top of page

Dragon's Dogma 2: Boynuzun Kararması Nasıl Sağlanır?

Dragon's Dogma 2'de Karartılmış Boynuz, ekipmanı geliştirmek için kullanılabilir. Oyuncuların bu faydalı materyali nereden ve nasıl edinebileceklerini burada bulabilirsiniz.Dragon's Dogma 2, oyuncunun toplayabildiği her kaynağı ve malzemeyi kullanarak onları güçlü ekipmanlarla ödüllendiren gerçek bir RPG'dir. Çoğu zaman kaynağın adı ve açıklaması, malzemenin toplanabileceği düşman türüne dair ipucu verir. Ancak bazı malzemeleri, düşme oranlarının düşük olması veya onları çevreleyen bağlamın yetersiz olması nedeniyle bulmak zor olabilir.


Bu tür malzemelerden biri , oyuncuların çoğu silah ve zırhı Wyrmslife Kristalleri kullanmadan ulaşılabilecek maksimum seviye olan 3. seviyeye yükseltmeleri gerekecek olan Karartılmış Boynuz'dur . Hangi canavarın malzemeyi düşürdüğünden ve ortaya çıkma ihtimalinin en yüksek olduğundan emin olmayanlar için aşağıdaki kılavuz, oyunculara bilmeleri gereken her şeyi sağlayacaktır.


Dragon's Dogma 2'de Kararmış Boynuz Nerede Bulunur?Kararmış Boynuz, Minotaur'un özel bir çeşidi olan Goreminotaur'dan düşebilecek potansiyel bir eşyadır . Bu, Kararmış Boynuz'un "Goreminotaur'un kopmuş boynuzu" olduğunu belirten öğe açıklamasında da yinelenmiştir, bu nedenle oyuncular onu elde etmek istiyorlarsa bu canavar yaratığı aramalıdır. Öğe herhangi bir satıcıdan satın alınamaz veya herhangi bir hazine sandığından damla olarak toplanamaz, bu nedenle oyuncunun savaşı Goreminotaur'a götürmesi gerekir.


Görünüşe göre Goreminotaur daha sağlam ve budaklıdır; zincirleri, yırtık kıyafetleri ve kendisini Minotaur'dan ayıran kırmızı gözleri vardır. Savaşta daha agresiftir ve mesafeleri hızla katedebilir. Bir Goreminotaur'la başa çıkmanın en iyi yolu, başını ve boynuzlarını hedef almak ve ateşe dayalı saldırılar kullanarak zayıflığından yararlanmaktır . Bazı Meslekler bu bossla savaşmak için diğerlerine kıyasla daha uygun olabilir .Standart Minotaur versiyonundan çok daha nadir olmasına rağmen Goreminotaur, haritanın birçok yerinde ortaya çıkmaya devam edecek . Oyuncuların Goreminotaur'u yenmeye yönelik ilk denemelerinde Karartılmış Boynuz'u alamamaları mümkün olduğundan, birden fazla konumu akılda tutmakta fayda var. Alternatif olarak oyuncular, Goreminotaur'un yeniden doğması için 3 günlük dinlenmenin ardından aynı yere gidebilirler .Battahl'a ulaştıktan sonra bölgenin güneybatısında Goreminotaur'un nerede ortaya çıkacağını keşfedebileceğiniz iki özel yer var. Birincisi Digger's Ruins'ta , diğeri ise Sandspire Den'de . Son olarak Volkanik Ada Kampı'nın güneybatısındaki Dağ Üssü Mağarasında Goreminotaur'u barındıran başka bir yer daha var .


Goreminotaur'un haritanın farklı yerlerinde rastgele oluşumları da var. Örneğin, DD2'nin oyun sonrası oynanışında , Volkanik Ada Kampı'nın hemen doğusunda, Kazı Alanına giden yolda bir Goreminotaur ortaya çıktı.


Dragon's Dogma 2'de Kararmış Boynuz Nasıl ÇoğaltılırSüreci basitleştirmek ve teçhizatlarını geliştirmek için yeterli sayıda Kararmış Boynuz elde etmek amacıyla sayısız Goreminotaur'u yenme çabasını azaltmak isteyen oyuncular, bu materyali Checkpoint Rest Town'daki İbrahim'in Hurda Mağazasında çoğaltmayı deneyebilirler. Dragon's Dogma 2'de kaybolan görev öğelerini geri yüklemek istiyorsanız ziyaret edebileceğiniz mağazanın aynısı burasıdır .


Karartılmış Boynuzları ele geçirin ve İbrahim'den eşyayı dövmesini isteyin. En yakın handa veya bankta iki gün dinlenin, ardından hiçbir şekilde ayırt edilemeyen dövme Karartılmış Boynuzları toplamak için İbrahim'e dönün.


5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page