top of page

Dragon's Dogma 2: Meyve Şarabı Nasıl Elde Edilir

Meyve Şarabı, Dragon's Dogma 2'de çeşitli yöntemlerle elde edebileceğiniz faydalı bir kaynaktır.Dragon's Dogma 2'deki aletler, keşfetmeye ve hızlı seyahat etmeye yardımcı olabilecek veya Arisen'a statü artışı sağlayabilecek öğelerdir. Bu tür bir Uygulama örneği , çoğunlukla birleştirilebilir bir kaynak olarak kullanılan Meyve Şarabıdır.


Oyun bu eşyanın konumu konusunda basit olmadığından çoğu oyuncu onu elde etmek için her köşeyi bucak keşfedecek ve düzinelerce sandık açacak. Ancak bunu elde etmenin çözümü gerçekte çok daha basittir. Aşağıdaki kılavuz, öğenin nasıl alınacağını ve onu sonsuz sayıda nasıl çoğaltabileceğinizi ayrıntılarıyla anlatmaktadır.


Görevleri TamamlamaMeyve Şarabı nadir bir eşya olmasına rağmen birkaç yolla elde edilebilir. Açıklamasında çeşitli meyve ve meyvelerin fermente edilmesiyle yapılan bir şarap olduğu belirtiliyor. Meyve Şarabının asıl kullanımı, Newt Likörü oluşturmak için Saurian Tail ile birleştirildiğinde ortaya çıkar .


Battahl Side Quest'e Hoş GeldinizMeyve Şarabı elde etmenin ilk yöntemi Arisen'ın Battahl'a doğru yola çıkmasıdır . Wanderer's Haven yakınındaki Bakbattahl'da, Piyonlara karşı hoşnutsuzluğunu gösteren ve sizden kabadayılarla savaşmanızı isteyen Roger ile karşılaşacaksınız . Onlarla çok fazla kavga etmenize gerek yok çünkü Raghnall bunu yarıda kesecek ve üç kişinin bire karşı savaşmasının onurlu olmadığını ifade edecek. Daha sonra Ruffian'a karşı bire bir düelloya katılmanız gerekecek.


Düşmanı yendikten sonra Roger diğerleriyle birlikte ayrılacak ve Raghnall becerilerinize iltifat edecek. Bu görevi tamamlamak size 2800 XP , 8500 Altın ve Meyve Şarabı kazandıracak .


Kaptan Brant'la Dost OlmakMeyve Şarabı elde etmenin ikinci yöntemi, Kaptan Brant'ın " Aldatma Ziyafeti " Taç Giyme Görevine kadar olan görevlerini tamamlamak ve " Ev Aranacak Bir Yer " görevinde satın alabileceğiniz Vernworth'ta bir Ev edinmektir . Bu şartları yerine getirdikten sonra Kaptan Brant size evinizin kapısından alabileceğiniz Meyve Şarabı hediye edecektir.


Hurda Mağazasından FaydalanmakEn az bir Meyve Şarabı aldıktan sonra başka bir tane aramanıza gerek yok. Bunun nedeni, Vernworth Kalesi'nin batısında yer alan Checkpoint Rest Town'a ulaştığınızda İbrahim'in Hurda Mağazasını ziyaret edebilmenizdir . Burada, seçtiğiniz bir öğenin kopyasını oluşturabilecek bir Sahtecilik talep etme seçeneğiniz vardır.


İbrahim'e Meyve Şarabı hediye edin ve yaklaşık iki gün boyunca yakındaki bir bankta uyuyarak vakit geçirin . Sadece 1600 Altın karşılığında Meyve Şaraplarının sayısını iki katına çıkarabileceksiniz .4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page