşfeder. Kültürlerinin gizemlerini öğrenmek için Fremenlerin gizli siyeçlerini ziyaret edin. Büyük çöllerde ritimsiz yürüyün ve belki de inanılmaz kum solucanlarından birini görün. Arrakeen'in hareketli pazarında veya Carthag sokaklarında casuslar ve ajanlarla ticari sırlar. Arrakis, gizemler ve tehlikelerle dolu bir gezegendir ve onu hafife alanlar asla ayrılmazlar. Kum ve Toz: Arrakis Kaynak Kitabı şunları içerir: Tam renkli resimlerle dolu 156 sayfalık ABD mektup boyutunda yüksek kaliteli dikilmiş ciltli. Dune olarak bilinen Arrakis gezegenine, tarihine ve özelliklerine genel bir bakış. Gizemli çöl Fremenleri ve onların birçok sırrı hakkında detay. Fremen oyuncu karakterleri için yeni arketipler, yetenekler ve harika kum solucanlarına binmek için kurallar dahil bir dizi yeni seçenek. Baharat hasadına ve onu gizlice kaçırıp stoklamaya çalışanlara derinlemesine bir bakış. Baharatla ilgili yeni yetenekler ve yetenekler de dahil olmak üzere, baharatın sırları ortaya çıktı. Kartaca ve Arrakeen şehirlerinin düzeni, dikkate değer simge yapıları ve her şehrin insanları için hayatın nasıl bir şey olduğu da dahil olmak üzere bir gazeteci. Bir dizi yeni NPC, senaryo kancası ve hikaye tohumları dahil olmak üzere, Arrakis'te kendi kampanyalarınızı oluşturmaya ilişkin genişletilmiş notlar. Soylu bir Hanenin ajanları yerine kaçakçılar, Fremenler veya tüccarlar gibi yeni kampanya seçenekleri. Arrakis'teki su sıkıntısı sırasında ölümcül bir komploda oyuncu karakterlerini içeren eksiksiz bir 'Su akmalı' macerası. Bu kitabın dijital bir kopyası sağlanacaktır.


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page