top of page

Dragon's Dogma 2: Eşyalar Nasıl Saklanır

Dragon's Dogma 2'de Arisen'ın taşıyabileceği ağırlık sınırlaması nedeniyle oyuncuların ara sıra eşyaları depolaması ve hafif seyahat etmesi önemlidir.Dragon's Dogma 2 gibi mekanik ve öğeler açısından zengin bir oyunu oynamak, yolculuğunuz boyunca taşımanız gereken öğe ve ekipman miktarından rahatsız olmayacağınız güçlü bir depolama sistemi gerektirir. Neyse ki Dragon's Dogma 2 , varlığından yararlanabileceğiniz kullanışlı bir depolama sistemi oluşturarak bu önermeyi yerine getiriyor.


Yeni oyuncuların Dragon's Dogma 2'deki depolama sistemini anlaması biraz karmaşık olabilir , bu nedenle bu kılavuzda eşyaların nasıl saklanacağı ve Dragon's Dogma 2'de depolamaya sahip olmanın tüm faydaları anlatılacaktır .


Dragon's Dogma 2'de Eşyalar Nasıl SaklanırDragon's Dogma 2'de eşya depolamak için bir Han'a gidebilir , Hancı ile konuşabilir ve Depolamayı Organize Et seçeneğine basabilirsiniz . Üç seçenek açılacaktır: para yatırma, çekme veya öğeleri birleştirme. Eşyalarınızı Dragon's Dogma 2'de saklamak istiyorsanız kullanabileceğiniz seçenek depozitodur . Geri çekme, daha önce sakladığınız eşyaları geri aldığınız yerdir. Birleştirme seçeneğine gelince, deponuzdaki tüm malzemeleri ve malzemeleri birleştirebilirsiniz.


Dragon's Dogma 2'de eşyaları depolamanın tek yolu hanlar değildir , ancak depolama alanınıza erişmenin diğer araçlarına da bağlanırlar. Sahip olduğunuz her evin içinde aynı depoya erişmenizi sağlayan bir Sandık bulunur ve ayrıca buradaki eşyaları da yatırabilir, çekebilir ve birleştirebilirsiniz.


Dragon's Dogma 2'de eşyaların saklanması çok önemlidir çünkü konu her şeyi istiflemeye geldiğinde en iyi arkadaşınızdır. Hanınız ve ev depolama alanınız, eşyalarınızı geri almak için tam olarak aynı yere gitmenize gerek olmayan evrensel bir depolama alanı olarak çalışır. Bunun yerine herhangi bir Hanı veya yeni evi ziyaret edebilir ve aynı depoyu düzenleyebilirsiniz.Ayrıca silahlarınızı ve zırhınızı geliştirebilecek bir NPC'ye sahip bir köyde veya şehirdeyken Dragon's Dogma 2'de ekipman geliştirme sürecini tetiklemek için gereken malzemeleri taşımanıza gerek yok . Bunun yerine, deponuzda saklanan tüm yükseltme malzemelerine erişebileceksiniz ve herhangi bir geliştirme için deponuza geri dönmenize gerek kalmadan ekipman parçalarınızı kolaylıkla geliştirebileceksiniz.Piyonlarla seyahat ederken, sonunda ya yol boyunca eşyaları toplayacaklar ya da envanterlerini o anda taşımak istemediğiniz eşyalarla dolduracaksınız. Bu Piyonlar öldüğünde veya yok edildiğinde bu eşyalar güvenli ve otomatik olarak deponuza aktarılır . Bazen Dragon's Dogma 2'deki tek Kamp Kitinizi kaybetmek gibi kötü durumlar yaratsa da en azından hiçbir eşyanızı kaybetmezsiniz.


5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments