top of page

Dragon's Dogma 2: Hızlı Altın Nasıl Kazanılır

Oyunun başında cömert miktarda Altın kazanmak, oyunculara Dragon's Dogma 2'deki yolculuklarında yardımcı olacaktır.Dragon's Dogma 2'de Altın , ana para birimi olarak görev yaparak Arisen'lerin çeşitli ortak, nadir veya değerli eşyaların yanı sıra evleri de satın almasını sağlar. Ek olarak oyuncular, Piyon görevlerinin ödülü olarak Altın belirleme seçeneğine de sahipler, böylece diğer oyunculara sunacakları fazla para varsa yardımcı olurlar.


Dragon's Dogma 2 , Gold'un yanı sıra iki para birimi daha sunuyor. RC (Rift Kristalleri), oyuncuların yolculuklarında ve savaşlarında kendilerine yardımcı olacak ek Piyonlar almalarını sağlayan Piyonları kiralamak için kullanılır ve aynı zamanda Piyon Türlerini ve görünümlerini özelleştirmek için de kullanılır. Dcp (Disiplin Puanı) para birimi, Arisens ve onların ana Piyonları için beceri ve Meslek satın almak, yeteneklerini ve savaş güçlerini geliştirmek için kullanılır.


Dragon's Dogma 2'de Hızlı Altın Nasıl KazanılırDragon's Dogma 2'de hızlı bir şekilde Altın elde etmek için Arisens'ın şu stratejileri izlemesi gerekir:


  • Altın ödüller için hem ana hem de yan görevleri tamamlayın .

  • Oyun dünyasında bulunan Açık Hazine Sandıkları.

  • Potansiyel Altın ganimeti için düşmüş düşmanların cesetlerini inceleyin.

  • Altın da dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanmak için Piyon'un görevlerini yerine getirin.

  • Yardıma ihtiyacı olan NPC'ler tarafından tetiklenen İtlaf İsteklerini tamamlayın.

  • Dragon's Dogma 2'nin geniş topraklarını keşfederken Altın keseleri toplayın .

  • Yabancıların kamplarına baskın yapın ve değerli eşyalar ve Altın için harabelerini temizleyin.

  • Altın karşılığında yakındaki mağazalarda veya tüccarlarda istenmeyen ürün ve malzemeleri satın.

  • Bazen Altın sağlayabilen, yere dağılmış odun ve kemik yığınları gibi kaynakları toplayın.


Arisenler bu yöntemleri kullanarak Dragon's Dogma 2'de hızlı bir şekilde büyük miktarda Altın biriktirebilirler .


Hazine sandıklarıDragon's Dogma 2 haritasını keşfederken çeşitli türlerde Hazine Sandıkları açmak, oyuncuları küçük, makul veya cömert miktarda Altınla ödüllendirebilir. Bu Sandıklar göz önünde, çatılarda veya açık dünyada şüpheli bir köşede saklanmış halde bulunabilir. Oyuncuların ana Piyonları ve kiralanan Piyonları ayrıca yakındaki Hazine Sandıklarının yerini belirleyebilir ve hatta ara sıra Hazineleri kendileri alabilirler.


İtlaf TalepleriDragon's Dogma 2'deki Ölüm Talepleri, Arisen'lerin vahşi doğayı keşfederken karşılaşacağı ani görevlerdir. Bu istekler, oyuncular çeşitli düşmanlardan gelen saldırılar nedeniyle çaresizce ihtiyaç duyan bir NPC ile karşılaştığında otomatik olarak tetiklenir.


GörevlerDragon's Dogma 2'deki ana ve yan görevleri tamamlamak , Arisens'a çeşitli miktarlarda Altın kazandıracak.Ek olarak, başka bir oyuncunun Piyonuyla maceralara atılmak, seçilen Piyonun görev ödülü olarak Altın sunması durumunda Arisens'e ekstra Altın sağlayacaktır. Görevleri tamamlamak, oyunculara Dragon's Dogma 2 dünyasındaki yolculuklarını büyük ölçüde geliştirecek nadir ve benzersiz öğeler de kazandırabilir .


İstenmeyen Eşyaları Satİstenmeyen eşyaları satmak, oyuncuların ceplerine makul miktarda Altın sağlayarak önemli ölçüde fayda sağlayabilir. Arisenler bu eşyaları satmak için yakındaki herhangi bir mağazayı ziyaret edebilir ve bunları bir miktar Altınla değiştirebilir. Tipik olarak zırh parçaları ve silahlar, diğer Dragon's Dogma eşyalarına kıyasla daha yüksek fiyatlara satılır . Ancak oyuncuların ne satacaklarına karar verirken dikkatli olmaları gerekir çünkü Mesleklerini değiştirmeye karar verebilirler ve şu anda önemsiz görünen öğeler daha sonra gerekli hale gelebilir.


KeşfetmekVermund'un geniş topraklarını keşfetmek, hızla Altın toplamanın en etkili yoludur. Oyuncular vahşi doğayı geçerken, Dragon's Dogma 2'de Altın için toplayabilecekleri yabancıların harabeleriyle karşılaşacaklar . Ancak daha faydalı olan, mağlup edilen düşmanların cesetlerini incelemektir. Düşen haydutlar genellikle 200 ila 3000 Altın arasında değişen önemli miktarlarda Altın taşırlar ve bu da Dragon's Dogma 2'de düşen düşmanları yağmalamayı önemli bir ekstra Altın kaynağı haline getirir .


Dahası, oyuncular keşif yolculuklarının her köşesine dağılmış çok sayıda Altın kesenin yerini ortaya çıkarabilirler. Her kese , Dragon's Dogma 2'de Arisen'lerin mali durumunu önemli ölçüde artıran küçük veya çok cömert miktarda Altın içerebilir .


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page