top of page

Dragon's Dogma 2: Gölgeli Dualar Çözüm Yolu (Doğru Suikastçı Seçimi)

Dragon's Dogma 2 görevi Shadowed Prayers'ta doğru suikastçıyı bulun.Dragon's Dogma 2'de, görev başarısız olduğunda önemli ölçüde farklılık gösteren çok sayıda benzersiz görev bulunur. Oyuncuların sürekli olarak başarısız olan görevleri yeniden denemesine olanak tanıyan birçok modern aksiyon RPG'sinden farklı olarak Dragon's Dogma 2 , başarısızlığı iki olası sonuçtan biri olarak tanıyan ve buna göre ilerleyen birden fazla görev içerir. Muhtemelen DD2'nin, tasarruf etmeyi etkili bir şekilde engelleyen bir kaydetme sistemine sahip olmasının nedeni budur.


' Gölgeli Dualar ' böyle bir görevdir ve başarısız olmanın sadece mümkün olduğu değil, birçok oyuncu için de muhtemel olduğu bir görevdir. Bu görev, oyunculara Battahl İmparatoriçesi'ne yapılacak başka bir saldırıyı önleme umuduyla küçük bir kalabalık arasından bir suikastçı seçme görevi veriyor. Yalnızca en genel ayrıntılarla, işleyen bir saatle ve dar alanlarda kontrolden çıkmayı seven bir kamerayla suçluyu bulmak zor olabilir. Bu kılavuz, oyuncuların suikastçıyı bulmasına yardımcı olacak ve görevin başarısız olması durumunda yeniden denemek için bir yöntem açıklayacaktır.


Dragon's Dogma 2'de Gölgeli Dualar Nasıl Başlatılır
' Gölgeli Dualar ', oyuncuların Sör Menella ile etkileşime girerek ve ana görev üzerinde çalışarak alabilecekleri bir dizi yan görevin bir parçasıdır. Battahl İmparatoriçesi'ne yapılan önceki saldırının ardından Menella bir yenisini bekliyor. Bu nedenle, oyuncunun Bakbattahl'a serbestçe girmesine izin veren belgeler karşılığında, bir sonraki saldırının önlenmesine yardım etmeyi kabul etmeleri gerekir. Göreve başlamak için oyuncuların önce Battahl'a girmesi gerekiyor . Oyuncular Rockmouse's Kovuk'ta Menella ile ilk kez konuştuktan sonra bir kez dinlenmeyi unutmayın. Daha sonra Alev Taşıyıcı Sarayı'na gidin ve Menella dışarıda bekliyor olacak. Oyuncudan ertesi sabah dua sırasında İmparatoriçe'yi korumaya yardım etmesini isteyecek. Oyuncu kabul ettiğinde 'Gölgeli Dualar' başlar.


Gölgeli Dualarda Doğru Suikastçı Nasıl SeçilirSabah Alev Taşıyıcı Sarayı'na döndüğünde oyuncu Menella'yı yeni bir karakter olan Sör Irmhild ile konuşurken bulacaktır. Bir saldırının yaklaştığını bilmelerine rağmen karaktere İmparatoriçe'nin dua törenine başlamak üzere olduğunu bildirirler. Arisen'dan suikastçının kimliğinin belirlenmesine yardım etmesini isterler ve failin yalnızca en temel tanımını içeren bir belge alınır.


  • Haydut Tutuklama Tasarısı'na göre suikastçının, saçları geriye çekilmiş ve sağ kolundan yaralı bir erkek olduğu söyleniyor.


Duaya katılan adanmışlar arasında birkaç erkek var ve ışık çok loş. Bu da doğru saldırganı tespit etmeyi oldukça zorlaştırıyor. Bununla birlikte, saldırı gerçekleşmeden önce oyuncuya yalnızca kısa bir süre tanınacak şekilde etkinlik zamanlanır.


Saldırgan yeşil bir toga giymiş, dizlerinin üzerinde bulunuyor. Oyuncu lambasını açarsa sağ kolunda küçük kırmızı bir çizgi görülebilir. Basamakların sağ duvarına en yakın sırada yer alıyor ve kalabalığa karışmaya çalışıyor. Ona yaklaşırken yanlış kişiyle karşılaşmamaya çok dikkat edin. Mücadele etmek için R2/RT'ye basın. Doğru kişi yakalandığında görevin sonuna giden bir ara sahne başlayacak.3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page