top of page

Dragon's Dogma 2: Büyücüler için En İyi Piyon Takımı

Dragon's Dogma 2'deki büyücülerin, düşmandan darbe alabilmeleri için yakın dövüş Piyonlarından oluşan bir takıma ihtiyaçları vardır.Mage, Dragon's Dogma 2'de destekleyici yetenekleri DPS ile tek bir kitte birleştiren dengeli bir Meslektir. Ancak Büyücülerin en güçlü iyileştirme ve temizleme araçlarından bazılarına erişimleri olduğundan, bu onların doğal olarak destekleyici role daha fazla yönelmelerini sağlar. Bunun için, Dragon's Dogma 2'nin devasa dünyasındaki yolculukları sırasında Arisen'a eşlik edecek daha fazla saldırgan Piyon bulunmalıdır .


Ana Piyonlar aynı zamanda Dragon's Dogma 2'deki en iyi Büyücü ekibinin oluşturulmasında da önemli bir rol oynamaktadır . Dragon's Dogma 2'de ana Piyonunuzu, Büyücü ekibinizle sinerji oluşturmalarına yardımcı olmak için istediğiniz özelliklerle oluşturmak daha iyidir .


Dragon's Dogma 2'de Büyücüyle Eşleştirilecek En İyi PiyonlarBir Büyücü takımına dahil edilecek en iyi Piyonlar , Kalkan Davul Silahı Becerisine sahip bir Dövüşçü veya Kükreme Silahı Becerisine sahip bir Savaşçıdan oluşmalıdır . Her iki Meslek de dikkati ekiplerinden uzaklaştırabilen ve sert Yakın Dövüş darbeleri sunabilen tank görevi görüyor. Düşmanları saldırmaya çekmek, sonunda Savaşçının veya Savaşçının yaralanmasına neden olur ve Büyücüler onları iyileştirmek için ideal adaydır. Dragon's Dogma 2'deki iki Meslek birlikte güçlü bir sinerjiye sahip.


Tanklama ve iyileştirme rolleri yerine getirildiği için, düşmanların saldırmasını kısıtlayabilen güçlü Kalabalık Kontrol Becerilerine sahip oldukları için Mistik Spearhand veya Düzenbaz'ı tercih edin. Bu, gerçekten sert vuruş yapan büyük patronlara karşı kullanışlı olabilir. Mystic Spearhand, takımın daha saldırgan olmasına yardımcı olan, destekleyici yeteneklere sahip güçlü bir DPS'ye sahiptir. Düzenbaz'a gelince, savaş alanını güçlü bir şekilde kontrol ederek tamamen destekleyicidir. Müttefikleri güçlendirir, düşmanları kontrol ederler ve hatta seyahat sırasında faydalı olabilirler.


Saf DPS için bir Okçu , Büyücü veya Hırsız kiralayın . Tamamen hasar vermek ve rakiplere acı veren yerden vurmakla ilgilidirler. Okçular, esas olarak düşmanları patlayıcı ve zehirli oklarla vurmaya odaklanırken, zayıf noktalara vurarak önemli hasar verirler. Büyücüler Büyücülere çok benzerler ancak elementlere daha fazla hasar vermelerini emreden saf saldırı büyülerine sahiptirler. Hırsızlar ise büyük yaratıklara tırmanma ve küçükleri yok etme konusunda uzman oldukları için her şeyle baş etmenin en iyi çözümüdürler.


Dragon's Dogma 2'de Büyücüler İçin En İyi Takımlarİşte Dragon's Dogma 2'de Büyücünüzün etrafında kurabileceğiniz iyi takımlardan bazı örnekler .


Büyücü + Savaşçı + Düzenbaz + HırsızBu Büyücü ekibinde herkes hırsızın olabildiğince rahat etmesi için çalışıyor. Savaşçının çok sayıda hücum Becerisi vardır ve hırsızın baskısını ortadan kaldırmak için tek kişilik ordu tarzı bir oyun oynayabilir. Hırsız Piyon, Düzenbaz'ın sisleri ve illüzyonlarıyla mükemmel bir şekilde sinerji oluşturabilen birçok sinsi Beceriyle hareket eder. Piyonun Becerilerini ve savaş yaklaşımını özelleştirme konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olabileceğiniz için ana piyon Düzenbaz olmalıdır . Son olarak, bir Büyücü olarak odak noktanız, takımın vurulmasını önlemek için sürekli olarak kalkan uygularken, ekibinin HP'sini kurtarmasına yardımcı olmaktır. Vurulacak bir pencere gördüğünüzde, dışarı çıkın ve ekibin düşmanları kolaylıkla temizlemesine yardımcı olun.


Büyücü + Savaşçı + Savaşçı + OkçuOyunun daha erken safhalarında bir yaklaşım için, çok fazla saldırı Becerisine sahip oldukları için ana Piyonunuzun Okçu olması en iyisidir ve siz de en iyilerinin donatılmasını istersiniz. Onları iyileştirirken ön safları güçlü bir şekilde tutmak ve onları ağır hasarlardan korumak için Savaşçı ve Savaşçı ile birlikte gidin. Savaşçı düşmanları çok fazla itip çekerken, Savaşçı onları saldırdıkları için cezalandırır. Her iki Piyon da sizin ve Okçu'nun her savaşta dokunulmadan kalmasına izin verecektir, çünkü sürekli olarak dikkatleri üzerlerine çekeceklerdir ve Okçu'nun öldürücü darbelerini indirmek için tam olarak ihtiyaç duyduğu şey budur.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

תגובות


bottom of page