top of page

Dragon's Dogma 2: En İyi Hırsız Yapısı

İşte Dragon's Dogma 2'deki Hırsızınızı gerçek bir dev avcıya dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri ve geliştirmeleri kapsayan kısa bir kılavuz.Fantezi dünyalarında geçen çoğu aksiyon RPG'si gibi Dragon's Dogma 2 de Hırsız formunda yüksek hızlı, yüksek hasarlı bir cam top sınıfına sahiptir. Bu çevik savaşçılar, ellerinde çift hançerle savaş alanının etrafında dolaşıyor, kaosa neden oluyor ve öncelikli hedefleri göz açıp kapayıncaya kadar ortadan kaldırıyor.


Riskli oyun tarzına rağmen Hırsızlık Mesleği aslında oynaması en kolay sınıflardan biridir. Dragon's Dogma 2'nin Fighter veya Warrior Vocations'ı kadar ceza alamayabilirler , ancak hasardan tamamen kaçınarak tanklığı tamamen pencereden dışarı atabilirler. Bu kılavuz, Hırsız olarak oynamanın temellerini ve sizin ve Piyonlarınızın kullanabileceği en iyi becerileri, Augmentleri ve teçhizatı kapsar.


Hırsız Nasıl OynanırDragon's Dogma 2'deki Hırsız, yalnızca çift hançer kullanmakla sınırlı olsa da, ilk oyundaki Strider ve Assassin Vocation'ların bir karışımıdır. Hırsızın özel ağır saldırısı olan ve sabitlenen veya yere düşen düşmanlara takip saldırıları yapılmasına olanak tanıyan Twin Fang sayesinde sabit veya etkisiz hale getirilmiş hedeflere aşırı hasar verme potansiyeline sahip çevik savaşçılardır . Bunu küçük hedeflere suikast düzenlemek veya ortalama bir insandan daha büyük herhangi bir şeye büyük miktarda hasar vermek için kullanın.


Hırsız aynı zamanda Dragon's Dogma 2'de geleneksel olarak kaçabilen tek sınıftır . Hızlı Adım yetenekleri, başka herhangi bir takip gerektirmeden tehlikeden kurtulmalarına olanak tanıyarak, sıfırlamalarına ve hedeflerine yeniden yeni bir bakış açısıyla yaklaşmalarına olanak tanır. Bu , Swift Strike'ın bir karakterin dört beceri yuvasından herhangi birine bağlı olmaması anlamında Fighter ve Mystic Spearhand'in kaçışlarından farklıdır .


En İyi Hırsız BecerileriArisen İçin En İyi Hırsız Becerileri

Yetenek

Tanım

Isıran/Kesen Rüzgar

Kılıçları uzatılmış halde bir düşmanın yanından hızla geçerek isabet halinde hasar verirsiniz. Ek eğik çizgileri takip etmek için tekrar kullanılabilir.

Gut ve Run/Beraberlik ve Çeyrek

Bir hedefi bıçaklayıp oyarak zayıf bir noktaya vurursanız daha fazla hasar verirsiniz. Yalnızca bir hedefe tutunurken veya onu yakalarken kullanılabilir.

Tuzağa düşürmek/İstismar etmek

Bir hedefi iplerle sarın ve yakına çekin, küçük canavarları devirin ve dengesi bozulan daha büyük canavarları devirin.

Toz Yükleme/Patlama

Uzaktan manuel olarak patlatılabilen bir patlayıcı yerleştirin. Bir düşmana tutunurken veya boğuşurken kullanılabilir.

Aşağıdaki beceri kurulumu özellikle Dragon's Dogma 2'nin daha büyük canavarlarıyla savaşmaya odaklanmaktadır . Gut and Run, eğer zayıf bir noktaya ulaşabiliyorsanız son derece güçlüdür. Bıçaklamadan önce bir Toz Yükü yerleştirin ; dayanıklılığınız neredeyse tükendiğinde, atlayın ve hedefin dengesini bozmak için yükü patlatın. Tökezlediğinde, onu devirmek için Ensnare'i kullanın, ardından Bağırsak ve Koş/Barut Saldırısı kombosunu tekrar yapın.


Isıran Rüzgar genel hareket kabiliyetiniz olarak burada. Goblinler ve kurtlar gibi daha küçük düşman gruplarını parçalamak için harikadır ve bunu gelen bir saldırının önünden çekilmek için de kullanabilirsiniz. Her kavgada kullanın ve evden asla onsuz çıkmayın.


Piyonlar İçin En İyi Hırsız Becerileri

Yetenek

Tanım

Isıran/Kesen Rüzgar

Kılıçları uzatılmış halde bir düşmanın yanından hızla geçerek isabet halinde hasar verirsiniz. Ek eğik çizgileri takip etmek için tekrar kullanılabilir.

Gut ve Run/Beraberlik ve Çeyrek

Bir hedefi bıçaklayıp oyarak zayıf bir noktaya vurursanız daha fazla hasar verirsiniz. Yalnızca bir hedefe tutunurken veya onu yakalarken kullanılabilir.

Tuzağa düşürmek/İstismar etmek

Bir hedefi iplerle sarın ve yakına çekin, küçük canavarları devirin ve dengesi bozulan daha büyük canavarları devirin.

Biçimsiz Aldatmaca

Gelen tüm saldırılardan kaçının ancak beceri aktifken sürekli olarak dayanıklılık kaybedersiniz.

Piyonların becerileri çoğunlukla aynı kalır. Ne yazık ki, patron karşıtı komboları oyuncuların yapabildiği kadar etkili bir şekilde yapamıyorlar, ancak yine de zayıf noktaları ortadan kaldırma konusunda iyi bir iş çıkarıyorlar. Bu nedenle, Powder Charge'ın yerini , oyuncuların Thief Maisters'tan öğrenebileceği iki efsanevi beceriden biri olan Formless Feint aldı. Bunu, ana görev dizisinin bir parçası olarak İsimsiz Köy'deki hikayede ilerleyerek elde edebilirsiniz.


Tek hedefli boss hasarı Hırsızın uzmanlık alanıdır. Piyonunuzun daha çok destek rolü oynamasını tercih ediyorsanız Gut ve Run'ı Smoke Bomb ile değiştirin. Bu, onların görüşlerini karartarak düşmanlar arasında kaos yaratmalarına olanak tanıyacak ve onlardan yararlanmayı kolaylaştıracaktır. Ensnare/Implicate , Dragon's Dogma 2'deki Piyonlar (ve oyuncular) için en iyi becerilerden biri haline geldiğinden, sahip olunması gereken bir beceri olmaya devam ediyor .


Augment'lere gelince, genel yaşam kalitenizi iyileştirmek için tercih ettiğiniz her şeyi kullanabilirsiniz. Ancak, eğer hasarınızı iki katına çıkarmak istiyorsanız, Hırsızınızın boss öldürme potansiyelini daha da artırmak için aşağıdakileri yapın:


  • Ölümcüllük (Archer) - Artan zayıf nokta hasarı.

  • Hakimiyet (Savaşçı) - Geliştirilmiş Düşürme Gücü.


Tavsiye edilen vitesÖnerilen Hırsız Donanımı

Öğe

Kaynak

Postflayer'lar (Hançerler)

Şelale Mağarası - Vermund'daki Borderwatch Karakolu (oyunun başlangıç ​​alanının yakınında).

Maviden Gelen Cıvatalar (Yıldırım Hançerleri)

Rüzgâr Yıpranmış Gully - Kontrol Noktası Dinlenme Kasabasının Doğusu

Kin (Kötü Hançerler)

Awaran Silahları - Bakbattahl

Ejderhanın Damarı (Oyunsonu Hançerleri)

Dragonforged tarafından satılır - Post-Dragon Hikayesi

Şiddet Yüzüğü

Devrilme ve Sendeletme Gücünü İyileştirir - 5 Arayıcı Jeton Takas Edin

Oyunda teçhizatın nasıl çalıştığına bağlı olarak , oyuncular genellikle neyin daha büyük sayılara sahip olduğu veya hangi parçanın görsel olarak daha çekici göründüğü arasında seçim yapmak zorunda kalacaklar. Dragon's Dogma 2'de erken oyun zırhı seçiminiz bir Hırsız olarak pek önemli olmayacak, ancak silahlar farklı bir hikaye.


Peltflayer'lar ücretsizdir ve sizi Bakbattahl'a kadar rahatlıkla taşıyabilirler. Şelale Mağarasında olanları bulamazsanız, engelli parkuru geçtikten sonra İsimsiz Köydeki Hırsızlar Loncası'nın ininden bir çift alabilirsiniz. Ancak Coin'iniz varsa her zaman başka bir şey satın alabilirsiniz; bu, Bakbattahl'a vardığınızda ve Spite'a veya Awaran Arms'ın sunduğu diğer tekliflere eriştikten sonra yapmanız gereken bir şeydir.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page