top of page

Dragon's Dogma 2: Süslü Kutu Çözüm Yolu

Ornate Box Quest, Dragon's Dogma 2'de Sven'in kabuğundan çıkmasına yardım etme etrafında dönüyor.Süslü Kutu Görevi , Dragon's Dogma 2'de Vermund'un başkenti Vernworth'a ulaşıldığında tetiklenen birçok Görevden biridir . Bir çocuğun bir subaydan kaçtığı görülüyor ve oyuncuların Görevi başlatmadan önce çok önemli bir karar vermesi gerekiyor.


Ornate Box Quest ile ilgili çok az NPC var , dolayısıyla Dragon's Dogma 2'de sadece belirli bir karakterle konuşmak için başkentin her yerini dolaşmaya gerek yok . Öte yandan, oyuncuların oyun içinde birkaç günde bir çocuğu kontrol etmesi gerektiğinden Görevin tamamlanması biraz zaman alacak.


Dragon's Dogma 2'de Süslü Kutu Görevi Nasıl Tetiklenir


Dragon's Dogma 2'de Süslü Kutu Görevini tetiklemek için Vermund'un başkenti Vernworth'a seyahat etmelisiniz . Genellikle Memur Gregor, Arisens yıkılan köydeki köylülere yardım ettikten sonra oyunculara Melve'den başkente kadar eşlik etmekte ısrar ediyordu.


Memur Brant, Vernworth'a vardığında oyuncuları "karşılar" ve onları sorgulama için özel bir odaya götürür, bu da Sovran Görevi'nin Koltuğunu tetikler . Norman'dan kaçan gizemli bir çocuğa rastlamak için odadan çıkın . İkincisi, Arisens'ten yol tarifi ister ve onlar Yalan söyleyebilir veya Gerçeği söyleyebilirler. Norman'a yalan söylersen çocuk sana teşekkür edip tekrar buluşma sözü vererek kaçar.


Dragon's Dogma 2'de Süslü Kutu Görevi Nasıl TamamlanırBirkaç gün geçtikten sonra isminin Sven olduğu ortaya çıkan çocuk, başkentteki Tüccar Mahallesi'nin girişinde Auriol ile tartışırken görülür . Auriol, parası olmadığı için onu uzaklaştırır. Auriol'un dükkanındaki Süslü Kutuyu istediğini ancak parası olmadığını öğrenmek için Sven ile konuş.


Süslü Kutu Nereden Alınır?Auriol'un mağazasına gidin ve Dragon's Dogma 2'de 1000 Altın karşılığında Süslü Kutuyu satın alın . Eğer Arisens, torununun Melve'de ilaç almasına yardım ederse, Auriol tüm mallarında %20 indirim alacak, bu da Süslü Kutunun her zamanki 1000 Altın yerine 800 Altına mal olacağı anlamına geliyor. Sven'e dönün ve kutuyu ona verin. oyunculara teşekkür eden ve daha sonra tazminatlarını ödeyeceğine söz veren.


Bu noktadan itibaren Süslü Kutu Görevini tamamlamak için Tüccar Mahallesinde Sven ile üç kez buluşmanız gerekiyor . Her karşılaşma birkaç günlük oyun içi süre ile ayrılır. Görevi tamamlamak 4000 Altın, 900 XP, Kibar Pantolon ve Kibar Pantolon kazandırır. Son iki öğe, Dragon's Dogma 2 karakter görünümünü iyileştirmek için kullanılabilen ve oyunculara katı kıyafet kurallarına sahip yerlere erişim sağlayan kıyafetlerdir.


İlk Karşılaşmaİlk karşılaşmada Sven oyunculara bir kez daha teşekkür edecek ve aşırı korumacı annesi sayesinde her zaman korunaklı bir hayat yaşadığını anlatacak. Nasıl özgür olmak istediğini açıklıyor ve oyunculara bir Jasper taşı vererek karşılaşmayı sonlandırıyor.


İkinci KarşılaşmaBirkaç gün sonra gerçekleşen ikinci karşılaşmada Sven, Arisen'la hemen hemen aynı konuşmayı yapıyor ve özgür hissetmek ve kendi yaşındaki herhangi bir çocuğun yapacağı normal şeyleri yapmak için nasıl sürekli kaçması gerektiğini vurguluyor. Çocuk sizi Tahakkuk Yüzüğü ile ödüllendirdiğinde karşılaşma tamamlanır .


Üçüncü KarşılaşmaÜçüncü ve son karşılaşmada Sven kaderini değiştirmeye kararlı görünüyor ve oyunculara değiştirmek için elinden geleni yapacağına söz veriyor. Bu Dragon's Dogma 2 Görevindeki son ödül bir Feribot Taşıdır .


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments