top of page

Dragon's Dogma 2 Fell-Lord'un Kemiği Nerede Bulunur?

Dragon's Dogma 2'de Fell-Lord's Bone üretim malzemesini bulun.


Dragon's Dogma 2'de oyuncular , oyun dünyasında bulunan çok çeşitli işçilik malzemelerini kullanarak silahlarını geliştirirler. Goblin ve Knacker boynuzları gibi bu eşyalardan bazılarını bulmak kolaydır ve oyuncunun envanterinde neredeyse kendi başlarına toplanacaktır. Ancak Dragon's Dogma 2 aynı zamanda çoğu oyuncu için şaşırtıcı derecede yakalanması zor olabilecek Fell-Lord's Bone gibi birkaç nadir işçilik öğesi de içeriyor .


Fell-Lord'un Kemiği, DD2'nin en nadir üretim malzemelerinden biridir . Bu önemli kaynağı yalnızca bir düşman türü düşürür ve çok az sayıda gizli konumda bulunur. Çeşitli orta-yüksek seviyeli silah geliştirmeleri Fell-Lord's Bone'u kullanıyor ve birçok oyuncunun yerini bulamadıklarında bir barikata çarpmasına neden oluyor. Bu kılavuz, bilinen tüm konumları da dahil olmak üzere, onu düşüren düşmanı nasıl bulacağınızı ve yeneceğinizi açıklayacaktır.


Dragon's Dogma 2'de Fell-Lord'un Kemiği Nasıl Alınır?Dragon's Dogma 2'de Fell -Lord's Bone'u almanın tek yolu, Skeleton Lord düşman türünü yenmektir . Son derece nadir olduğu için çoğu oyuncunun bu düşmanı hiç duymamış olması şaşırtıcı olmazdı. İskelet Lordu düşmanı son derece tehlikeli bir düşmandır. DD2'nin Savaşçı mesleğine benzer bir hareket seti kullanan bu araç , her seviyedeki oyunculara inanılmaz derecede yüksek hasar veren devasa bir kılıç kullanır. Fell -Lord's Bone, İskelet Lordundan düşen anahtar eşyadır. neredeyse her zaman ölüm üzerine yalnızca bir birim düşecektir.


İskelet Lordları, DD2 haritasının yalnızca birkaç uzak bölgesinde bulunur , bu da onları yüksek sayılarda elde etmeyi son derece zorlaştırır. Ancak nerede olduklarını bilen ve yeniden doğma döngüsünü anlayan oyuncular, az sayıda silahı yükseltmeye yetecek kadar silah toplayabilir.


Dragon's Dogma 2'de İskelet Lordları Nerede Bulunur?Oyuncuların Fell-Lord's Bone'u düşüren Skeleton Lord'ları bulabilecekleri çeşitli yerler var. Bu kılavuz iki garantili konuma odaklanacaktır. Bunlar aşağıdaki gibidir:


Batı Vermund İskelet Lordu:Batı Vermund'da bulunan İskelet Lordu eski, yıkık bir kulede bulunuyor. Oyuncular onu Checkpoint Rest Town'dan doğuya doğru giderken bulacaklar. Bu küçük kasabadan çıkan çok sayıda yol var; oyuncular bölgenin ortasından geçen daha büyük yolu/patikayı tercih etmek isteyecektir.


Oyuncular, İskelet Lordu ortaya çıkmadan önce kulede birkaç küçük iskelet düşmanla karşılaşacaklar. Oyuncular bu düşmanı ilk kez yendiklerinde Fell-Lord's Bone ile birlikte Flamberge'i de düşürecekler . İskelet Lordu'nun nasıl yenileceğinin tam açıklamasını bir sonraki bölümde bulabilirsiniz.


Ja'Nuwa İskelet Lordu'nun Mezarı:İkinci İskelet Lordu Battahl'daki Ja'Nuwa'nın Mezarı'nda bulunur. Bu zindan Bakbattahl'ın güneybatısında bulunur. Etrafı başka mağaralarla çevrili olduğundan tam yerini yukarıdaki haritada görmek daha kolaydır. Mezara girdikten sonra İskelet Lordu ana odanın arkasında olacak. Sadece bir tane var, bu yüzden kaçırmak imkansız.


Diğer İskelet Lordu Konumları:İskelet Lordlarının bildirildiği başka yerler de var, ancak bu yerlerde tutarlı bir şekilde ortaya çıkmıyor gibi görünüyorlar. Düzenli olarak adı geçen yerlerden biri de Kutsal Çardağın yakınındaki Atalar Odası'dır. Son odada, kilitli kapının yanında bir İskelet Lordunun bulunduğu söylenir. Ancak mevcut olmadığı zamanlar da vardır.


Diğer bir yer ise Checkpoint Rest Town ile Putrid Mağarası arasında bulunan kırık köprüdür. Dinlenme kasabasının dışındaki ana yol boyunca seyahat eden oyuncular, sonunda kırık bir köprüye ulaşacak. Bazı geceler köprünün bir tarafının ucunda bir İskelet Lordunun ortaya çıktığı bildiriliyor. Bu da %100 tutarlı değildir. Kılavuzda daha önce bahsedilen her iki yerin de (Ja'Nuwa Mezarı ve kule kalıntıları) tutarlı bir şekilde ortaya çıkması ve yeniden doğması garanti edilmektedir.


Dragon's Dogma 2'de İskelet Lordu Nasıl Yenilir?İskelet Lordu aldatıcı derecede zor bir düşmandır. Genellikle daha küçük iskelet düşmanlar arasında ortaya çıkarlar, bazen de kalabalığın arasında saklanırlar. Oyuncular, genellikle kendilerini birkaç metre uzağa fırlatan bir saldırıyla, onların varlığını çok çabuk öğreneceklerdir.


Herhangi bir meslek İskelet Lordu'nu alt etmeye yarayabilir ama en etkili şekilde işe yarayan bir meslek var gibi görünüyor. Bu, Savaşçı Mesleğidir. Bu neredeyse tamamen Dövüşçünün İskelet Lordunun güçlü saldırılarını savuşturma yeteneğinden kaynaklanmaktadır, bu da onu başka hiçbir mesleğin gerçekten yapamayacağı bir şekilde savunmasız hale getirmektedir. Aşağıdaki taktikleri göz önünde bulundurun:


Savuşturma sisteminin etrafında inşa edin. Özellikle savuşturma penceresi zor görünüyorsa, Karşı/İntikamcı Saldırı becerisini kullanmayı düşünün . Ancak bu, İskelet Lordu'nu iyi zamanlanmış bir savuşturma kadar savunmasız bırakmayacak, bu yüzden öğrenmeye zaman ayırın.


Grubunuza Buz Yakınlığına sahip bir Büyücü ekleyin . Buzla doldurulmuş silahlar ve saldırılar İskelet Lordu'nu anlık olarak dondurabilir ve önemli hasar verilmesine olanak tanır. Diğer bir seçenek ise Buz tabanlı güçlere sahip bir Büyücü kullanmaktır . Bu İskelet Lorduna karşı son derece etkilidir.


Mevcut herhangi bir güçlendirmeyi kullanın . En kolayı, dövüşten önce kamp ateşinde yemek yemektir. En iyi sonuçları elde etmek için Yaşlı et kullanmayı deneyin . Yemek yemek bir seçenek değilse Yabani Özler'i getirin . Sırasıyla Güç ve Savunmayı artırmak için Verve ve Mettle güçlendirmelerini kullanın . Ring of Requital, başarılı bir saptırmanın ardından Gücü artırır ve bu, bu dövüşte yardımcı olabilir.


İskelet Lordu'nun birçok tehlikeli saldırısı var. Benzer Savaşçı saldırısına benzer şekilde, kılıcı ileri doğru bakacak şekilde koştuğu çarpık saldırısına dikkat edin. Bu saldırı Arisen'ı saptıracak ve onları belli bir mesafeye taşırken büyük hasara neden olacaktır. Ayrıca İskelet Lordunun kısa mesafelere ışınlanma yeteneğine de dikkat edin. arkanıza geçecek ve hızla saldıracaktır. Doğrudan yere inen neredeyse her saldırı tehlikelidir, bu yüzden onu önünüzde tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve her zaman savuşturmaya hazır olun.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page