top of page

Dragon's Dogma 2: Maksimum Taşıma Ağırlığı Nasıl Artırılır

Dragon's Dogma 2'de maksimum taşıma ağırlığını artırmak için bu kılavuzla her zaman hafif kalın.Dragon's Dogma 2'de birçok oyuncu sürekli olarak maksimum taşıma ağırlığı sınırına ulaşacak . Serbest bırakıldıkları andan itibaren oyun hem ana oyuncu karakterine hem de yolculuklarında ona eşlik eden piyonlara sürekli olarak eşyalar atıyor. Bu, birçok açık dünya aksiyon RPG'sinde sürekli karşılaşılan bir sorundur ve Dragon's Dogma 2 de bir istisna değildir.


Neyse ki Dragon's Dogma 2 , oyuncuların maksimum taşıma ağırlıklarını artırmalarına yardımcı olacak birçok çözüm içeriyor . Oyuncuların oyunun çok erken safhalarında yararlanabilecekleri küçük ölçekli artışlardan, çok daha seyrek gerçekleşen daha büyük seçeneklere kadar bu kılavuz, konuyla ilgili mevcut tüm bilgileri toplayacaktır.


Dragon's Dogma 2'de Maksimum Taşıma Ağırlığı Nasıl Artırılır


Dragon's Dogma 2'deki her karakterin , ister oyuncu ister piyon olsun, kendi maksimum taşıma limiti vardır. Oyuncunun grubundaki herhangi bir karakter için bu, ana menünün Durum bölümünde bulunabilir. Parti üyeleri arasında geçiş yapmak için R2/RT tuşuna basmanız yeterlidir. Potansiyel piyonlar için bu, belirli bir piyonla konuşurken 'Piyon Ayrıntıları' menü seçeneğinde bulunabilir.

Maksimum yükü artırmak isteyen oyuncular aşağıdaki seçeneklere sahip olacak:


  • Altın Define Böcekleri: Bu küçük canlılar ormanlık alanlarda ağaçlara tutunarak bulunurlar. Maksimum yükü 0,15 kg artırmak için bunları kullanın. Bu böcekleri sıklıkla topladıklarından, grubunuzdaki tüm piyonların envanterlerini kontrol ettiğinizden emin olun.

  • Tahakkuk Yüzüğü: Bu yüzükler birçok erken oyun tüccarında bulunur. Kullanıcının maksimum yükünü 5 kg artırırlar.

  • Thew Augment: Bu güçlendirme, Lonca Salonlarında 'donanım becerileri' menüsü aracılığıyla edinilebilir. Maksimum taşıma ağırlığını 10 kg artırır. Bu, Dövüşçü mesleği için açılabilecek üçüncü eklenti olacak. Dragon's Dogma 2'de meslek değiştirirken en azından bazı kilidi açılmış Augmentlerin hala mevcut olduğu görülüyor. Bunun her Augment için geçerli olup olmadığı şu anda bilinmiyor.

  • Karakterinizin Seviyesini Yükseltmek : Bir karakterin seviyesini yükseltmek her beşinci seviyede maksimum taşıma kapasitesini artıracaktır . Şu ana kadar 5, 10, 15, vb. seviyelerde ana karakterin maksimum yüküne 3 kg eklendi.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires