top of page

Dragon's Dogma 2: Rose Chateau Bordelrie'ye Nasıl Girilir?

Rose Chateau Bordelrie'ye giriş kazanmak, oyunculara Dragon's Dogma 2'de güçlü ve büyüleyici bir müttefik sağlıyorDragon's Dogma 2'deki Chateau Bordelrie , Arisen'lerin mevcut fahişelerden herhangi biriyle birebir vakit geçirebileceği yerdir. Burası aynı zamanda Dragon's Dogma 2'deki birçok görev sırasında kendilerine yardım edecek olan Wilhelmina ile tanışabilecekleri yerdir .


Oyun sırasında Arisens, belirli ana veya yan görevleri tamamlamalarına veya ilerlemelerine yardımcı olabilecek birçok farklı Dragon's Dogma 2 NPC'siyle karşılaşacak . Wilhelmina, onları Vernworth Sarayı Avlusundaki muhafızların meraklı gözlerinden kurtaracak olan NPC'lerden biri. Elbette bu büyüleyici müttefikle tanışmak için oyuncuların öncelikle Dragon's Dogma 2'deki Chateau Bordelrie'ye nasıl gireceklerini bilmeleri gerekiyor .


Dragon's Dogma 2'de Rose Chateau Bordelrie'ye Nasıl Girilir?


Dragon's Dogma 2'de Rose Chateau Bordelrie'ye girmek için oyuncuların Myrmecoleon Kartını edinmesi gerekir . Bu kartı elde etmek için Arisen'lerin Dragon's Dogma 2'deki The Stolen Throne görevine veya An Unsefacing Encounter görevine girmeleri gerekecek . Her iki görev sırasında da Wilhelmina kurtarmaya gelir. İlk kez Vernworth Sarayı muhafızlarından geliyor ve ikinci kez gerçek Sovran kimliğini ortaya çıkarmaya yardım ediyor.


Bahsedilen görevlerden herhangi biri sırasında Rose Chateau Bordelrie'nin sahibiyle karşılaştıktan sonra, Myrmecoleon Kartını dağıtacak ve Arisens'e, ne zaman isterlerse onu Bordelrie'ye gelmelerini teklif edecek. Ancak bahsedilen görevlerden herhangi birinin ardından tekrar giderlerse, müttefik olarak kendisini kazanmak için önce onun güvenini kazanmaları gerektiğini açıkça belirtirdi.Ayrıca, Rose Chateau Bordelrie Noble Quarter'da yer aldığından, oyuncuların girmeden önce Courtly Breeches ve Courtly Tunic'i donatmaları gerekir. Noble Quarter veya Vernworth Sarayı'ndaki evleri temizlemek, Arisens'a birden fazla ücretsiz Saray kıyafeti sağlayacak.


Ancak oyuncular keşfetmek istemezlerse bunları Philbert's Sundries'den 305.000 Altın karşılığında veya Hurda Mağazasından 610.000 Altın karşılığında satın alabilirler. Ayrıca Arisens, Dragon's Dogma 2'deki Süslü Kutu görevini tamamlarsa , Brant onları Courtly çifti ve 3000 Altınla ödüllendirecek.


Mirmekoleon KartıMyrmecoleon Kartı, Rose Chateau olarak da bilinen bir kuruluş olan Myrmecoleon'un patronlarına verilen bir üyelik kartıdır. Sahibine Bordelrie'ye giriş izni verir. Şatoda oyuncular, mevcut Nezaketlerden herhangi birini 20.000 Altın karşılığında kiralayabilir ve Dragon's Dogma 2'deki hizmetlerinden yararlanabilirler .


BordelrieBordelrie, çeşitli fahişelerle dolu üç kattan oluşuyor. Birinci katta Feline Courtesan'lar bulunur, ikincisi insan ırkıyla doludur, üçüncüsü ise özel Courtesan'ların ikamet ettiği yerdir. Bordelrie'nin hizmetlerini sık sık kullanmak, herhangi bir müşteriye bir platin kart satın alma ve seçkin Nezaketçilerin arkadaşlığından keyif alabilecek ödüllü bir kullanıcı olma şansını verecektir.


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page