top of page

Dragon's Dogma 2: Maksimum Taşıma Ağırlığı Nasıl Artırılır

Dragon's Dogma 2'de maksimum taşıma ağırlığını artırmak için bu kılavuzla her zaman hafif kalın.5 Nisan 2024, Christopher Norman Worcester tarafından güncellendi: Oyuncular Dragon's Dogma 2 ile daha fazla zaman geçirdikçe, maksimum taşıma ağırlığı limitinizi artırmaya yönelik daha fazla yöntem ortaya çıkarıldı. Bu güncelleme, yeni yöntemleri ekleyecek ve daha önce listelenen yöntemleri iyileştirecektir.


Dragon's Dogma 2'de birçok oyuncu sürekli olarak maksimum taşıma ağırlığı sınırına ulaşacak . Serbest bırakıldıkları andan itibaren oyun, hem ana oyuncu karakterine hem de yolculuklarında ona eşlik eden piyonlara sürekli olarak eşyalar atıyor. Bu, birçok açık dünya aksiyon RPG'sinde sürekli karşılaşılan bir sorundur ve Dragon's Dogma 2 de bir istisna değildir.


Neyse ki Dragon's Dogma 2, oyuncuların envanter boyutlarını ve taşıma kapasitelerini artırmalarına yardımcı olacak birçok çözüm içeriyor . Oyuncuların oyunun çok erken safhalarında yararlanabilecekleri küçük ölçekli artışlardan, çok daha az sıklıkla gerçekleşen daha büyük yöntemlere kadar bu kılavuz, konuyla ilgili mevcut tüm bilgileri toplayacaktır.


Dragon's Dogma 2'de Maksimum Taşıma Kapasitesi Nasıl Artırılır


Dragon's Dogma 2'deki her karakterin , ister oyuncu ister piyon olsun, kendi maksimum taşıma sınırı vardır . Oyuncunun grubundaki herhangi bir karakter için bu, ana menünün Durum bölümünde bulunabilir. Parti üyeleri arasında geçiş yapmak için R2/RT tuşuna basmanız yeterlidir. Potansiyel piyonlar için bu, belirli bir piyonla konuşurken 'Piyon Ayrıntıları' menü seçeneğinde bulunabilir.


Envanter boyutunu ve taşıma kapasitesini artırmak isteyen oyuncular aşağıdaki seçeneklere sahip olacak:


Altın Hazine Böcekleri:


  • Bu küçük yaratıklar taşıma kapasitesinde en küçük artışı sağlayarak maksimum yükü 0,15 kg artırır. Bireysel olarak bu önemsiz görünebilir, ancak Dragon's Dogma 2 dünyasında çok sayıda böcek bulunabilir . Grubunuzdaki tüm piyonların envanterlerini sık sık topladıkları için kontrol ettiğinizden emin olun.

  • Altın Hazine Böcekleri Dragon's Dogma 2'de hemen hemen her yerde bulunur . Oyunun başlarında oyuncular onları ağaç gövdelerinde bulacaklar. Ancak kayalarda, kumsallarda bulunabilir, tüccarlar tarafından satılabilir ve ödül olarak verilebilir. Altın Hazine Böceklerini ararken geceye kadar beklemeyi deneyin. Kendine özgü altın parıltıları oldukça uzak bir mesafeden görülebilir.


Tahakkuk Yüzüğü, Bolluk Yüzüğü:


  • Arisen'lerin ve Ana Piyonlarının maksimum taşıma ağırlığı limitini artırabilecek birkaç yüzük vardır. Bu halkalar: Tahakkuk Yüzüğü ve Bolluk Yüzüğü . Maksimum yükü sırasıyla 5 kg ve 10 kg artırırlar .

  • Tahakkuk Yüzüğünü Nasıl Alırsınız : Tahakkuk Yüzüğünü almanın en kolay yolu, onu Melve'deki Runne's Apothecary'den 6500 altın karşılığında satın almaktır. Burası, oyuncuların ' İlaç Çıkmazı'na oyunun çok erken safhalarında başlayabilecekleri konumdur . Vernworth'a (Başkent) vardıklarında, oyuncular ' The Ornate Box'ı tamamlayarak ücretsiz bir tane alabilirler .

  • Bolluk Yüzüğü Nasıl Alınır : Bolluk Yüzüğü, Antik Savaş Alanındaki bir sandıkta bulunur. Kazı Alanındaki Zachary'den 10000 altın karşılığında satın alınabilir. Ayrıca DD2'nin Arayıcı Jetonlarından 70 tanesini bir Lonca Salonuna teslim etmenin ödülü olarak da verilir .


Thew Artışı:


  • Bu Augment, Lonca Salonlarında 'donanım becerileri' menüsü aracılığıyla edinilebilir. Maksimum taşıma ağırlığını 10 kg artırır. Bu, Dövüşçü mesleği için açılabilecek üçüncü eklenti olacak. Görünüşe göre Dragon's Dogma 2'deki meslekleri değiştirirken en azından bazı kilidi açılmış Augmentler hala mevcut . Bunun her Augment için geçerli olup olmadığı şu anda bilinmiyor.


Karakterinizin Seviyesini Yükseltmek :


  • Bir karakterin seviyesini yükseltmek her beşinci seviyede maksimum taşıma kapasitesini artıracaktır . Şu ana kadar 5, 10, 15, vb. seviyelerde ana karakterin maksimum yüküne 3 kg eklendi. 30. seviyeden sonra maksimum yükümlülük seviyesine 4 kg eklenir.

4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page