top of page

Dune: Awakening İlk Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Funcom'un MMO video oyunu Dune: Awakening, oynanışını gösteren yepyeni bir fragman yayınladı.

Merakla beklenen Funcom video oyunu Dune: Awakening, heyecan verici yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Dune: Awakening, Survive Arrakis başlıklı fragmanı YouTube'da paylaştı . Fragman, oyun mekaniğini ve deneyimde bulunan sistemleri ortaya koyuyor. Hayatta kalma temelli bir MMO olan Awakening , oyuncuların Arrakis gezegeninin zorlu koşullarında hayatta kalmaya çalışırken kendi yapılarını, araçlarını ve silahlarını inşa etmelerine olanak tanıyor. Funcom, Dune: Awakening'i 2022'de resmi olarak duyurdu ve oyunun, ikonik Dune kitap serisini temel alan çok oyunculu bir oyun yaratmak için Legendary ile yapılan altı yıllık bir anlaşmanın parçası olduğunu ortaya çıkardı. Dune: Awakening'in Funcom'un üçlemesinin sadece ilki olduğu bildiriliyor.

Dune: Awakening'in duyurusunun ardından Funcom CEO'su Rui Casais yaklaşan proje hakkında şunları söyledi: "Funcom 20 yıldır MMO türünde sınırları zorluyor. Köklerimizin olduğu yer burası. Bunu Conan Exiles ile geliştirdik, bu da ilk büyük başarımız oldu. Dune: Awakening ile hepimizin çok tutkulu olduğu bir evrende gerçekten benzersiz ve iddialı bir şey yaratmak için hayatta kalma ve MMO türleri arasında köprü kuruyoruz" dedi .

Funcom'un Dune: Awakening'in duyuru fragmanı ve konsept çizimi de kitapların kendine özgü çölünü gözler önüne serdi. Geliştirici , "Frank Herbert'in ölümsüz bilimkurgu başyapıtı ve 2021 Oscar ödüllü film uyarlaması, tüm nesillere Dune evrenine ilham verdi ve biz de bir istisna değiliz. Burası, çok oyunculu açık dünyada hayatta kalma oyunu için mükemmel bir ortam" dedi.


Dune'da Neler Beklenmeli: Uyanış


Dune: Awakening'in tam açıklaması şu şekildedir: "Evrendeki en tehlikeli gezegende hayatta kalmaktan hakimiyete yükselin. Dune: Awakening, sandbox hayatta kalma oyunlarının cesaretini ve yaratıcılığını büyük, kalıcı bir çok oyunculu oyunun sosyal etkileşimiyle birleştirerek harika bir dünya yaratıyor. benzersiz ve iddialı Açık Dünya Hayatta Kalma MMO'su. Yolculuğunuz uçsuz bucaksız çölleri ve devasa kum solucanlarıyla Arrakis'te başlıyor. Dune'da hikayenizi takip ederken filmlerden ve kitaplardan karakterlerle tanışın ."

"Kumların yüzeyinin hemen altında yatan gizemi ortaya çıkarmak için yeni müttefikler ve düşmanlar keşfedin ve ilişkilerinizden yararlanın. Derin karakter yaratımından Mentats ve Bene Gesserit gibi uzmanlar tarafından öğretilen beceri ve yeteneklere kadar kimliğinizi yaratın ve hünerinizi geliştirin. Bildirin İster uzman bir usta, ister çok yetenekli bir usta olun, sadakatinizi giydiklerinizle ve yaptıklarınızla tanınırsınız."

Oyuncuların Arrakis dünyasını PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S ve PC'de keşfetmelerine olanak tanıyacak Dune: Awakening'in henüz bir çıkış tarihi belirtilmedi.İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page