top of page

Dragon's Dogma 2: Geri Dönüşü Olmayan Nokta, Açıklandı

Dragon's Dogma 2'de geri dönüşü olmayan noktayı geçme endişesi taşıyan oyuncular, ihtiyaç duydukları tüm bilgileri bu kılavuzda bulabilirler.Oyuncular Dragon's Dogma 2'nin sonuna yaklaştıkça geri dönemeyecekleri bir noktayı geçecekler, bu da oyunun haritasını keşfetmeye devam etmeyi ve bekleyen görevleri tamamlamayı imkansız hale getirecek. Oyun içi diyalog böyle bir noktanın varlığına işaret etse de, bu noktanın kesin zamansal konumu hiçbir zaman açıkça açıklanmaz ve kazara bu noktayı geçmek kolaydır. Bu nedenle oyunculara Dragon's Dogma 2'nin geri dönüşü olmayan noktası hakkında temel bir anlayışa sahip olmaları tavsiye ediliyor ve bu kılavuz da tam olarak bunu sağlamaya çalışıyor.


Dragon's Dogma 2: Geri Dönüşü Olmayan Nokta


Basitçe söylemek gerekirse, Arisen'ı Moonglint Kulesi'ne gönderen Dragon's Dogma 2'deki ana görev olan The Guardian of Gigantus sırasında geri dönüşü olmayan bir nokta yaşanıyor . Daha spesifik olarak, oyuncular kuleye girdikten sonra öylece oradan ayrılamazlar ve o önemli yere gitmeden önce oyunun sonunu görmeye hazır olduklarından kesinlikle emin olmaları gerekir.Bununla birlikte, oyunun çoklu sonlarını nasıl ele aldığına bağlı olarak işler biraz karmaşık. Bu kılavuzda bu konuya çok detaylı bir şekilde değinilmeyecek olsa da, spoiler miktarını sınırlamak amacıyla oyuncular, oyunun son anlarını birçok kez oynama fırsatına sahip olacaklarını ve bu sayede tüm sonlara tek bir sürede ulaşma fırsatına sahip olacaklarını bilmelidirler. tek oyun. Ancak, bir oyuncu kendisini Dragon's Dogma 2'nin gerçek sonuna doğru yola koyacak eylemi gerçekleştirdiğinde bu fırsat ortadan kalkar ve bu gerçekleşmeden önce hem iyi hem de kötü sonları gördüğünden emin olmalıdır.


Aslında, bir oyuncu oyunun gerçek sonunu kazanma yoluna girdiğinde, tek gerçek seçenek bu arayışı sonuna kadar sürdürmektir. Ve bu tamamlandığında, oyuncuların yapabileceği tek şey Yeni Oyun+ oyununu başlatmaktır. Bu nedenle, daha önce ima edilen eylemin geri dönüşü olmayan gerçek nokta olduğu söylenebilir, ancak hayranlar, onu aldıklarında Dragon's Dogma 2 haritasının büyük çoğunluğuna erişimi zaten kaybetmiş olacaklar.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page